2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Biz şu prize takılan sinek kovucudan kullaniyorduk sinek varken ise yariyor

Ateşi kaç derecedeyken calpol vermeliyim

Biberle mi alerji yapıyormuş?Bende sürekli yiyorum yiyecek bir şey yok diye
Alerji yapan yiyecekler kişiye göre değişiyor ama bizde alerji yaptı ama sizde yapmayabilir. En alerjik ürünler süt ürünleri yumurta,dana eti, kuruyemişler ve tahin onun dışında ki besinler eğer dokunuyorsa deneyerek bebişi gözlemleyerek bulunabiliyor ancak maalesef ben biber yediğimde bebisimde kusma artmıştı uykusuzluk huzursuzluk olmuştu ve cildinde döküntü olmuştu birazda.

2-3 yaşından sonra aktif yoğunlukta kullanacağı el belli olmaya başlar canım şuan iki elini de kullanır pek anlaşılmaz solak mı sağlak mı olacağı
Peki eli neden arada böyle duruyor acaba? Aslında demek istediğim solak saglak olacağı değil de böyle bazen bileginden bükük şekilde durması garibime gidiyor bir sıkıntı mı var bileği mi acıyor yoksa normali mi bu diye merak ediyorum

Canım aksine böyle tuttuğu elini daha çok kullanıyor ben el şekline takıldım. Neden böyle tutuyor diye. Normalde iki eli birleşik duruyor ortada. Sol elini sağa göre aktif kullanıyor ve sol elini bu şekilde tutuyor. Bu tutuş normal bir tutuş mu onu merak ettim bileğinden bükük duruyor eli

Eşim geçen yorgunum falan diyordu. Ben evdeyim diye hiç yorulmuyorum dimi dedim. Hayır öyle demek istemedim falan dedi. Geçenlerde artık akşam olsa da gelse diye beklemiştim, hatta buraya da yazdım bı ara eşimi işten cagiracaktim artık diye. Aksam oldu çocuk akşam oturma odasında huzursuz oluyor artık yatağında yatması lazım. Hadi siz gidin uyuyun bakalım dedi. Çok moralim bozuldu bütün gün çok zorlandım akşam oldu tam rahatlayacagim derken. Hiç sesimi cikartmadan aldım çocuğu suratım da anlaşıldı galiba ben de geliyorum sizinle beraber uyutalim dedi. Biraz yüz ifadeleriyle biraz konuşarak falan belli etmek gerekiyor sanırım. Eşim yardımcı oluyor evet o konuda bir şey diyemem ama işten geldiğinde çok yorgun olduğunda sadece kendisinin yorulduğunu düşünüyor. Sen otur konuş bence.
Bebisler sıcaklara asla gelemiyor azcik sıcak olsun hemen pisikler isilikler. Bu depresyonluk durum değil bence direkt haklı oldugun için böyle hissediyorsun. Hava sıcak diye cocuguuhic bir yere çıkartamiyorum. Bir de bu sıcak havada klimasız kapalı ortam düşünemedim. Çocuk sevmek isteyen gelir sever yani ne bileyim

Galiba herkesim eşi benzer şeyler yapmaya başladı.. onlarda mı yoruldu bebekten iyice anlamadım ki oysa sabahtan akşama kadar biz bakıyoruz

Canim bebekler icin bileklikler var.ben kendime almistim.isimi gordu.

Canim sen ustune yuk aldikca alirsin kimse de neden demez.herkes halinden memnum olur neden densin ki.is hayati ve ev hayati da boyle. Hatlarini keskin ciz.yok a yok de.keskin soyle.onlar sana adapte olsunlar.emir ver.ben yapiyorum.esime de oyle.sunu yap bunu yap diye yonlendiriyorum.yapilmazsa carliyorumannene de soyle.vallahi ben gelmicem cok gormek isteyene evim sonuna kadar acik cocuk rahat edemiyor.duzeni bozuluyor uykulari bozuluyor gelmek isteyen,gormek isteyen gelir gorur de

Galiba herkesim eşi benzer şeyler yapmaya başladı.. onlarda mı yoruldu bebekten iyice anlamadım ki oysa sabahtan akşama kadar biz bakıyoruz
Kiz benimki hala bakiyor yorucu da bize degil mi sanki..bakmazsa evde hic hos seyler yasanmazyorulunca sinirlerim geriliyor evde bomba gibi geziyorum yada soylenme modu aciyirum.gelip cocugu hemen aliyor benden

Kiz benimki hala bakiyor yorucu da bize degil mi sanki..bakmazsa evde hic hos seyler yasanmazyorulunca sinirlerim geriliyor evde bomba gibi geziyorum yada soylenme modu aciyirum.gelip cocugu hemen aliyor benden
Yeter ki kavga olmasın diye çok mantıklı

Anladım canım o eli kullanıyorsa sıkıntı yok o zaman, belki öyle rahat ediyordur. Benim kızım da başını sola daha çok çeviriyor nasıl yatırırsam yatırayım. Solda rahat ediyor. Bir şeyi takip edeceği zaman sağa çeviriyor. Öyle rahat ediyor diye düşündüm.

Ayy deme kizzzz.supheli birliktelik ustunden kac gun gecti.testte cikmaz mi suan

Anladım canım ben fazla evham yaptım sanırım. Teşekkür ederim

Haklısın bence canım bu sıcaklarda benim suyun içinde durasım geliyor hiçbi yere gidemem valla. Eşin de düşünemiyor olabilir sen söyle bence erkekler söylemeden anlamıyor.

Sağolun kızlar eşim konusunda artık ben bişey söylemeyeyim beni anlasın üstümden alsın biraz yükü istiyorum ama dediğiniz gibi açıkça söylemek gerek erkekler bu konuda biraz mallar sanırım söylemeden anlamıyorlar.
Dün gece buraya yazdıktan sonra balkonda oturdum ağlarken eşim geldi yanıma söyledim bende bütün hissettiklerimi baya konuştuk. Sağolsun baya ilgilendi benimle de çocuklada. O da benim çocuğu vermediğimi hep kendimin ilgilenmek istediğini söyledi haklı da buldum. Dediğim gibi sanki onun dilinden bir ben anlarmışım gibi hep koşuyorum.
Annemlere gelince evet kesinlikle gitmiycem gelmek görmek isteyen gelsin görsün yardım etsin. Ben çocuğun düzenini bozup şavaşa hazırlanır gibi toparlanıp gidemem ev zaten sıcak gittiğimde çocuk hiç uyuyamıyor, çocuğum hasta olacağına kimseden yardım almadan kendim bakarım daha iyi.
Sağolun kızlar bu sabah daha iyi uyandım
Bir an öyle geldiler heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…