2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ay gercekten bır çocugun bır rutini olmaz mı birgün sallanarak bırgun ayakta bırgun oyle kendı basına

Kızlar bebisim 9. Haftasını bitirecek ve 3 gündur gündüz uykularımız yok denecek kadar az. 20 dk uyursa şükür diyorum kucağımdan yatağına koyduğum an uyanıyor. Gece iyiyiz şükür ama 3 gündür gündüzleri çok fenayım. Çok ağlamıyor ama uyuyamadığı için bir sonraki uyku döngüsü de sorun oluyor bu sefer ağlıyor zorlanıyor. Sizce bu 8. Hafta atağı mı böyle olan var mı aranizda

Aynen 8.hafta atagi
Şaka maka gruptaki çoğu kişi atak haftasında

Aynen 8.hafta atagi
Şaka maka gruptaki çoğu kişi atak haftasında
Sizin yaşadığınız atakların benim rutinim olması şoku ne gündüz ne gece asla uyumayan bir bebeğim var ya artık başım ağrıdan çatlıyor. Gece gündüz saat başı emiyor karnı tok olsa da çoook zor uykuya geçiyo kucağımdan koyduğum an uyanıyo. Napcam ben

Ay sizinkiler de böyle mi yani valla benimki bozuldu sandım birde uykusunu almış gibi gözler cin uyanıyor sonra hemen mızmızlanmaya başlıyor. Bakalım hangi beceriler yüklenecek bu haftadan sonra
Gülümsemeye başlayacak sesler çıkarmaya baslayacak onun dışında hatirlamiyorum
Hey diyet grubu noldu size 1 hafta paylaştınız sadece Begonya2 C Chen31 medusaa gulumsebebek baska kim vardıı
Vallahi ya nereye gittiniz Tecrübeli annesin birde demek ki bebeginin huyu bu

Gülümsemeye başlayacak sesler çıkarmaya baslayacak onun dışında hatirlamiyorum
Vallahi ya nereye gittiniz
Tecrübeli annesin birde demek ki bebeginin huyu bu
Onları yapıyor 2 haftadır hatta dün sesli kahkaha attı bizde attık onla birlikte inşallah atak haftasındandır huy olarak kalmaz

kesinlikle öneririm ben çocuklara aldım bakım çantasından çıkarmıyorum

Benimkinin bileği öyle durmuyor denk gelmedim yani ama kullanıyor sonuçta kaldırıp indiriyor bi sorun olacağını sanmıyorum sen yine de doktora da danış için rahat etsin

Ben 37.3 de verdim.sonra 38 leri gorduk ates bekleme asi olduysa direk ver .hemsire eve gecince ver demisti ben bekledim.pismanim 3 saat indiremedik.sen ver bekleme bence.
Aşı olmadı 2 gündür 37.3-37.5 çıkıyor ateşi. Bugün kontrole gittik 38 den önce duşla düşürmeye çalış dedi. Öncesinde verirsen ateşi takip edemeyiz dedi. Umarım geçici birşeydir

koltuk altindan olcenlerde 37.5, kulaktan olcende 38 cikarsa verin dedi bize doktor haftasonu asilarini yapinca
Koltukaltındaki doğru sonuç verir dedi bakalım umarım tekrarlamaz. Aşı olmadı çünkü

Ben işte gündüz hiç bir yere gitmiyorum uyku düzeni bozulmasın diye akşamları sıkıntı olmuyor

Kuzum yaramaz bebege ne yaparsan boş benim ilk bebekte senğnki gibiydi yatmak bilmezdi bu bebiş düzeni kendi kurdu bende ona ayak uyduruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…