2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bugün bizimki de gece uykusuna dalamadi eşimi cagirdim epeyi uğraştı o da yine dalamadi. Biraz oyaladim tekrar emzirdim yatağına koydum kendi kendine uyudu o kadar uykusuz kaldı ki artık. Bir günleri bir günlerini tutmuyor
Ay gercekten bır çocugun bır rutini olmaz mı birgün sallanarak bırgun ayakta bırgun oyle kendı basına

Kızlar bebisim 9. Haftasını bitirecek ve 3 gündur gündüz uykularımız yok denecek kadar az. 20 dk uyursa şükür diyorum kucağımdan yatağına koyduğum an uyanıyor. Gece iyiyiz şükür ama 3 gündür gündüzleri çok fenayım. Çok ağlamıyor ama uyuyamadığı için bir sonraki uyku döngüsü de sorun oluyor bu sefer ağlıyor zorlanıyor. Sizce bu 8. Hafta atağı mı böyle olan var mı aranizda 😭

Kızlar bebisim 9. Haftasını bitirecek ve 3 gündur gündüz uykularımız yok denecek kadar az. 20 dk uyursa şükür diyorum kucağımdan yatağına koyduğum an uyanıyor. Gece iyiyiz şükür ama 3 gündür gündüzleri çok fenayım. Çok ağlamıyor ama uyuyamadığı için bir sonraki uyku döngüsü de sorun oluyor bu sefer ağlıyor zorlanıyor. Sizce bu 8. Hafta atağı mı böyle olan var mı aranizda 😭
Aynen 8.hafta atagi
Şaka maka gruptaki çoğu kişi atak haftasında

Aynen 8.hafta atagi
Şaka maka gruptaki çoğu kişi atak haftasında
Sizin yaşadığınız atakların benim rutinim olması şoku 🥲 ne gündüz ne gece asla uyumayan bir bebeğim var ya artık başım ağrıdan çatlıyor. Gece gündüz saat başı emiyor karnı tok olsa da çoook zor uykuya geçiyo kucağımdan koyduğum an uyanıyo. Napcam ben

Ay sizinkiler de böyle mi yani valla benimki bozuldu sandım 😅 birde uykusunu almış gibi gözler cin uyanıyor sonra hemen mızmızlanmaya başlıyor. Bakalım hangi beceriler yüklenecek bu haftadan sonra 😅
Gülümsemeye başlayacak sesler çıkarmaya baslayacak onun dışında hatirlamiyorum😅
Hey diyet grubu noldu size 1 hafta paylaştınız sadece 🥲 Begonya2 Begonya2 C Chen31 medusaa medusaa gulumsebebek gulumsebebek baska kim vardıı
Vallahi ya nereye gittiniz😅🤣
Sizin yaşadığınız atakların benim rutinim olması şoku 🥲 ne gündüz ne gece asla uyumayan bir bebeğim var ya artık başım ağrıdan çatlıyor. Gece gündüz saat başı emiyor karnı tok olsa da çoook zor uykuya geçiyo kucağımdan koyduğum an uyanıyo. Napcam ben
Tecrübeli annesin birde demek ki bebeginin huyu bu 😔

Gülümsemeye başlayacak sesler çıkarmaya baslayacak onun dışında hatirlamiyorum😅
Vallahi ya nereye gittiniz😅🤣
Tecrübeli annesin birde demek ki bebeginin huyu bu 😔
Onları yapıyor 2 haftadır hatta dün sesli kahkaha attı bizde attık onla birlikte 😅 inşallah atak haftasındandır huy olarak kalmaz

Kızlar sivrisinek için öneriniz var mı? Normalde hiç olmazdı bu sene sıcak diye mi bilmiyorum acayip var. Her yerim ısırık dolu acıyor kaşınıyor mahvettiler ya. Stilex de sürmüyorum bebeğe zararı olur sütten geçer diye. Biri geçmeden diğeri ısırılıyor vücudum benek benek
kesinlikle öneririm ben çocuklara aldım bakım çantasından çıkarmıyorum

Peki eli neden arada böyle duruyor acaba? Aslında demek istediğim solak saglak olacağı değil de böyle bazen bileginden bükük şekilde durması garibime gidiyor bir sıkıntı mı var bileği mi acıyor yoksa normali mi bu diye merak ediyorum
Benimkinin bileği öyle durmuyor denk gelmedim yani ama kullanıyor sonuçta kaldırıp indiriyor bi sorun olacağını sanmıyorum sen yine de doktora da danış için rahat etsin

Ben 37.3 de verdim.sonra 38 leri gorduk ates bekleme asi olduysa direk ver .hemsire eve gecince ver demisti ben bekledim.pismanim 3 saat indiremedik.sen ver bekleme bence.
Aşı olmadı 2 gündür 37.3-37.5 çıkıyor ateşi. Bugün kontrole gittik 38 den önce duşla düşürmeye çalış dedi. Öncesinde verirsen ateşi takip edemeyiz dedi. Umarım geçici birşeydir

koltuk altindan olcenlerde 37.5, kulaktan olcende 38 cikarsa verin dedi bize doktor haftasonu asilarini yapinca
Koltukaltındaki doğru sonuç verir dedi bakalım umarım tekrarlamaz. Aşı olmadı çünkü

Gazı olmasın gezsin tozsun gaz fena çok fena allah düşmana vermesin

İşte benimkinin saati yok o da zor anacım hani bilsem uyuyacağı vakti evden çıkmam ama anneme giderken bile uykusı varsa ve çıkardıysam deli oluyor

Evet pilli ama acıtorom diye yapamıyorum o yüzden makasla kesiyorum ben
Ben işte gündüz hiç bir yere gitmiyorum uyku düzeni bozulmasın diye akşamları sıkıntı olmuyor

Olabilir canım sütten direkt mideye geçiyor diye zorda kalınca kullanıyoruz napalım kar zarar hesabı

Ben de başka yöntemler denerim diye kullanmadım artık insanın içine sinmiyor evet

Haklısın bence canım bu sıcaklarda benim suyun içinde durasım geliyor hiçbi yere gidemem valla. Eşin de düşünemiyor olabilir sen söyle bence erkekler söylemeden anlamıyor.

Aa ne kadar da benim kocam 😄

Kız maşallah ya ne güzel düzen kurmuşsunuz saat 2 ye geliyor ve benimki hala uyanık emiyor dün sabah 8 e kadar uyumadı şaka gibi. Atak falan da yok yani dolunaydan dolayıdır inşallah yoksa hep böyle yaparsa mahvolurum

Ay canım ya felaket tellalı olmak istemem ama bir arkadaşın da çocuğu hep tek elini kullanıyordu diğer eli böyle büzük duruyordu baya sonra nörolojik bi sıkıntısı olduğu tespit edildi. Sen takip et o elini kullanıyor mu diye eğer hiç kullanmıyosa ya da çok az kullanıyorsa doktora danışırsın
Kuzum yaramaz bebege ne yaparsan boş benim ilk bebekte senğnki gibiydi yatmak bilmezdi bu bebiş düzeni kendi kurdu bende ona ayak uyduruyorum

X