2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canım acilde ilk gittigimizde hortum ile aspire ettiler diger günü başka acilde şırınga ile yan yatırım iki burnunada sıktı sonra ters çevirip
Sırtına vurdu bende evde yaparken burnunu yan yatırım sıkıyorum kutunun üzerinde de öyle gösteriyor
O küçük tüpleri ben yan yatırıp sıkıyorum siringalida hemşire bize böyle gosterdi

Koltukta yüzüstü uyuyodu uyanmış sırt üstü dönmüş o da yetmemiş kaya kaya kenara gelmiş hiç sesi de çıkmadı telsizden bi ııh sesi duyduk babası gitti ki kafası koltuktan aşağı kaymış düşmek üzereymiş kafa üstü allahım hala kalp ritmim düzelmedi bundan sonra yerde yatırıcam
Allah korumuş biz koltuguun dibine sandalye birde yastık koyuyoruz öyle de yapabilirsin

O küçük tüpleri ben yan yatırıp sıkıyorum siringalida hemşire bize böyle gosterdi
Valla hastanedeki gavur hemşire yan yatırıp sıktı çok kötü oldum koca şırınga dolusu sonra çevirip cigerini sökene kadar vurdu sinirlerim bozuldu birdaha gitmedim özelde de bi aspire ettiler 1275 tl aldılar

Ahahahha karışıyor mu da klimaya
Elinden gelse herşeye karışacak bakma çok canım sıkkın kalbim sıkışıyor anladıgım tek şey eşimi kıskanıyor ne zaman evde olsa oraya götür bıraya götür bıktım en basiti
Kliması bozulsa yap diyor yapmam bak dese mecbur yapacaksın edeceksin götüreceksin gibi konuşuyor benim safımda neyse saf işte eline vur ekmegini al

Kızlar benim bebek öksürme numarası yapiyo 🤣🤣🤣🤣sizinkiler yapiyo mu
Ooo hemde nasıl onu öğrendiği gğn gece kalkıp oturduk tekrar yaptık 😂 bırde elını emmeyı çğrenince de gece bıyerden şappurtu sesi geliyor bı baktım bızımkı gozlerı acmıs el emıyor gece eldıven takıyorum cızıyor dıye eldıvenı tum ıslanmış

Valla hastanedeki gavur hemşire yan yatırıp sıktı çok kötü oldum koca şırınga dolusu sonra çevirip cigerini sökene kadar vurdu sinirlerim bozuldu birdaha gitmedim özelde de bi aspire ettiler 1275 tl aldılar
Yuh ya böyle oldu mu olduğu gibi çıkıyor sıktığın şey hafif vursa yetiyor ama işte dediğimi yapsan iyi olur doktor şey demişti ne kadar burnu iyi temizlenirse o kadar hızlı iyileşir de işte zarar vermekten korkuyorsan hiç yapma

Yuh ya böyle oldu mu olduğu gibi çıkıyor sıktığın şey hafif vursa yetiyor ama işte dediğimi yapsan iyi olur doktor şey demişti ne kadar burnu iyi temizlenirse o kadar hızlı iyileşir de işte zarar vermekten korkuyorsan hiç yapma
Şırınga ile hiç
Cesaretim yok canım digeri ile yapıyorum işte bi 4 saat rahatlatıyor

Elinden gelse herşeye karışacak bakma çok canım sıkkın kalbim sıkışıyor anladıgım tek şey eşimi kıskanıyor ne zaman evde olsa oraya götür bıraya götür bıktım en basiti
Kliması bozulsa yap diyor yapmam bak dese mecbur yapacaksın edeceksin götüreceksin gibi konuşuyor benim safımda neyse saf işte eline vur ekmegini al
Benimki de tutup torununun kuzen çocuğunu okula biraktiriyordu saçma sapan beni oraya götür falan diyordu yanında kocası var altında da arabası var o halde 🤣 gerçekten çok kıskançlar ya
Kibar dille konuşsa iyiymiste sanki kocan zorunda onun bir şeyini yapmaya😑

Benimki de tutup torununun kuzen çocuğunu okula biraktiriyordu saçma sapan beni oraya götür falan diyordu yanında kocası var altında da arabası var o halde 🤣 gerçekten çok kıskançlar ya
Kibar dille konuşsa iyiymiste sanki kocan zorunda onun bir şeyini yapmaya😑
Evet zorundaymış canım başka kim yapacakmış eger şimdi tekrardan evlecek olsam evin tek ogluyla evlenmezdim anası bacıları hepsinin götünde benimki koşuyor zavallı kocamda napim kim yapacak diyor

Evet zorundaymış canım başka kim yapacakmış eger şimdi tekrardan evlecek olsam evin tek ogluyla evlenmezdim anası bacıları hepsinin götünde benimki koşuyor zavallı kocamda napim kim yapacak diyor
Neyse kocan vicdanliymis iyi insanmış.. Bu seferde elti derdin çıkardı 🤣

Ooo hemde nasıl onu öğrendiği gğn gece kalkıp oturduk tekrar yaptık 😂 bırde elını emmeyı çğrenince de gece bıyerden şappurtu sesi geliyor bı baktım bızımkı gozlerı acmıs el emıyor gece eldıven takıyorum cızıyor dıye eldıvenı tum ıslanmış
Tirnaklarini neyle kesiyorsun canım ben torpuluyorum düzenli çızmiyo bi yerini

Tirnaklarini neyle kesiyorsun canım ben torpuluyorum düzenli çızmiyo bi yerini
Canım yenı doğan tırnak makası oluyor ya onla kesıyorum torpu aldım elektırıklı sonra da törpülüyorum ama benım kızın sürekli ellerı yuzunu kaşıyor sanırım tırnak yapısından elımı tutarken bıle tırnaklarını gecırıyor care bulamadık canı cok yanıyor emerken göğüsümu tutuyor ben dayanamıyorum ben mı beceremıyorum yoksa onun tırnaklarıyla mı alakalı bılmıyorum

Canım yenı doğan tırnak makası oluyor ya onla kesıyorum torpu aldım elektırıklı sonra da törpülüyorum ama benım kızın sürekli ellerı yuzunu kaşıyor sanırım tırnak yapısından elımı tutarken bıle tırnaklarını gecırıyor care bulamadık canı cok yanıyor emerken göğüsümu tutuyor ben dayanamıyorum ben mı beceremıyorum yoksa onun tırnaklarıyla mı alakalı bılmıyorum
Bilemedim ki bizimkinin torpuyle kenarında yine sivri tırnak kaliyo etini hafif kenara çekip orayida torpuleyince geçiyor ama tırnak yapisiylada belki ilgilidir🤔 ama dediğin şekilde eli hep yüzünde ağzında ama keşfettiği için işte ben eldiven vs takmiyorum

Hava AŞIRI SICAKKKK ne bi yere cikabiliyoruz bebekle ne bir şey yapabiliyoruz vallahi daraldımmmm

Maşallah de canım maşallah ay allah korusun dikkat et ben çok korkarım düşmesinden yatagın etrafını yastıklarla çeviriyorum bir anlık allah korusun
Maşallah canım aynen🥹 ödümüz koptu ya artık tedbir almak gerekiyormuş öğrenmiş oldum

Şırınga ile hiç
Cesaretim yok canım digeri ile yapıyorum işte bi 4 saat rahatlatıyor

Bana dua edersiniz kızlar.
Süpürgeye takılıyor ucu ama öyle zarar verecek derece çekmiyor korkmayın. Çok güzel temizliyor

X