2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bizim de geçen haftaya kadar her gün yapardı şimdi ne değişti bilmiyorum sadece anne sütü alıyor, nette baktığımda anne sütü alan bebeklerde de koku olabilir diyor
Bizimkinin iğrenç kokuyo kakasi tüm oda kaka kokuyo 2 haftadır böyle ek gidada apartmanı da ele gecircez sanırım

Ya nette de tam anlattığım görseli buldum bı kaç yapmayınca böyle oluyor demişler görsellerden kaka resmi kovalar olduk ya
Hahaha yaptıklarında da evde kaka dansı yapıyoruz benimki hep 3-4 güne bir yaptığı için alıştım iki bez dolusu yapıyoruz bi yapmaya ama mamasına zeytinyağı ve mama sonrası azıcık su takviyesiyle 1 gün durdu diğer gün tekrar kaka yaptı bizde işe yaradı

Ben de sabah zeytinyağı verecektim ama vermeme gerek kalmadan yaptı, verseydim zeytinyağinin gücü olduğuna inanırdım bundan sonra düzenli versem sıkıntı olur mu ki acaba bir de her gün kaka yapan çocuk niye böyle oldu anlamadım

Aa tamam o zaman kızlar inşallah bundan sonra uyur söyledim ya yapmaz diye düşünüyorum genelde maşallah dediğimiz fazla yaşamıyor

Bi sıkıntı olacağını sanmam canım zeytinyağı her şeye şifa bizim sünnet dikişimiz de onunla iyileşti

Aa tamam o zaman kızlar inşallah bundan sonra uyur söyledim ya yapmaz diye düşünüyorum genelde maşallah dediğimiz fazla yaşamıyor
Hep güzel uyurlar inşallah maşallah minnoşlarımıza nazar degmesin

Bi sıkıntı olacağını sanmam canım zeytinyağı her şeye şifa bizim sünnet dikişimiz de onunla iyileşti
Sütle karıştırmadan versem sıkıntı olmaz herhalde dimi? Damlaları da yağ formunda ya yutabiliyor. Sütüm her zaman fışkıracak derecede olmuyor çay kasigina almam zor olabilir

Benim dun yapmadi.bekliyorum hala.cook huzursuz o yuzden

Kızlar bebem kakasını sulu diş diş yaptı inşallah diş çıkarmaz 1 aya hastalanmıştı ondn olmuştur diye umut ediyorum

Bizimkinin iğrenç kokuyo kakasi tüm oda kaka kokuyo 2 haftadır böyle ek gidada apartmanı da ele gecircez sanırım
Biz tüm apartmanı ele geçirmiş durumdayız oğlanınki ekşi ekşi kokuyor kızınkini hiç söylemiyorum bile kelimeler kifayetsiz kalıyor
öyle sürekli müdehale etme. Kızım ameliyattan çıktığında kakasını yapamadı anesteziden. 18 aylık olmasına rağmen doktor müdehale ettirmedi lifli gıdalar ver bağırsaklarına müdehale etmeyelim öyle alışır dedi. Çok gerekli hallerde ver zeytinyağını bence öyle hergün verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…