2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Biz tüm apartmanı ele geçirmiş durumdayız 🤣🤣 oğlanınki ekşi ekşi kokuyor kızınkini hiç söylemiyorum bile kelimeler kifayetsiz kalıyor 🤣🤣🤣

öyle sürekli müdehale etme. Kızım ameliyattan çıktığında kakasını yapamadı anesteziden. 18 aylık olmasına rağmen doktor müdehale ettirmedi lifli gıdalar ver bağırsaklarına müdehale etmeyelim öyle alışır dedi. Çok gerekli hallerde ver zeytinyağını bence öyle hergün verme.
Evet ben de öyle düşünüyorum. Annem falan da ver bir şey olmaz biz hep size verirdik diyor. Çocuk ikininca da kendimi kötü hissediyorum acı çekiyor diye

Bir defa gördüm bakim takip edicem diş çıkacagı zaman kaka farklı oluyor canım sulu be diş diş oluyor kesin anlarsın bugün fenomen özlemde paylaşmış diş mi çıkaracak bu çok erken degil mi diye demekki bu senenin bebeleri salya sümük 😂😂😂😂😂

Bir defa gördüm bakim takip edicem diş çıkacagı zaman kaka farklı oluyor canım sulu be diş diş oluyor kesin anlarsın bugün fenomen özlemde paylaşmış diş mi çıkaracak bu çok erken degil mi diye demekki bu senenin bebeleri salya sümük 😂😂😂😂😂
cesursavasci cesursavasci sana yazdım etilet olmamış 🤭🤭

Kızlar bebeğim bazen uyku arasında hafifçe uyanip ağlayıp geri uyuyor 🥲 bu normal mi acaba

😂😂😂😂😂😂😂 seni özellikle etiket yapacaktım şimdi kızar bana dedim 😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sesli güldüm normalde kızmamda geçen alıngan gunumdeydim 🙈🙈🙈
Hahahaha kesinlikleee hatta yarın öbür gün çıkacak 😂😂😂
🤣🤣🤣
cesursavasci cesursavasci sana yazdım etilet olmamış 🤭🤭
O özlemin bebeği maşallah önden önden gidiyor bende bi bakiyim ne anlatmış ahahah ama dişten dolayi kakanin sulu olduğunu bilmiyordum

Ayyy şoktayım gerçekten bizimkininde özlemin bebisi gibi hatta köpek dişlerinin oldugu kisim daha beyaz gözüküyor, bebegimde aynı onun yaptığını yapıyor o sesleri çıkarıyor kendi çocuğumu izlemiş gibi oldum😳 melegim can melegim can

Kızlar benim kız ne zaman süt içse karnından gür gur ses geliyor gazını yapıyor karnı da yumuşak kaka yapmadı hiç bugün. Ve sadece iki saat kesintisiz uyudu sabah 6 dan beri ön dk yirmi dk. Hala uyumadı duşta aldırdım. Neden acaba ya üşüttü mü ne

Ayyy şoktayım gerçekten bizimkininde özlemin bebisi gibi hatta köpek dişlerinin oldugu kisim daha beyaz gözüküyor, bebegimde aynı onun yaptığını yapıyor o sesleri çıkarıyor kendi çocuğumu izlemiş gibi oldum😳 melegim can melegim can
melegim can melegim can kızlar siz diyince ilk defa baktım şu özleme instadan😂 bebeğinin gözlerine sürme mi çekmiş bana mı öyle geldiii😂😂😂

🤣🤣🤣
O özlemin bebeği maşallah önden önden gidiyor bende bi bakiyim ne anlatmış ahahah ama dişten dolayi kakanin sulu olduğunu bilmiyordum
Canım diş çıkaracagı zaman ateş felan sıkıntısı çok oluyor hem isal oluyor hemde diş diş yapıyor kakayı yaptıgı zaman demek istedigimi anlarsın

Dur bakam hamgimizin bebesi önce diş çıkaracak benim bebişin hareketleri konuşmaları özleminkinden önde maşallah

Kızlar benim kız ne zaman süt içse karnından gür gur ses geliyor gazını yapıyor karnı da yumuşak kaka yapmadı hiç bugün. Ve sadece iki saat kesintisiz uyudu sabah 6 dan beri ön dk yirmi dk. Hala uyumadı duşta aldırdım. Neden acaba ya üşüttü mü ne
Gaz oldugu için geliyor canım o ses bizden de hep gelir

🤣🤣🤣
Hep öyleydi canım maşallah sürmeli gibi güzel kadının bebekleri dogdugunda hac sürmesi çektilerse bilemem canım

Ben yeni bir cocuk doktoruna gectim.isinin ehli biri.bana tum damlalari biraktirdi gaz ile alakali..6 aya kadar surebilir dedi.masaj dus ve sicak kompex yap.damlalarin faydasi yok dedi🥺
Damlalar tam işe yarıyor derken o güzel günler kısa sürdü bizde de :KK43: kendime bugün kayısı kompostosu yaptım daha önce ise yaramıştı yine denicem 🥺

Ya bizim bebenin kakası da öyleydi ama 2 gun yapmadığı için diye düşünmüştüm diş değildir inşallah

X