2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canım konuyla alakasız ama gece bi kadının meme başı yarası için e vitamini kapsülü kullandığını çok iyi geldiğini okudum. Aklıma sen geldin denemediysen bi şans verirsin belki diye

Benimki ayın 26 sına 3 aylık olacak ben hala ayakta gezdiriyorum kolum ayaklarım iptal belim aynı keza egilip kalkmakta zorlanıyorum hiç kucagımdan inmediginde diger günü topallıyarak yürüyorum
Benim bebis 3 ay 1 haftalık oldu kucak olayı daha da arttı

Kızlar bebeklerinşz gece nasıl uyanıyor yani kaç saatte bşr emziriyorsunuz mesela bizimki 9 da gece uykusuna yatıyor 3 aylık uyandırdım emmedi yeniden uyudu
Doktor acıkınca kendisi uyanır dedi. Dün 9 buçukta emzirdim 10 gibi uyudu. 3 buçukta uyandı emzirdim

Hamileyken verdi ama içmedm kuzum.
Kan değerm 11.5 ama ferritin düşük bakalım daha yeni başladım 2 hafta sonra yine kan verip bakıcam yükselmiş mi diye
Hadi bakalım şifa olsun inşallah iyi gelirse bana da haber edersin canım. Benim kan 13.2 den 8.3’e düştü doğumdan sonra ferritin de en son alt sınıra yakındı ama doğum sonrası bakılmamış sanırım

Yaa ben de kangurudan daha kolay diye alacaktım
Yok canım evde her odada klima varsa ok , diğer türlü çocukta sende kan ter içinde kalırsınız. Hee yok ben sadece klimalı alanda takacağım dersen o olabilir . Ben havalar serinken evde hırka giydiğim dönem slingi tişörtle denemiştim bebekte bende bunaldık
Kuru ve temiz tutar kremide düzenli sürersen bikaç sürmeye düzelir canım sonrasında kızardıkça sürersin kontrol ederek. Şifa olsun fındık burunluya

Ben 3 e düşürdüm çok geldi bana ya midem hassas zaten

İlk defa bu kadar uyuyunca şaşırdım açıkcası
Ben de her fazla uyuyusunda soruyorum bir keresinde 5 saat uyudu, yazdım doktora. Bırakın uyusun dedi sonra 6 saate cikti süre yine bırakın uyusun dedi. Bir keresinde 7 saat uyudu son kontrolde sordum acıkınca uyanır gelişimi gayet iyi bırakın uyusun dedi

Evde her odada klima var da her oda her zaman açık olmuyor oturma odası ve mutfak arasında geziyoruz genelde. İki klimayı da hep açık tutmam gerekecek o zaman zaten çok çabuk terliyor bilemedim o zaman ya
Bugün daha iyi olduğunu gördüm boynunun canım sanırım 2 gün daha düzenli surersek iyileşir

Kızlar detarjan olarak siveno kullanıyorum. E bebek in deterjanını da bi denesem mi diye düşünüyorum. Baby mı deterjan kullanan ve içeriğini bilen var mı?

Ya kızlar benim bebe 5 gün kakasını yapmadığında epeyi yaptı demiştim ya. Altını değiştirdim bir daha yapmıştı hatta. Tek günlük kaka değildi yani. Sonrasında kaka yapmadı ilk kez bu sabah yaptı 2 gün olmuştu yani. Kakası yine çok yoğun yani tek günlük değil gibi. Sizin bebisler de bir kaç gün yapmayınca bu kadar çok mu oluyor. Bir de kokuyor gibi geldi. Sıvı gibi de

Tam olarak anlattığın gibi canım

Geçen eşimin arkadasına gittik çocuk 16 aylık ve hala yenidoğan da aldığı emziği kullanıyormuş şaka gibi diğerinide kaldırmış ikinci çocuğa
Peki o çocuk nasıl tutmayı başarmış yeni dogan emzigini küçücük

Kızlar bebeklerinşz gece nasıl uyanıyor yani kaç saatte bşr emziriyorsunuz mesela bizimki 9 da gece uykusuna yatıyor 3 aylık uyandırdım emmedi yeniden uyudu
Ben hiç uyandırmıyorum kendisi acıkınca uyanır zaten dün 11.30da yattı 5 de kalktı karnını doyurmaya gece uyukusuna yattıgında uyandırma bence gece ile gündüzü ayırt etsin gece az beslenmesi normal canım

Evet canım arttı demişti ama yan etkisi varsa hiç gerek yok boşver

Canım konuyla alakasız ama gece bi kadının meme başı yarası için e vitamini kapsülü kullandığını çok iyi geldiğini okudum. Aklıma sen geldin denemediysen bi şans verirsin belki diye
Teşekkür ederim canım ilk çocukta denemiştim onu gerçekten de iyi geliyordu ama en iyi ilaç zaman öyle birden geçmiyo bu sefer zamana bıraktım geçti şükür, çok küçük bi yarık kaldı ince çizgi gibi o da çok acımıyo artık. Yine de sağım yapacak cesaretim yok tekrar yarılır diye, emdiği kadar emsin artık napalım

bizde de hemen hemen hergun yapyo ama bazi gunler asiri fazla oluyor neye bagli ben de bilmiyorum. anne sutu aliyor, bazi geceler 1 kere 90 lik mama veriyorum okadar. koku da bazen oluyor, bence sorun yok:)

bizde de hemen hemen hergun yapyo ama bazi gunler asiri fazla oluyor neye bagli ben de bilmiyorum. anne sutu aliyor, bazi geceler 1 kere 90 lik mama veriyorum okadar. koku da bazen oluyor, bence sorun yok:)
Bizim de geçen haftaya kadar her gün yapardı şimdi ne değişti bilmiyorum sadece anne sütü alıyor, nette baktığımda anne sütü alan bebeklerde de koku olabilir diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…