2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Test yaptın negatifse eşinde kendinden eminse ilaçtandır kuzum gecikme yapıyor

Kizlar bebem 2 gundur surekli agliyor.ancak sokakta susuyor atak haftasi falan sanirim.kucagimda bile tek bir pozisyon haric durmuyor.ay anam bide herseyden o kdr cabuk sikiliyor kii ... Hevesi 5 dkyemek bile yediremiyorum yemiyor.gozu hep disarda..
Bende haftalardır böyleyim canım ne gazmış diyorum aglıyorum artık rahatlayamıyorum

Bende haftalardır böyleyim canım ne gazmış diyorum aglıyorum artık rahatlayamıyorum
Allah yardimcin olsun canim.benim bebemde son 1 haftadir cok gazli..anne sutu orani artti mama azaldi ama bagirsaklar dogal olarak alisik degil.gaz yapti alisma surecinde...masaj cok iyi geliyor.elime bebe yagi aliyorum.bi 20 dk karnina ayaklarina masaj yapip bisiklet hareketi falan yaprieiyorum.rahatliyor.

Bana da imza attırdı hatta kötüye alıştırdı alcak diye girdim ameliyata ama almamış şükürler olsun birde benim ameliyatta 2 kere kalbim durdu 2 kere adrenalin vurulmuşum şok cihazı bunları okudum hep dosyamda ona rağmen devam etmiş ameliyata kanama durmuyor diye almamış helal olsun yoğum bakımdan çıkınca servise yanıma geldi gözlerinin içi gülüyordu benim hayatımı kurtardığı için sanki onun eseriymişim gibi bakıyor gururlanıyordu onun sayesinde hayattayım çocuklarımın başındayım rabbim ayağına taş değdirmesin aldığı para ana sütü gibi helal olsun

Canım bu reflü maması düzgün karışmıyor hep biberonun camına yapıştı nokta nokta oldu düzgün erimedi senin de mi öyle oldu aptamil AR aldım ben de classy
medusaa sen bi foto atmıştın ya mama mı bozuk diye aynı öyle oldu benim de

Ahh sormaa zaman su gibi geçiyor çok cabuk büyüyolar canım karnımdaki hareketli halleri geliyor aklıma onu bile simdiden özler oldum seninki de muhtemelen hareketlenmeye başlamıştır
Daha hareket etmiyor kuzum ama bugün bi bıçak batması gibi oldu. Yavaş yavaş hissedeceğim heralde

Aynen oyle oluyor, topakları açmak için çatalla eziyorum ama cama nokta nokta yapışan toz granülleri var, normali o işte kalın bi mama, içinde topak olmasın ona dikkat et

Aynen oyle oluyor, topakları açmak için çatalla eziyorum ama cama nokta nokta yapışan toz granülleri var, normali o işte kalın bi mama, içinde topak olmasın ona dikkat et
Ay evet topak da oldu ve baya zor içti kızım uzun sürdü, tamam canım ezeyim ben de bir dahakine normal mama gibi döndürerek karıştırmaya çalıştım ama olmadı.

Gastrotuss baby ilacı da hiçbi eczanede depoda bulamadık muadili var mı acaba biliyor musun

Canım ınankı bende sureklı elım masajda harekette cok huzursuz bı bebek oldu elını yuzune carpsa asırı derecede aglıyor

Kızlar bu arada kontroldeyken oğlum elini ağzına soktu yine baya emdi. Doktor çıkacak dişlerinin yeri kaşınmaya başlamış normalde 3.ayda başlar sizinki erken başlamış erken çıkar dişi dedi. Sizin de bilginiz olsun burda hemen hemen herkesin bebişi yapıyo çünkü onu. Ben de elini ağzına götürünce herkes aç bu çocuk diyor dedim. Parmağını emmiyor ki çocuk elini somuruyor bu açlık değil dedi. O kaşıntı kendisini huzursuz edebilir öyle olursa eğer 10 tane karanfili ezip çok az zeytinyağıyla karıştırıp buzdolabına koy macun kıvamına gelecek ara ara diş yerlerine onu sür dedi.

Kakası da son seferde yarısı yeşil biraz katı kıvamdaydı fotoğrafını gösterdim. Mama verdikten sonra 3-4 çay kaşığı su ver mamasına da zeytinyağı kat daha sık yapmasını da sağlar dedi.

Kızlar selaamm. Bebislerinizle gezebiliyor musunuz ya ? 64 günlük oğlum var bebek arabası normal araba sevmiyor kucak dışında uyuyakalamıyor. Uyanıklık süresi 1 saat o yüzden dışarıya çıkamıyorum çok geriliyorum. Kucağımda uyutup arabasına koysam 15 dk ya uyanıyor. Sanki onunla hiç gezemicem ama herkes geziyor gibi geliyor. Parka gidemiyorum bile. Oysa her gün parka giderim diyordum. Sling vs sevmiyor zaten çok sıcak duramiyor icinde. Siz neler yapıyorsunuz nasıl geziyorsunuz ya da bebisleriniz duruyor mu?? Tatile giden bile var ben markete gidemiyorum valla

Ben size diş yerleri disler kasiniyo derken boşa demiyordum

Ben puseti arabaya koyup alışveriş merkezi olsun dışarısı olsun puseti bebek arabasına takip öyle geziyorum bazen uyuyo bazen uyaniyo bakiniyo oyle

Ben puseti arabaya koyup alışveriş merkezi olsun dışarısı olsun puseti bebek arabasına takip öyle geziyorum bazen uyuyo bazen uyaniyo bakiniyo oyle
Benim bebeğim pusette 15 dk sonra sıkılıyor sevmiyor o yüzden süreyi uzatamıyorum. Kendi kendine hiç uyumadı şimdiye kadar pusetinde vs

Benimki simdi biberonun ucuyka oynasmaya basladi.son bikac gundur.emmiyor oynasiyor.sanidim kasintidan.3.ayi bitirdik 4 e gectik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…