2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bizim de pişik oldu canım dün Dr kontrolumuz vardı gösterdik. Ben normalde pişik kremi sürüyorum ama topak topak oluyordu bir süre sonra içeriği yağ olmasına rağmen. Dr iki tane krem yazdi bunları çok kızarık olduğu zaman kullan dedi. Poposuna da surebilirmisim. Normal zamanda pişik kreminden devam edersin ilerleyince de bu ikisini sur dedi
Konudan bağımsız Fito krem cok harika bir krem , iyi gelecektir minnoşa inşallah
Canım dün akşam yine acildeydik tıkanıyor bende korkuyorum burnunu temizlemeye ateşide düşmedi kan tahlili ciger filmi burun temizleme yapıldı çocugumun hali kalmadı aglamaktan ama hala gözlerimin içine bakıp gülmesi bitirdi beni yaş biraz geçince annelikte babalıkda daha duygusal geçiyor eşim bakıp bakıp agladı çok şükür temiz çıktı sonuçlar burun temizlemeyide doktor gösterdi temizlemek zorumdasın dedi böyle canım sagol canım 😍😍
Oh maşallah iyi olsunda artık burnunu açıvercen hiracığımızın canım. Az kaldı dayan en kısa zamanda eskiye dönecek minik kuzu. Geçen oğluşum üşütünce benimde üzüntüden başıma ağrılar giriyordu çok pişmandım ona bakamadım diye kendimi suçluyodum ama anne sütü şifa bikaç gün sonra toparlamıstı Allaha şükür
Aynen öyle canım uyudukça uyur uyumazsa hiç uyuyamıyorlar. Para parayı çeker uykuda o misali 😂😂😂
Ahh para parayıı çekse dee gelse bana 🤣 ama önce çekmek için bolca para lazım bana

Konudan bağımsız Fito krem cok harika bir krem , iyi gelecektir minnoşa inşallah

Oh maşallah iyi olsunda artık burnunu açıvercen hiracığımızın canım. Az kaldı dayan en kısa zamanda eskiye dönecek minik kuzu. Geçen oğluşum üşütünce benimde üzüntüden başıma ağrılar giriyordu çok pişmandım ona bakamadım diye kendimi suçluyodum ama anne sütü şifa bikaç gün sonra toparlamıstı Allaha şükür

Ahh para parayıı çekse dee gelse bana 🤣 ama önce çekmek için bolca para lazım bana
Sagol canım inşallah gerçekten anne sütü şifa bugün sadece iki
Defa mama verdim sürekli emzriyorum çabuk iyileşsin diye ve artık üzerine yarım kollu degil uzun kollu zıbın giydiryorum klimada kolları buz gibi oluyor üşütüyor demekki

Ben bebegin sağ ayağının altına zeytinyag ile masaj yaptığımda bir saat içinde kakasını yapıyor ama ishal olduğu için benimki yapmıyorum normal zamanda yapamadiginda yapıp direkt rahatlatiyorum
Gaz masaj yağıyla yaptım ama yapmadı kakasını acaba sadece gaz çıkartmasi yeterli mi ya 🙄 çok ikiniyor 🥺

İnşallah canım 🙏🏻 ben de daha önce yüzüme kullandim gibi hatırlıyorum bu kremi, bebisime de iyi gelir inşallah

Kizlar bebem 2 gundur surekli agliyor.ancak sokakta susuyor😔 atak haftasi falan sanirim.kucagimda bile tek bir pozisyon haric durmuyor.ay anam bide herseyden o kdr cabuk sikiliyor kii ... Hevesi 5 dk🤣yemek bile yediremiyorum yemiyor.gozu hep disarda..
Aaa bizim bebe 🤣
Eşimin kucağında sadece dışarıya dönük duruyor. O pozisyonda da ayağına kan akışı sıkıntı oluyor morardigini fark ettim bugün 🙄 benim kucağımda bana dönük duruyor. Ama kucaktayken evi gezmemiz lazım. Oturursak sürekli iiiğh iiiğh sesler çıkartıyor 😁 bir ara susuyor aaa nasıl sustu ya diyorum bı bakiyorum boynunu iyice çevirmiş TVye bakıyor 🤣 çok ağladığı zamanda bir anda sustuysa biliyorum ki tvyi görebileceği bir pozisyonda, hemen değiştiriyorum yerini başlıyor iiiğh diye 😁 ben de gezmeye alışsın istemiştim ama bu çocuk bizi oturtmayacak, soğuğa alışsın da demiştim sahilde sıcaktan ağladı eve döndük. Her şeye abartı alıştı

Kızlar kakası için özellikle yaptığınız bir şey var mı? Zeytinyağı icirdim dün, poposuna pişik kremini sürdüm yağ bazlı krem. Masaj da yaptım gaz çıkıyor ama kaka yok çocuk bı rahatlayamadi 🥺
Canım doktorlar 10 güne kadar normal diyor. Bebeğin huzursuz mu ikiniyo mu sürekli?

golden-snitch golden-snitch canım Allah razı olsun. Evde fito krem vardı doktor daha dönmemişti sen o kremi önerince sürdüm bende. O yoğun kızarıklığı yok etti daha 1 kez sürdüm. Birazdan tekrar sürcem. Doktorun dediği kremleri aldırmadım eşime yarın da fitoyu süreyim diye. Valla iyiki yazmışım kızarıklık gidince çocuğumun canının acısı da azalmış gibi hissettim sağolasın 😘

golden-snitch golden-snitch canım Allah razı olsun. Evde fito krem vardı doktor daha dönmemişti sen o kremi önerince sürdüm bende. O yoğun kızarıklığı yok etti daha 1 kez sürdüm. Birazdan tekrar sürcem. Doktorun dediği kremleri aldırmadım eşime yarın da fitoyu süreyim diye. Valla iyiki yazmışım kızarıklık gidince çocuğumun canının acısı da azalmış gibi hissettim sağolasın 😘
Aay çok sevindim canım benim 😍😘 inşallah tamamen geçer kısa sürede minnosun boynu 🙏🏻

Kizlar bebem 2 gundur surekli agliyor.ancak sokakta susuyor😔 atak haftasi falan sanirim.kucagimda bile tek bir pozisyon haric durmuyor.ay anam bide herseyden o kdr cabuk sikiliyor kii ... Hevesi 5 dk🤣yemek bile yediremiyorum yemiyor.gozu hep disarda..
Bizimkinde aynı etrafı izlemekten uyutamıyoruz 😂

Aaa bizim bebe 🤣
Eşimin kucağında sadece dışarıya dönük duruyor. O pozisyonda da ayağına kan akışı sıkıntı oluyor morardigini fark ettim bugün 🙄 benim kucağımda bana dönük duruyor. Ama kucaktayken evi gezmemiz lazım. Oturursak sürekli iiiğh iiiğh sesler çıkartıyor 😁 bir ara susuyor aaa nasıl sustu ya diyorum bı bakiyorum boynunu iyice çevirmiş TVye bakıyor 🤣 çok ağladığı zamanda bir anda sustuysa biliyorum ki tvyi görebileceği bir pozisyonda, hemen değiştiriyorum yerini başlıyor iiiğh diye 😁 ben de gezmeye alışsın istemiştim ama bu çocuk bizi oturtmayacak, soğuğa alışsın da demiştim sahilde sıcaktan ağladı eve döndük. Her şeye abartı alıştı
Yaaa nasil güldüm varyaa.su Tv olayi birebir bende de var.altini acarken falan taa gozunun kapagina dogru atiyor gozbebegini tv gorcem diye.arkasinda kaliyor...tv asla acmicaktim sozde ama bugun bi aglama krizi gecirdi tovbe susmadi. .Tv de Youtubedan 4k japonya sokakta gezi videosu actim,hani su senin gozunden geziyormus gibi videolar varya onlardan actim sustu🤣🤣 sokaga cikamadim ama sokagi cocugun ayagina getirdim.

Yaaa nasil güldüm varyaa.su Tv olayi birebir bende de var.altini acarken falan taa gozunun kapagina dogru atiyor gozbebegini...tv asla acmicaktim sozde ama bugun bi aglama krizi gecirdi tovbe susmadi. .Tv de Youtubedan 4k japonya sokakta gezi videosu actim,hani su senin gozunden geziyormus gibi videolar varya onlardan actim sustu🤣🤣 sokaga cikamadim ama sokagi cocugun ayagina getirdim.
Boyun egzersizi için TV birebir görebilmek için aşırı çeviriyor kafasını 🤣 ne olur ne olmaz göstermemeye çalışıyorum ben ya 😁 eşime mesaj atıyorum bugün telefona bakıyor direkt yine sustu, çok ilgilerini çekiyor telefon TV falan 🤣

Boyun egzersizi için TV birebir görebilmek için aşırı çeviriyor kafasını 🤣 ne olur ne olmaz göstermemeye çalışıyorum ben ya 😁 eşime mesaj atıyorum bugün telefona bakıyor direkt yine sustu, çok ilgilerini çekiyor telefon TV falan 🤣
Valla insallah kisa surelidir bu donem.wc ye gidemiyorum🤣

Evet canım çok şükür tüp bebekle oldu. Erkek bebek bekliyorum nasipse kuzum ❤ sen nasılsın?
Çok sevindim gerçekten oğluşunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🥰 bende iyiyim minik erkek’imle uğraşıyorum. Sanıyorum atak haftasındayız huyu suyu değişti zorluyo beni 😂

Aaa bizim bebe 🤣
Mutfakta otururken bi ara gözü bir yere daldı Tv var mutfakta onu izliyormuş meğerr . Boynunu hiç kaldırmadığı kadar kaldırmış. eşim kurtlar vadisi açmış onu izliyodu harıl harıll :oha: Ayy bide gülümsüyo eli silahlı adamlaraaa :işsiz:

Sagol canım inşallah gerçekten anne sütü şifa bugün sadece iki
Defa mama verdim sürekli emzriyorum çabuk iyileşsin diye ve artık üzerine yarım kollu degil uzun kollu zıbın giydiryorum klimada kolları buz gibi oluyor üşütüyor demekki
Aynen canım kolları üşüyo demekki yavrucağın Her bebeğin bünyesi bir değil sen uzun kollu giydir en iyisii. Onun dışında ensesi göğsü soğuk değilse üşümüyor demektir örtü örtüyodun zaten

X