2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızz neler diyorsun istiyormusun yoksa bebek
Kuzum şimdi istemiyorum aslında doktor 1 sene düşünme senin sağlığın için dedi 5 aydır yasmın kullanıyordum bıraktım geçen ay ama geri çekilme ile korunduk bu ayda 3 gün geçti hatta 4 diyebiliriz saat gece 3 😂 eşim kendinden emin ama ilacı bıraktım diye düzensizleşti herhalde

Canım merve iyi ki yazdın merak ediyodum valla. Kuzuların nasıl? Ben rahmine hiç ellenmedi sanıyodum. Bir kısmı alınabiliyormuymuş bu organın? Valla ben previa totalis ameliyatında bile bu kadar kötü olduysam kim bilir seninki nasıl zordu. Allah bir daha yaşatmasın dikkat et canım maalesef bunlar tekrarlama ihtimali olan durumlar ve sağlığın için bir süre daha korun canım. En azından vücut tam toparlansın. Vakti gelince Rabbim en hayırlı şekilde sağlıklı hayırlı bi evlay nasip etsin 🙏🏼😇 eşinle ortak bi bebeğiniz olmasını çok istiyodunuz
İyiyim kuzum şükür 7 ay geçti üstünden tam anlamıyla yeni yeni iyileştim diyebiliriz ayyy sorma çok zor bi ameliyattı yoğum bakımı ayrı kötüydü iyileşme süreci ayrı rabbim tekrar yaşatmasın 🙏 evet sıcak bakmaya başladım ama bende eşimde tekrarlamasından korkuyoruz ama doktorum profesyoneldi ona güveniyorum eski sezaryen yerimi de çıkartmış hasar alan yerleri de hepsini almadı biliyordu eşimle ortak çocuğumuz olmadığını hatta ben alınsın dedim tamam dedi yine ameliyatta almamış şuan iyi ki de almadı diyorum ama

Mutfakta otururken bi ara gözü bir yere daldı Tv var mutfakta onu izliyormuş meğerr . Boynunu hiç kaldırmadığı kadar kaldırmış. eşim kurtlar vadisi açmış onu izliyodu harıl harıll :oha: Ayy bide gülümsüyo eli silahlı adamlaraaa :işsiz:
Çok komikler yaa 🤣 o tvyi görme çabaları hele 🤣 caktirmadan yan yan bakiyo bir de bizimkisi 🤣

Çok sevindim gerçekten oğluşunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🥰 bende iyiyim minik erkek’imle uğraşıyorum. Sanıyorum atak haftasındayız huyu suyu değişti zorluyo beni 😂
Maşallah canım sağlıkla büyüsün. Büyümüş de atak haftasındaymış ya 😍🧿

Kızlar oğlumun garip bir huyu ortaya çıktı elini emmek istiyor uyurken ememeyince ağlıyor ve emzik de kabul etmiyor napcaö ben ya
Biz de aynı mevzudan gece 3 te uyuduk. 4 farklı emzik almıştım son birlkaç gündür emmek istiyor o şekilde diye hiçbirini tutmadı. Sinirlerim bozuldu en son izin verdim öyle uyudu elini emerek

Biz de aynı mevzudan gece 3 te uyuduk. 4 farklı emzik almıştım son birlkaç gündür emmek istiyor o şekilde diye hiçbirini tutmadı. Sinirlerim bozuldu en son izin verdim öyle uyudu elini emerek
Bizde öyle 3 farklı emzik aldım tutmadı elinide ememiyor ki ağzına götüremiyor tam sinirleniyor sonra 🥲

Kızlar oğlumun garip bir huyu ortaya çıktı elini emmek istiyor uyurken ememeyince ağlıyor ve emzik de kabul etmiyor napcaö ben ya
Ellerini tanımak için emmek isterlermis ama dikkat et parmak emmeye gitmesin o şekilde alisirsa damak yapısı bozulabilir. Bir de emziği bir şekilde biraktirirsin ama parmağı hep onunla olacak

2-3 gündür benim kızım da elini emiyor. Bulamayınca ağlıyor veya uykuya dalamıyor.

İyiyim kuzum şükür 7 ay geçti üstünden tam anlamıyla yeni yeni iyileştim diyebiliriz ayyy sorma çok zor bi ameliyattı yoğum bakımı ayrı kötüydü iyileşme süreci ayrı rabbim tekrar yaşatmasın 🙏 evet sıcak bakmaya başladım ama bende eşimde tekrarlamasından korkuyoruz ama doktorum profesyoneldi ona güveniyorum eski sezaryen yerimi de çıkartmış hasar alan yerleri de hepsini almadı biliyordu eşimle ortak çocuğumuz olmadığını hatta ben alınsın dedim tamam dedi yine ameliyatta almamış şuan iyi ki de almadı diyorum ama
Gerçekten doktorun çok profesyonelmiş canım Allah bir daha yaşatmasın tabi ama böyle iyi bir doktor olmasa ameliyat anında uğraşmaz komple de alabilirlerdi. Bi arkadaşımın rahmini direkt almışlardı yazık. Bana da ameliyattan önce el yazısı ile eğer gerekirse rahmin alınabileceğine dair yazı yazdırıp imzamı almışlardı. Şükür ki kanamayı durdurabilmişler alınmadı. Ameliyat biter bitmez ağladığımı hatırlıyorum.

X