2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kizlar sutu tazyikli gelen var mi ya? Benim tazyikli geliyor bebegimde asiri hizli emiyor surekli tikaniyor gecen gun mosmor oldu nefes alamadi kaybedicez sandim o kadar kotuydu ne yaptiysam cozemedim bu sorunu
Benim bir göğsümden geliyor tazyikli. Biraz geriye yaslanın, bebeği de göğsünüze dik bir şekilde konumlandırın o şekilde emzirin 3-5 kez çeksin bebek memeyi, sonra çıkarın ağzından memeyi fışkıran sütü dışarıya akitin agiz mendiline vs. Sonra tekrar bebeğe verin memeyi emsin. Ben öyle yapıyorum işe yarıyorr

Of benim de öyle zaten azdı iyice kesildi. Şu emzirme süreci bana dert oldu gerçekten

Of benim de öyle zaten azdı iyice kesildi. Şu emzirme süreci bana dert oldu gerçekten
Düzenli ara öğün olarak rezene hurma ceviz günde 3 lt su her gün vazgeçilmezim bu şekilde ek olarak haftalık et tavuk yemeye başladım çok şükür ve ilk başta emzirmeyle sürekli sağıyordum şimdi ara ara yapıyorum fırsat buldukça ve sütüm yarıyor bence 20 günde 900 gr almıştıkızım

Ya herseyimiz aynı benimde sadece sağ göğsümden çok hızlı geliyor, çocuğun yüzüne fışkırıyor bazende emerken boğulur gibi oluyo

kizlar 3 ayi bitirenlerde moro refleksi yogun mu hala? 40. hafta uzerinden 3 ay hesaplamak lazim diye de okudum gecen bir yerde gerci, gaz olayi da 12. haftadan sonra azaliyomus geneldr ama 36. haftada dogum yapan icin bu 16. hafta oluyomus
Yalan.

Soyleyeceklerim bu kadar

Ya herseyimiz aynı benimde sadece sağ göğsümden çok hızlı geliyor, çocuğun yüzüne fışkırıyor bazende emerken boğulur gibi oluyo
Ay sorma sonra da zaten hava yutuyorlar o da çok gaz yapar bebislere arada memeden çekip gazını çıkarayım sonra devam edeyim diyorum yok basıyor yaygarayi bizimki

Bebişim ilk defa 2 gün üst üste kaka yapmadı bugün 3. Güne giriyoruz ikiniyor ikiniyor gaz çıkartıyor aslında ama hep kaka için uğraşıyor sanki

Hanımlar merhaba nasılsınız.
Size bısey soracagım. Benim oğlum dün 3 aylık oldu. Ellerini sürekli sar sar makarayı hareketi yapıyor sizin bebıslerde yapıyor mu?
Laktoz hassasiyeti var alerji maması kullanıyoruz çok aglayan bır bebiş Pek gülmüyor. Sızde durumlad nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…