2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
İçimi rahatlattınız kızlar teşekkür ederim. Evet her cocuk farklı bunu cok iyi biliyorum ama yapması gerekir mi haftasına göre diye pimpiriklenmiştim🥲 eğitici köpeğin kız kardesi var bizde de golden-snitch golden-snitch bir göstereyim ben de. Kendi giysisini, emzik askısını falan çekiştiriyo benimki de. Üstüne koyarak deneyeyim evet alışsın en azından. Cok teşekkür ederim kızlar 💖

Kızlar çocuğum kaç gündür suluydu puturluydu kakasi 2gundur putursuz ishal napicam ben yaaa ateşi yok çişini de iyi yapıyor ama şu ishalden kurtulamadik başına gelen var mi
Benimki doğduğundan beri öyle yapıyor bazı günler çok yapıyor hatta doktora bile gittik tahlil yaptı kakasına bişeyi yok dedi hala ishal gibi iki aydır

O sırada bikaç damla değdi ya değiştirmesem nolur diye düşünen ben😂😂😂
Hahaha aleze kadar geçmişti 🤣 bugün de sırtına kadar isemis biraz anakucagi minderine bulaşmış üzerine Alez açtım rahat edemedi baktım kurumuş çektim alezi de 🤣 akşam yıkamaktan başka çarem yok gündüz kullanıyoruz anakucagini 🤣🤣

Hahaha aleze kadar geçmişti 🤣 bugün de sırtına kadar isemis biraz anakucagi minderine bulaşmış üzerine Alez açtım rahat edemedi baktım kurumuş çektim alezi de 🤣 akşam yıkamaktan başka çarem yok gündüz kullanıyoruz anakucagini 🤣🤣
Neyse ki yıkanabilen şeyler hep 😂😂😂 acaba biz fark etmeden bulaşıp kuruduğu oluyor mu çok merak ediyorum koyu renklerde leke de olmuyor😂😂

Kızlar çocuğum kaç gündür suluydu puturluydu kakasi 2gundur putursuz ishal napicam ben yaaa ateşi yok çişini de iyi yapıyor ama şu ishalden kurtulamadik başına gelen var mi
Miktarı önemli bence ,günde kaç defa yapıyor,binde kilo alımında ,istahinda problem yoksa onemsenmiyor.Benim bebeğim de sulu bisekilde azar azar ama günde en az 10 defa yapıyor kakasını,kilo alımında problem yoksa önemli değil dedi doktor..

Miktarı önemli bence ,günde kaç defa yapıyor,binde kilo alımında ,istahinda problem yoksa onemsenmiyor.Benim bebeğim de sulu bisekilde azar azar ama günde en az 10 defa yapıyor kakasını,kilo alımında problem yoksa önemli değil dedi doktor..
Benimki bir bezi dolduruyo her 3 saatte bir mutlaka yapıyor ve kilo alımı iştahı iyi.. probiyotik kullanmaya baslicam artik

Dün gece üşendim rezene kimyon demlemedim. Bebişim bu sabah sancılı 🙄 aksi gibi park yatagimizin sallama aparatina bir şey oldu dusup duruyor yatak çıkarttık mecbur öyle olunca sallayamiyorum zor dalıyor minnoşum 🥺 erkenden oturma odasına geldik bugün sancılar + sallanamamaktan
Rezene ve kimyonu kendin mi içiyorsun,bebeğe de veriyor musun?bi de demlerken karıştırıp mi demliyosun..

Napcaz tüm odalar bitti mutfaktayız biz 😂 günlük ev gezisi turunun bitmesine son 2 saat ( uyuyacak)
Daha pijamam üzerimde🙄🙄
Aaa pijamalarını değiştiriyor musun çok özendim şu an 😂😂😂 beni de deli dürttü uyuyan çocuğu uyandırcam şimdi özledim

X