2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Her zamanki hali böyle değilse ataktandır diye düşünüyorum atakla aşıların aynı zamana denk gelmesi de kötü, bizim aşılar da haftaya korkuyorum baya

İnşallah ataktır ve hemen geçer saatim uyarı veriyo kalk da hareket et diye, yine uzandım bebek üstümde pış pış yaparak uyutmaya çalışıyorum daha kahvaltı yapmadım

Bende de bir kez ödenmiş başka yok. Rapor mu görünmüyor acaba sistemde?
Benım de 1 kere ödendi. Geri kalan 3 ayı sırketım 1 parca da onaylamıs yanı 3 parcada onaylaması gerekırken 1 parcada onayladıgı ıcın raporumun bitş tarihindee 3 maas toplu alacağım asırı sacma

Benım de 1 kere ödendi. Geri kalan 3 ayı sırketım 1 parca da onaylamıs yanı 3 parcada onaylaması gerekırken 1 parcada onayladıgı ıcın raporumun bitş tarihindee 3 maas toplu alacağım asırı sacma
Keske size sorsalarmis

Keske size sorsalarmis
Gerçekten bence bilinçli yapıyorlar kac kez sordum bilmezliğe vurdular doğum yaptığın hastaneye sor dedıler. Neyse artık agustıs basında bitiyor zaten raporum toplu alırım artık. Zaten sonrasında istifa edeceğim gitmeyecegım

İnşallah ataktır ve hemen geçer saatim uyarı veriyo kalk da hareket et diye, yine uzandım bebek üstümde pış pış yaparak uyutmaya çalışıyorum daha kahvaltı yapmadım
Hayde kalkıp hareket edelimmm O ozgeeeee1

Eklentiler

• IMG_2360.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 52
Ayy evet evet gezmediğimiz yer kalmıyor çok yorucu ama çok masumlar yeni bi şeyler öğreniyolar korkuyolar ve bize ihtiyaçları var sizin ne kadar sürdü 8.hafta atağı?
Ben geçtiğimiz günlerde yazmıştım ya asla durmuyor diye o durum devam ediyor ama şöyle. Gece uykumuz normal. Sabah kahvaltı yapmama izin veriyor uyuyor artık. Öğlen uyursa uyuyor akşama doğru artık uyku konusu sıkıntı gezmek istiyor öğlen uyudugu için. Eşimin gelmesine yakın bir zaman olduğu için rahat oluyorum o gelince ona devrediyorum gezdiriyor. Yani şu an atak haftasında mi bilmiyorum çünkü ben günün yarısını güneşli geçiriyorum yarısında sıkıntılar başlıyor

Kizlarrr ben gene aliexpresss in kolesi oldum...kizima sunu aldim.baksanizaa....bunny im benim

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-12-10-09-950_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2024-07-09-12-10-05-860_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2024-07-09-12-14-12-262_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2024-07-09-12-14-04-338_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 49
Bende birebir boyle.saat 14.00 dan sonra basliyor heyheylenmeye.uyku onceside cok huysuz.sadece kucagimda uyuyor gunduz..yatiramiyorum..dus aldiyoruz ve 15 dk sokaga cikiyoruz, evde sohbet saati falan.atlatmaya calisiyoruz.ama gece uykusunu iyi aliyor..

Ya tatildeyken bir kere fışkırtarak kustu hava değişimi mi acaba dedim epeyi kustu ilk defa çünkü. Annem de yanlış tutmussundur belki midesine falan bastirmissindir dedi. Sonrasında kusmadi. Bizimki de ağzını sapirdatiyor ama çok tükürük var ağzında o yüzden yapıyor sanırım köpük köpük böyle. Bugün de serum fizyolojik yaptım genzine falan gitti tabii. Sonrasında emzirdim gazını alırken biraz kesikli kustu. Anakucaginda konuşuyorduk hapsirdi kolum falan hep süt oldu kesikli değildi ağzında kalmış da onlar gelmiş gibiydi. Emzirdim tekrar uyuyamadi çünkü gazini aldım ağzından gaz çıkartırken az bir şey daha kustu yine kesikli. Bizimki her zaman kusmuyor nadir kusuyor ama reflü mu degil mi nasıl anlicam bilmiyorum

Sen artık 12.hafta atağına giriyosun sanırım bizimki gece uykusuyla gündüz uykusunun yerini değiştirdi ya bikaç gündür. Normalde gece güzel uyurdu 4-5 saat aralıksız, gündüz daha kısa kısa. Şimdi gündüz hep uyumak istiyo geceleri 1,5-2 saatte bir uyanıyo tersine döndü bunu nasıl düzeltirim acaba ? Gerçi daha gece gündüz farkını bilmiyorlar sanırım. Biraz onun isteğine göre mi hareket etsem

Belli zaten bi sıkıntı olduğu çocuğun rahatlamasi gerekirken götürmek istemiyoruz eşimle bir daha acaba kaç dk yuzdurulmesi gerekiyo

Bu hastalık belirtisi hasta olmuş bebegin

Şu 4 5 saat uykuyu görmek için akşam ne zaman uyutuyorsunuz

Aslında her bebekte reflu var mide kapakcigi gelişmiş değil.. ama seninki daha siddetliymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…