2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ben hiç masaj yapamıyorum ya ağlıyor durmuyor düşünüyorum da ben emzirmek dışında hiçbi şey yapamıyorum 🥲 alt değiştirirken apar topar, banyo sonrası apar topar hep bir telaş içindeyiz ağlamasın diye. Nemlendirici bile süremiyorum zar zor giydiriyorum ağlamaktan sesi gitmesin diye.
Niye agliyor sizin bu bebisler yapısı mi öyleymiş doktorla konuştunuz mu hiç

Eve dönünce uyudu 11 de kadar emip yattı hep macera gece başladı topladı enerjiyi şuan bir gözüm seyriyor 😅
Rahatladı eğlendi dinlendi kök söktürdu demek🤣🤣 gittiğimiz yer aşırı güzel bence ama bizimki o gün ağrıdan uyuyamadi bizi perişan etti diye bi daha goturesim yok ama çok eglendi🥲🤣

Bekleme canım 6 saat çok ateşi olursa 2 saatte bir bile veriliyor yani ateşi olırsa günde 3 defadan fazla verebilirsin hem agrısıda geçer canım

Duruyor ya daha küçük ondan. Doğum günü partisine gittik açık alandaydı temiz hava aldı etrafı izledi rahattı yani

4 saatte bi verebilirsin ateşi olursa diye biliyorum. Soğuk uygulama yap vücuduna ateş düşürücüden önce
Kızlar çok şükür çıkmadı ateşi 🙏🏼
2.günde ateş yapabilir mi acaba

Kızlar SGK bu ay parayı geciktirdi. Önceki aylar 7si ve 6sinda yatırmış. Ayın 9'u oldu hala ödeme yapılmamış. Sizin bu ay yattı mı ücretlerinin C Chen31 medusaa medusaa @catloverk ve diğer SGK'dan iş göremezlik ücreti alan analar
Bendede işlem devam ediyor diyo miktar gözüküyor ama bankaya gönderilmemiş daha yatmamış yani

4A/4B İşgöremezlik Ödemesi Görme
Canim arama kolonuna bunu yaz....

Bu ekranda goreceksin.en basta bankada islemde, odendi vs ibareleri var.tutari vs de orda goreceksin.
Burada analık 2 defa ödenmiş başka bir ödeme yok canım :/

Eklentiler

• IMG_20240709_094004.jpg
    IMG_20240709_094004.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 43
Burada analık 2 defa ödenmiş başka bir ödeme yok canım :/
Cnm bu ekran bendeki ile ayni degil.sanirim bn tarayicidan girdim diye.bende boyle cikiyor detaylari.sende odemeler butonundasin.orda sadece odenmisleri sunmus sana.raporlara bi tiklasana..

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-09-10-11-33-807_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2024-07-09-10-11-33-807_com.google.android.apps.docs.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 38
X