2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet evet.1.5 ayda 2 kg aldirdimilk ay berbatti biliyorsunuz..kronik aç kalmisti...agla agla helak olmustum simdi tek bildiim ac kalmiyor orasi kesinoyle boyle ite kaka yediriyorum hahahaha
Yedir yedir yemekten zarar gelmez yesin ki büyüsün

Yaa bence de..49 cm dogdu.ilk ay 50 olmustu beslenemedigi donemde...1 ayda uzadi minnosum o kdr babasi uzun.benimkini el ayak kemik yapiisi baba..
Büyüyüp kocaman oldugunda dersin artık küçücük bişeydin diye benim büyük kızda 2500 dogdu bizimde babamız uzun şimdi 16 yaşında 1/65 geçti boyu yani hiç korkma küçük kalmaz uzun olur

Anne sütü daha sulu olduğu için daha çabuk acıkıyolar. Mama yoğun olduğundan uzun süre tok tutuyor.
Bizimde işte öndeki süt sulu sonra gelen yağlı doyurucu
Evett ben arka yağlı sütü bu saatlere bırakıyorum pek uykusuna yararı olmuyor hayirlisi

Ohhh ne güzel sallan bakam bende napam bücürükle ugraşıyorum seninki nerde akıllandımı benimki atak haftasına geçti diye isyanları oynuyorum
Benimki de atak haftasında ya bu ataklar bitsin diş çıkacak aşıları olacak ergenliğe girecek üniversite stresi iş stresi kız bulacak getirecek daha bir ton iş bitmeyecek ki bu ataklar başlangıç

Gecen buraya kendi kendine uyuyo dedim nazar ettim puhhh
Canım bebişi kaçta gece uykusuna yatıyorsun, ben 10-10,5 gibi yatıyorum benimkinde sık sık uyanıyor. Kilosuda iyi hatta fazla diye doktor mama da verme dedi bende şaşırdım artık saatte bir bazen 2 saatte bir kalkıyor gece. Acaba çok mu erken yatırıyorum akşam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…