2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canım bebişi kaçta gece uykusuna yatıyorsun, ben 10-10,5 gibi yatıyorum benimkinde sık sık uyanıyor. Kilosuda iyi hatta fazla diye doktor mama da verme dedi bende şaşırdım artık saatte bir bazen 2 saatte bir kalkıyor gece. Acaba çok mu erken yatırıyorum akşam.
Sen iyi yatırıyorsun biz yemek yiyemiyoruz diye akşam 6da uyutmaya bi başlıyoruz sabaha kadar uyusun istiyoruz 🤣🤣 ama normal zamanda 9da yatiriyordum ben sabah 5te kalkiyordu ve 2 saate bazen 3 saate bir emiyordu da erken yatirinca aynı performans yok saatte bir emmek istiyor..
Eski 9 duzenime geri dönmem lazım akşam 6dan 9a kadar uyumayip sonra tam yatirmam gerekiyorda işte yemek yemek için uykumdan fedakarlık yapsam da tam tersini yapsam psikolojime cocugada iyi gelecek🙈

Benimki de atak haftasında ya bu ataklar bitsin diş çıkacak aşıları olacak ergenliğe girecek üniversite stresi iş stresi kız bulacak getirecek daha bir ton iş bitmeyecek ki bu ataklar başlangıç 😀😀😀😀
Bitmez bitmezzzz evladın mı var derdin var derler ya 🤣🤣🤣🤣

1.30dan beri uyanığım 🥲 sadece 1 saat uykuyla duruyorum bayıldım bayilcam
Benümkünin uykusu düzene girdi çok şükür sanki 11 de uyuyup 4 de uyanıyor sonra 7 gibi uyanıyor bu saatlerde yeniden uyuyor gündüz çoğunlukla uyumuyor ama 🤣çok şükür buna saat başı uyanıyordu bi ara

Sen iyi yatırıyorsun biz yemek yiyemiyoruz diye akşam 6da uyutmaya bi başlıyoruz sabaha kadar uyusun istiyoruz 🤣🤣 ama normal zamanda 9da yatiriyordum ben sabah 5te kalkiyordu ve 2 saate bazen 3 saate bir emiyordu da erken yatirinca aynı performans yok saatte bir emmek istiyor..
Eski 9 duzenime geri dönmem lazım akşam 6dan 9a kadar uyumayip sonra tam yatirmam gerekiyorda işte yemek yemek için uykumdan fedakarlık yapsam da tam tersini yapsam psikolojime cocugada iyi gelecek🙈
Kızzz senin bebekte nasıl yaransın sans 6 da yatırmak nedir😂 biz eşimle uzuun zamandır beraber yemek yemiyoruz 😂 o işten geliyor yiyor çocuğu ona satıp sonra ben yiyorum😂
Genelde akşam uyutmak için çokta uğraşmıyorum ki 10 olunca bütün kozlarımı kullanıp en geç 10 buçukta gece uykusuna yatıyorum😂

İzledim canım bizim kızdan fırsat buldukça🤣🤣sennn
Izledim🤣 bugün uykusuzluk oldu cezası da
Benümkünin uykusu düzene girdi çok şükür sanki 11 de uyuyup 4 de uyanıyor sonra 7 gibi uyanıyor bu saatlerde yeniden uyuyor gündüz çoğunlukla uyumuyor ama 🤣çok şükür buna saat başı uyanıyordu bi ara
Nasıl düzene soktun canim🤣🙈
Hahaha birtane kadın vardıya müge anlı da, oğlum benim oğlum ben doğurdum benim diyen😂😂 aklıma o geldi 😂😂😂
Onu hatırlamıyorum 🤣🤣
Kızzz senin bebekte nasıl yaransın sans 6 da yatırmak nedir😂 biz eşimle uzuun zamandır beraber yemek yemiyoruz 😂 o işten geliyor yiyor çocuğu ona satıp sonra ben yiyorum😂
Genelde akşam uyutmak için çokta uğraşmıyorum ki 10 olunca bütün kozlarımı kullanıp en geç 10 buçukta gece uykusuna yatıyorum😂
O kadar haklısın ki ama bebeği nasıl oyalicam çenem koptu hala.bir beklentide🤣

kızlar sıcaktan bebeğimin cildi isil isil oldu sizde de var mı böyle bi durum neler yaptınız

Eklentiler

• IMG_6376.jpeg
    IMG_6376.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 40
kızlar sıcaktan bebeğimin cildi isil isil oldu sizde de var mı böyle bi durum neler yaptınız
Evet bizim de öyle. Her gün yıkıyorum ve evde full klima açık sadece sabah serin saatlerde kapatıyorum 1-2 saat hava değişimi olsun diye. Ama gene de yüzünde çıktı benim bebeğimin de

Canım bizim mukuslu kaka var diye 12 gün diyet yaptım birsey değişmedi bir kerede çok küçük bir kan gördüm. Şimdi bıraktım diyeti yapmıyorum valla çok zor.7 yaşındaki oğlumda böyleydi onda da yapmadım. Bir sorun yaşamadım cesursavasci cesursavasci
Allah allah eee hiç kanın sebebini arastirmadin mi detaylı

Bu Solgar yorumlarina biraz baktım da herkes çok memnun kalmiş, süt artırma konusunda..valla alicam doktora danişmadan...
Solgar brewy yeast ben alıp kullanmıştım ilk defa düzenli şekilde memelere süt indiğini hissediyodum. Gün içinde sütüm bebeğime yeterli hale gelmişti diyebilirim ama bilmiyorum kullandıkça vücut alıştı sanki. Şimdi hiç öyle bi etki etmiyor . Solgardan ziyade bestlak almadıysan o çok daha iyi diyebilirim

İlk cocugumda sürekli doktora gidiyorduk öyle mi böyle mi derken büyüdü .Bunda rahat anne modundayim ben bile şaşırıyorum kendime ama çocuk sürekli aglamiyorsa ,keyfi ve kilosu yerindeyse doktorlar anneye diyet yaptırmıyor
Sağol canım 😘

Evet bizim de öyle. Her gün yıkıyorum ve evde full klima açık sadece sabah serin saatlerde kapatıyorum 1-2 saat hava değişimi olsun diye. Ama gene de yüzünde çıktı benim bebeğimin de
Bende her gün yıkıyorum ona rağmen böyle şimdi 5 gün duş yasak daha da artacak

X