2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yani kabloya bağlı değilsin o yönden güzel eğilmen lazım ama yinede sağarken performansı iyi baby mom markadakinin 10 dk yapıyorum artık 5-5 dk 60 ml i geçik çıkartıyor emzirmeden sonra ben sevdim yani bir odaya bağlı değilim em azından
Canım seninki lansinohtu diye hatırlıyorum. Baby mom un giyilebilir olanından mı aldın. Memnunsun değil mi . Benim de artık bişey almam lazım. Babymom ürünleri genelde fiyat performans ürünü onu almak vardı aklımda

İnşallah kuzum o kadar uğraştım ki emsin süt artsın diye yoruldum artık başımıza gelmeyende kalmadı kan uyuşmazlığından uzamış sarılık , kabızlık , kolik , makat çatlağı, süt alerjisi şimdide meme reddi olacak diye çok korkuyorum bunaldım
Kız ben seni ve medusayı ilham kaynaklarım olarak görüyorum. Silkelen kendine gel. Sen mavisin ☺️ Annelik kolay değil tabiki Allah daha büyük sorunlardan korusun yavrularımızı. işin sonunda iyiki pes etmedim bebeğim doya doya anne sütü aldı diyeceksin 😘

Canım seninki lansinohtu diye hatırlıyorum. Baby mom un giyilebilir olanından mı aldın. Memnunsun değil mi . Benim de artık bişey almam lazım. Babymom ürünleri genelde fiyat performans ürünü onu almak vardı aklımda
Evet kuzum baby momun giyilebilirini aldım pompa gücü iyi canda yakmıyor ama sadece kablodan ayrısın yine hafif eğik durman lazım sağım yaparken memnunum ama o tamamen rahat serbest hikayesi yalan biraz kablolardan kurtuluyorsun oda değiştirebiliyorsun ama 🌸

Kız ben seni ve medusayı ilham kaynaklarım olarak görüyorum. Silkelen kendine gel. Sen mavisin ☺️ Annelik kolay değil tabiki Allah daha büyük sorunlardan korusun yavrularımızı. işin sonunda iyiki pes etmedim bebeğim doya doya anne sütü aldı diyeceksin 😘
İnşallah öyle olur kuzum 🙏🏼 Ayyy çok teşekkür ederim bunu duymak iyi geldi açıkçası çünkü zor bir süreç şeytan dürtüyor mama ver diye 😅

Kızlar artık ben destek almaktan çekinmiyorum sağıyorum kendimi eşime sen bak diyorum uyutup emanet ediyorum bir besleme saati geçiyor geri uyutup uyanınca getiriyor bu da 4 saate falan denk geliyor valla insan olduğumuzu hatırlamalıyız ayrıca babamızın evinden getirmedik bebeleri babalarda taşın altına elini koymalı 🌸

Kızzz senin bebekte nasıl yaransın sans 6 da yatırmak nedir😂 biz eşimle uzuun zamandır beraber yemek yemiyoruz 😂 o işten geliyor yiyor çocuğu ona satıp sonra ben yiyorum😂
Genelde akşam uyutmak için çokta uğraşmıyorum ki 10 olunca bütün kozlarımı kullanıp en geç 10 buçukta gece uykusuna yatıyorum😂
Benimki gece uykusuna gece 2 de geçiyo beterin beteri var diyip şükredin cesursavasci cesursavasci 😅

FFFD7D90-CCC3-4030-BB4F-4F05A42C5409.jpeg

Kızlar ramziye göre kim bakıyordu yakın arkadaşım hamile 4 haftalık henüz karından ultrason 🥰

Canım bizim mukuslu kaka var diye 12 gün diyet yaptım birsey değişmedi bir kerede çok küçük bir kan gördüm. Şimdi bıraktım diyeti yapmıyorum valla çok zor.7 yaşındaki oğlumda böyleydi onda da yapmadım. Bir sorun yaşamadım cesursavasci cesursavasci
Aynen yaa benim bebemde de mukuslu kaka var. Sonradan oldu. İlk çocukta da olmuştu. Amaaa Anneee çocuğun kakası şöyle böyle diye anlatırken annem kızmıştı çocuğun b.kunu da mı inceliyosun rahat bırak diye ahahahahahsj :KK70: şimdi çokta şaapmıyorum. Büyüdükçe bünyesi alışır düzelir. Kan tarzı bisey varmıydı hatırlamıyorum o kadarını
Evet kuzum baby momun giyilebilirini aldım pompa gücü iyi canda yakmıyor ama sadece kablodan ayrısın yine hafif eğik durman lazım sağım yaparken memnunum ama o tamamen rahat serbest hikayesi yalan biraz kablolardan kurtuluyorsun oda değiştirebiliyorsun ama 🌸
Neyse en azından sabit bir yerde durmaktan iyidir canım. Sanırım bende baby mom alıcam 1 adet mi aldın yoksa 2 tane mi

İnşallah öyle olur kuzum 🙏🏼 Ayyy çok teşekkür ederim bunu duymak iyi geldi açıkçası çünkü zor bir süreç şeytan dürtüyor mama ver diye 😅
Aman canım amaan anne sütü şifaa inan. Hiç kendini bırakma maşallah gayet iyi ilerliyosun. Birde farkettiğim bisey var bebeğim mama verdiğim dönem daha huysuz. Kaka ve gaz sorunu daha cok oluyor. mama verdiğin an düzen değişiyo bebekte. Evet belki süt mama kadar tok tutmuyordur ama düşünsene ömrümüzün sonuna kadar emmeyecekler ki. Hem hastalık dönemlerinde sütün ilaca dönüşüp bebeğini iyileştiriyor 🥹🥰 ne kadar cok anne sütü o kadar doğal ilaç

Aynen yaa benim bebemde de mukuslu kaka var. Sonradan oldu. İlk çocukta da olmuştu. Amaaa Anneee çocuğun kakası şöyle böyle diye anlatırken annem kızmıştı çocuğun b.kunu da mı inceliyosun rahat bırak diye ahahahahahsj :KK70: şimdi çokta şaapmıyorum. Büyüdükçe bünyesi alışır düzelir. Kan tarzı bisey varmıydı hatırlamıyorum o kadarını

Neyse en azından sabit bir yerde durmaktan iyidir canım. Sanırım bende baby mom alıcam 1 adet mi aldın yoksa 2 tane mi
1 adet aldım kuzum 2 ye hiç gerek yok bence

Aman canım amaan anne sütü şifaa inan. Hiç kendini bırakma maşallah gayet iyi ilerliyosun. Birde farkettiğim bisey var bebeğim mama verdiğim dönem daha huysuz. Kaka ve gaz sorunu daha cok oluyor. mama verdiğin an düzen değişiyo bebekte. Evet belki süt mama kadar tok tutmuyordur ama düşünsene ömrümüzün sonuna kadar emmeyecekler ki. Hem hastalık dönemlerinde sütün ilaca dönüşüp bebeğini iyileştiriyor 🥹🥰 ne kadar cok anne sütü o kadar doğal ilaç
Evet sırf en az 6 ay emsin diye bu didinmem 🥹 benimki de mamayı kestikten sonra daha sakin sadece ciddi anlamda pazartesi sendromu var her pazartesi rezalet geçiyor 😂 inşallah sütümüz artarda stok yapmaya geçebiliriz kuzucuklara 🥰

Benümkünin uykusu düzene girdi çok şükür sanki 11 de uyuyup 4 de uyanıyor sonra 7 gibi uyanıyor bu saatlerde yeniden uyuyor gündüz çoğunlukla uyumuyor ama 🤣çok şükür buna saat başı uyanıyordu bi ara
Darısı başımıza
Nasıl kız bulacak nasıl birini sevecek çok merak ediyorum ya 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 daha el kadar ama olsun erkek anası değil miyim sonuçta 🤣🤣
Bunu bende düşünüyorum yüzüne bakarken 🤣🤣 localarda kızlarla takılıp telefonumu açmayacak mı yada düzenli bi ilişki kurup onla evlenip gidecek mi. Evlenince napcak ya arayıp sormazsa öyle haftada bir filan ararsa 🥺 kaynanalarımıza biraz daha ılımlımı davranmak lazım acaba 🤣🤣

Evet sırf en az 6 ay emsin diye bu didinmem 🥹 benimki de mamayı kestikten sonra daha sakin sadece ciddi anlamda pazartesi sendromu var her pazartesi rezalet geçiyor 😂 inşallah sütümüz artarda stok yapmaya geçebiliriz kuzucuklara 🥰
İnşallah annesi 🥰 pazartesi günleri öyle huysuzsa acaba pazar günü atladığın bişey mi var ya da yediğin ya da düzeni değişiyor mu canım

Kızlar artık ben destek almaktan çekinmiyorum sağıyorum kendimi eşime sen bak diyorum uyutup emanet ediyorum bir besleme saati geçiyor geri uyutup uyanınca getiriyor bu da 4 saate falan denk geliyor valla insan olduğumuzu hatırlamalıyız ayrıca babamızın evinden getirmedik bebeleri babalarda taşın altına elini koymalı 🌸
Niye çekiniyodunki zaten bakacaklar tabi. Dün gece uyku tutmamış yatmadan yemek yedi rahatsız etmiş. İyi madem uyumuyon çocuk bak dedim yatağın diğer tarafına geçip döndüm kıçımı yattım. Banane baksın bi zahmet 🤣

Niye çekiniyodunki zaten bakacaklar tabi. Dün gece uyku tutmamış yatmadan yemek yedi rahatsız etmiş. İyi madem uyumuyon çocuk bak dedim yatağın diğer tarafına geçip döndüm kıçımı yattım. Banane baksın bi zahmet 🤣
Aman çalışıyor uyusun ben iyice yorulunca veririm diyordum yok artık direk al bak diyorum bizim ki uyuyor sürekli yani baba uyuyor bebek değil 😂 ağladığında da duymuyor ya yine duymazsa diye uyuyamıyordum artık tehdit ediyorum duy bebeği diye öyle uyuyorum 😂😂😂

En başından beri öyle nöbetleşe bakıyoruz bebeğe ben tek başıma bakamam.. bizde insanız dinlenmeye ihtiyacımız var 🙈

X