2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Vazgeçme vazgeçme mama ihtimalini aklından çıkart sütüm var yetiyor de
İnşallah kuzum o kadar uğraştım ki emsin süt artsın diye yoruldum artık başımıza gelmeyende kalmadı kan uyuşmazlığından uzamış sarılık , kabızlık , kolik , makat çatlağı, süt alerjisi şimdide meme reddi olacak diye çok korkuyorum bunaldım

Kızlar geceleri uyku süresi saatte 1 veya 2 saate bir kalkıyor.. Ben bu sürenin 4 saate veya en azından 3 saate çıkmasını istiyorum ne yapabilirim?

Kızlar geceleri uyku süresi saatte 1 veya 2 saate bir kalkıyor.. Ben bu sürenin 4 saate veya en azından 3 saate çıkmasını istiyorum ne yapabilirim?
Mama verebilirsin tok tuttugu icin uzun uyuyorlar.ben simdi mama azaltip mama yerin sagdigim sutu veriyorum daha sik uyaniyor

Gece uykusuna geçtigini biliyorsan mama ver yatır canım 4 saat kesin uyur saatte bir kalkıyorsa açıkıyordur çünkü bildigim kadarıyla bebegin çok yaramaz degil

Tam obur benimki mama 4 saat uyutuyorsa aşırı iyiymis aklımı celiyorsunuz medusaa
Sadece gece verebilirsin canım rahat etmek için 120 çünkü benim kızdan biliyorum gece bir defa mama veriyorum sabaha dogru hep emiyor saatte bir uyanıyor mız mız kıpır kıpır oda sütün geliyor eskisi gibi degil yutma sesini duyuyorum yinede doymuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…