2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Herkes aynı şeyi söylüyor kendimi sorguluyorum artık benimkide pışpışlamasam asla uyumaz😞

Göğsümde memede kucakta😢
Bende işe başlayacağım 2 ay sonra napıcam diye düşünüyorum🥲

Kızz sen şanslılardansın demekki maşallah 🧿 😍
Ama ortam loş ışık sıcaklık vs vs her şeyin ayarını yapıyorum 🤣🙈birde çok aglatmazsam o gün mutluysa uyuyo kendisi

1500 aşı 5000 muayene 🤦🏻‍♀️ muayene parasının boku çıktı kızımda ilk gitmeye başladığımızda 2500 dü. Neyse zaten şurda 10 ay daha her ay gider ilk sene bitince kontrol azalıyor
Kız 5000 çok değil mi muayene için😳
Biz 1.500 verdik kulağı için gittikya eşim diyorki 10 günlük kontrol hakkımız geçmeden 2.ay kontrolünü de yaptıralım😂😂😂😂

Konuş valla sonuna kadar arkandayım🤣🤣
Artık kimseye güvenemicez ahahahahah. Vaktinde; önce kim doğurcak oyumu da meleğime vermiştim . Uyhh sancım var ayyy bu hafta doğururum ayhh bayramda doğururum dedi dedii bizi oyaladı hep. Yarışı golden kazandı üstelik kendimde meleğimle aynı gün doğurdum :KK70: melegim can melegim can

@Begonya2 başlangıç kilom 93.7 güncel kilom 90.3. Yine üst baş kıyafetle tartıldım. Bunun hesaplamasını nasıl yapıyorduk
Masallah❤️ben burda pek saglikli beslenemiyorum.yani cok secenek yok...kucuk bir yer..icim disim kofte oldu🤣🤣🤣bise bulamayinca onume geleni yiyorum.tirtiklama usulu.kilo almam ama verebilirmiyim bilmiyorum.duraklama haftam olacak sanirim.

Artık kimseye güvenemicez ahahahahah. Vaktinde; önce kim doğurcak oyumu da meleğime vermiştim . Uyhh sancım var ayyy bu hafta doğururum ayhh bayramda doğururum dedi dedii bizi oyaladı hep. Yarışı golden kazandı üstelik kendimde meleğimle aynı gün doğurdum :KK70: melegim can melegim can
😂😂😂😂 gülecek hayrım yoktu ama güldürdün beni 🤣🤣

Biz 1 ödüyoruz canım 5 ne ya soyuyorlar insanı resmen
Aynen canım ben 1400 ödedim 40ı çıkana kadar gittim özele.. artık devlete gidiyorum yaptıkları bir şey yok aynısını ben evde de yapıyorum maksat bir şeyi varsa doktor görür diye gidiyorum artık geçen hastslandi devlet aciline gittim şehir hastanesine özelden hızlı sevdim ben

Aynen canım ben 1400 ödedim 40ı çıkana kadar gittim özele.. artık devlete gidiyorum yaptıkları bir şey yok aynısını ben evde de yapıyorum maksat bir şeyi varsa doktor görür diye gidiyorum artık geçen hastslandi devlet aciline gittim şehir hastanesine özelden hızlı sevdim ben
Bizimde kalça çıkıgı ultrasonu geldi devlete gitsem uzun sürer mi bilmiyorum kafam çok karışık gerçekten özele boşyere para ödüyoruz

Bizimde kalça çıkıgı ultrasonu geldi devlete gitsem uzun sürer mi bilmiyorum kafam çok karışık gerçekten özele boşyere para ödüyoruz
Bizim burda Yenidoğan kalça ultrason unu bekletmiyorlar,direk alıyorlar devlette...sizin orda nasıl olur bilemiyorum ama göz muayenesi için ektradan randevu almak gerekiyormuş..

Şehir hastanesi varsa git uzun sürmez ben röntgen çektirdim bebeğe ciğerlerine bakilacakti ne sıra ne bir şey ama özelde kalça için sıra bekledim yine.. yinede sen bilirsin ama gerçekten çok ciddi bir şey olmadığı sürece ben devlete gidicem alt tarafı boy kilo kafa çevresine reflekslere bakiyo aynısını bende evde yapabiliyorum.. ama bana deseki işte sünnetçi çok iyi 50k ama düşünmeden de veririm benim kriterlerim gerekliyse sonuna kadar elimde avucumda ne varsa dökerim ama gereksiz sıradan gördüğüm şeylere vermem..
Ben özele gittim de noldu göbeğini açtı çocuğun çocuk çok kötü oldu bir gün boyunca yakmadı bile.. gittim devletteki çocuk cerrahi yaktı sagolsun

Şehir hastanesi varsa git uzun sürmez ben röntgen çektirdim bebeğe ciğerlerine bakilacakti ne sıra ne bir şey ama özelde kalça için sıra bekledim yine.. yinede sen bilirsin ama gerçekten çok ciddi bir şey olmadığı sürece ben devlete gidicem alt tarafı boy kilo kafa çevresine reflekslere bakiyo aynısını bende evde yapabiliyorum.. ama bana deseki işte sünnetçi çok iyi 50k ama düşünmeden de veririm benim kriterlerim gerekliyse sonuna kadar elimde avucumda ne varsa dökerim ama gereksiz sıradan gördüğüm şeylere vermem..
Ben özele gittim de noldu göbeğini açtı çocuğun çocuk çok kötü oldu bir gün boyunca yakmadı bile.. gittim devletteki çocuk cerrahi yaktı sagolsun
Sen erken mi gittin kalça çıkıgı için bana iki aylık olsun öyle gel dedi canımm

X