2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Her yolu deniyoruz normalde arabasıyla parka çıkardığımız an uyur akşam 8-9 gibi bu sefer parkta bile yaygarayı kopardı duşa sokmamıştım ama onu düzene bindirmeliyim belki gerçi akşamları sokuyorum duşa ama yavrum gündüz hiç uyumuyo

Bilmiyorum ben kafayı yicem tükendim artık bu hep böyle gidecekse sıçtım hem uyumuyo hem kucakta sabit pozisyonu da beğenmiyo sabahtan akşama hopluyoruz

Ayy Allah korumuş iyi ki ağlamış da uyandırmış ben de o kılıftan olduğunu düşünüyorum üstüne çarşaf attım ben de onda yatırdım gece çocuğu kalın mı giydiriyorum acaba 23-24 derece oluyor ev ben üşüyorum eşim yanıyor çocuktada uzun kollu oluyor iyi mş kötü mü anlamadım nasıl giydirsem

Ne güzel herkesin bebisi uyuyo benimki paso ıkıniyor kakasını yaptı hala ıkıniyo ya
Benimki de aynı gece gümdüz ıkınıyo 4 buçukta uyudu ıkınırken 6 da uyandı yine ıkınıyor kaka yapmış gazını çıkardı bez değiştirirken sonra yine ıkınıyor

Çok şükür hayatımm kulak akıntısı zordur çünkü abimde vardı ordan hatırlıyorumm geçmiş olsun tekrardan

Kucaktan kucağa geçerken herkes şapur şupur öpsüün bi de teee Allahımm
Valla bakalım inşallah yapma etme demekten dilimizde tüy bitmez bi de herkes parmaklarıyla çenesini falan sevmeye çalışıyor

Ya kucucuğumun yanakları hep kırmızı kırmızı oldu isilik mi bu ya reflü yatağında yatıyor o mu terletiyor yüzünü iki taraf da böyke ne vunun çaresi
Canım üstündeki kalın değil mii
Reflü yatağına müslim örtü ser bi de öyle yatırr
Bence sıcaktan bizimkinde de çıkıyor sıcakta azıyorlar

Benimki de aynı gece gümdüz ıkınıyo 4 buçukta uyudu ıkınırken 6 da uyandı yine ıkınıyor kaka yapmış gazını çıkardı bez değiştirirken sonra yine ıkınıyor
Ben yüz üstü yatırdım kendimde uyumuşum ıkinmasi gitmişti yüz üstü yatirinca çocukta mahvoldu bende yoksa ikin ikin nereye kadae

Canım üstündeki kalın değil mii
Reflü yatağına müslim örtü ser bi de öyle yatırr
Bence sıcaktan bizimkinde de çıkıyor sıcakta azıyorlar
Ben üşüyorum kansızlıktan sanırım eşim yanıyor evde tişört giydirdim şimdi bir de öyle deneyeyim öarşaf serdim inşallah fayda eder ya

Biz çok ağlıyorduk yeni toparladı her gün öğlen 12-1 gibi duş aldırıyorum akşamda hava serinleyince yürüyüşe çıkıyoruz rutin oluşturmak iyi geldi gibi mümkünse her gün yıka biraz yorucu oluyor ama gün daha rahat geçiyor

Ocean d3 kullanıyorum canım 3 damla sabahları
Burdaki çoğu onu kullanıyor.
Sen de geç ona için rahat edecekse. Açıkçası ben içerik araştırmadım . Hamileyken de ben kullanmıştım yetişkinler için olanını

Bende başta onu kullandım ama içinde ayçiçek yağı var yazıyodu her yerde.
Ocean önerdi kendi doktorumuz sağlık ocağınınkini bıraktım

Doktorunuz ocean önermişti onu kullanıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…