2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ocean veya Wellcare temiz içerikli. Birini alıp günde 1 defa sıkarsın ağzına . Wellcare kullanıyoruz biz ama gaz yapıyor maalesef bütün d vitaminleri gaz yapıyor

Ben mastit oldum hayatımda ilk bu ve aşırı kötü biseymiş
Mastit olana kadar göğsünü neden sağmadin o süt acısına ben dayanamadigim için doğumdan sonra baya çok geliyordu pompayla sagiyordum rahatliyordu o acı çok kötü göğsünde aşırı süt olmasin.. göğüs kanalları tıkandığı zaman oluyor diye biliyorum

Tek başına yıkayabiliyo musun canım ben tek yıkayamadığım için eşimin gelmesini bekliyorum mecbur

Kuzum normalde öyle aman aman sütüm yok. Memelerden biri ötekine göre daha az süt üretiyor ve bebeğim o tarafı emerken ıkınıp sıkılıyodu emmiyodu . son bir gündür de doğru düzgün hiç emmedi neyse işte bende kendimce süt olsun belki emer dedim ama bilemedim meğer içerde biriken beklediği için tıkanıklık yapmış. Dün gündüz dışardaydım göğsüme ağrı girdi bende süt iniyor meme doluyor sandım eve geldim ki meme sızlıyo halsizlik başladı hasta gibiyim sıcak bi duş aldım göğsümün sert kısmına sıcak su tuttum ama çıkınca daha da kötü oldum. Hatta epey kötüydüm. Baş ağrıma parol içtim Annem buzluğa lahana atar Allahtan ondan lahana istedim . Bi parça koydum göğsüme biraz yumuşattı ama daha tam geçmedi. Manuel pompa çok zor ve boşaltamıyor bebekte o memeyi tutmuyor. Annem süt çok beklediği için ekşidiğini söyledi. Sağarken atletime sütüm damlamış çok kötü sarı yeşil arası bi renk hakikaten ve bebeğe deneme yapmıştım emer belki diye. Memeyi ilk ağzına aldı yüzünü çok buruşturdu emmedi de

Geçmiş olsun cnm doktora gittin mi ilaçsız geçmemişti benim ki. Bol bol sağ emzir.
Sağol canım seninki hangi aşamadaydı. Halsizlik baş ağrısı ateş var mıydı? Göğsüm taş gibiydi şuan lahana sayesinde biraz yumuşadı manuel pompa var onunla sağıyorum bebek tutmuyor o memeyi. İlaca gerek kalmadan atlatmak istiyorum inşallah

Alila kullanıyorum bebekler için olan, temiz içerik olduğunu söyledi dr'um

Valla gerçekten Allah korudu ben sadece kısakollu zıbın giydiriyorum üstüne de müslin örtüyorum. Sabaha karşı bi serin oluyor okadar ama uzun kollu giydirsem hiç duramaz. Onuda denedim reflü yatağına müslin örttüm olmadı çarşaf örttüm olmadı hala ince geliyor yakıyor galiba ya

Ben yüz üstü yatırdım kendimde uyumuşum ıkinmasi gitmişti yüz üstü yatirinca çocukta mahvoldu bende yoksa ikin ikin nereye kadae
Ya 2 aylık oldular kaldı 1 ay gazın biraz hafiflemesi gerekmiyor mu? Aşırı gazlı benimki hala ıkın ıkın masaj yapıyoruz karnını sırtını filan baya gaz çıkarıyor hala var

Kızlar dün bi pide bi de cheesecake gömdüm söylemesi ayıptır gulumsebebek @medusaa
Evet ayıp niye söylüyorsun kanımıza giriyorsun yemeyeceğim.. ödemler bitti galiba bende dünden bu güne 200 gram vermişim sadece. Artık yağdan vermeye başlamışımdır umarım

Benimde iki memeden 30 anca çıkıyor artık

O ozgeeeee1 gece boyu aramızda yatırdım bebeği, öyle olunca daha rahat uyudu, reflü yatağını bile koymadım. Normalde reflü yatağı ile aramıza koyuyordum. Emerken de yatarak emzirdim.

Ay inanmıyorum çok geçmiş olsun canım demek ki sütü de çok bekletmemek gerekiyor göğüste üzüldüm ya şuan iyi misin

Ya 2 aylık oldular kaldı 1 ay gazın biraz hafiflemesi gerekmiyor mu? Aşırı gazlı benimki hala ıkın ıkın masaj yapıyoruz karnını sırtını filan baya gaz çıkarıyor hala var
Evet ya bende anlamadım azaldı gibi olmuştu daha beter oldu bir anda acaba atak haftasından dolayı mı diyorum ben benimkine.. oyun halısı aldım ben birde emzirdikten sonra üst gazi çıkarıyorum yatiriyorum ona oyun oynarken 10.dwkikada 2 kere gaz çıkardı.. yada 3.ay güncellemesi böyle olacak kendi hareket ederken çıkaracak biz rahat edicez

Kaç derece evsizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…