2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Eşin uyutuyorsa stres yoksa atağa doğru yaklasmissin sende

Benimki surekli mizmiz ve agliyor.mama da yemiyor .su 45-50 iciyor max.icmek istemiyorsaat basi besliyorum mecbur.yemedigi icin.oda gaz yapiyor.asidan mi ablamadim bu mizmizligisabahtan beri uyumuyorda.kucakta anca...

Ne kadar sürdü 2 hafta sürer mi
Hala suruyo ama Bazi ozelliklee gitti yebu guncellemeler geldi.silikonla meme emen cocuun silikonsuz emmeye basladi bide suan isstahsiz ama bence asidan kaynakli.surekli gezmek istiyor.asla yalniz kalmak istemiyor,kucakta pozisyon seciyor, beni ve babasini seciyor , bilincli gulucuklee atiyor.bunun yaninda uykular duzensiz gunduz uykular azaldi, sıkılma ozelligi geldi..mizmiz oldu accuk aglama stilleri degisti hepsini sil bastan anlamaya calisiyorum bu cocuun derdi ne diye..bulmasida zor artik oncedeb acmi uykusuzmu gazmi diyordum.simdi ayaga mi kalkmak mi istiyo, o yonemi bakmak istio diye birsuru yeni veri yuklendi veritabaminaisler kizişti

Kız sulti şu hamilelik günlüğünü güncellesene 50 günlük görünüyorsun tam gününü bilelim ayrıca nerelerdesin yakışıklı boncuk gözlü damadım napıyo büyüdü mü
Napsın elimde su an sallıyorum yatıyor, koyunca uyanıyor gelinim ne yapıyor
Kız ben güncelleyemiyorum yapamıyorum onu

Benim bebegim kuvezde kaldi 3 saatte bur beslenme yapiyorlardi , bebegin acligi ve toklugu ayirt etmesi gerekliymis simdi ilk zamanlardaki sarilik vs tehlikesi gectigi icin bebek uc saat beslenmeden durabilirmis sonrasinda da cok iyi bir sekilde emecegi icin veya beslenecegi icin bu sefer toklugu bilirmis , doktorumun en cok soyledigi sey bebekler rutin sever rutin olmazsa bebek huysuzlasir , ben bu beslenme olayini iki gun yapabildim ve cok rahat ettim hem bebegin gazi ve bagirsaklari duzene girdi hemde kendim rahat ettim yedigini doydugunu bildim fakat bayramda huysuzlanmasin diye yine ipin ucu kacti , bebegin o ac kalacagi surede uyutma olur acik havada gezme kucakta dolastirma emmeyi unutturacak seyler yaptim hep sonra artik iyice aciktiginda besledim zaten iki kez bunu yaptigimizda sonrasi geliyor ama bebegi surekli oyalamak lazim bizim bebek meme vermeyince sesi kisilana kadar bagiriyor agliyor mesela eger biraz daha sakinse bebeginiz cok kolay olur

Ya insallah bizde bir duzene gireriz, cunku bir gun digerine uymuyor bende allak bullak oldum

Ya insallah bizde bir duzene gireriz, cunku bir gun digerine uymuyor bende allak bullak oldum
Düzelecek canım korkma bende senin gibi düşünüyordum bu böyöe giderse naparım ben diye agladıgım günler bile oldu çok şükür şimdi daha iyi

Benimki surekli mizmiz ve agliyor.mama da yemiyor .su 45-50 iciyor max.icmek istemiyorsaat basi besliyorum mecbur.yemedigi icin.oda gaz yapiyor.asidan mi ablamadim bu mizmizligisabahtan beri uyumuyorda.kucakta anca...
Bizimki de öyle her saat besleniyor. Mız mizlaniyor emzireyim diyorum yine emiyor evet sadece kucakta uyuyor, koyunca 10dk ancak uyuyor

_Ravzaa_ canım napıyosun nasılsın 5 çocuklu hayata alıştın mı
İyiyim canım çok şükür , yeni düzene henüz alışamadım. İlk başlarda güzel uyuyordu , şimdi 4 de gözleri açıyor mümkün değil uyumuyor. Sonra 7 gibi uyuyor ama diğerleri kaldır okula gönder . Bir şekilde idare ediyoruz
Senin nasıl gidiyor ? Nasıl oğluşun iyi mi ?

Ya benim de dün aklımdaydı yazim dedim unuttum gerçi girebilse kendisi yazardı kesin bence _Ravzaa_
Benimde bayağıdır aklımda girmek , bir türlü yazamadım. Aklım sizde kaldı şimdi kızlar ne muhabbetler yapıyordur , sütler gazlar filan diye hep erkekler gazlı olur diyorlardı , benim kızım aşırı gazlı . Ikınmaktan uyuyamıyor . Sizde durumlar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…