2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar ben şoktayım. Sağlık ocağında tarttık 5 gün önce hastanede tartıldığı kilosundan 500 gr fazla çıktı böyle bi şey mümkün mü tartı farkı vardır elbet de bu kadar olur mu
Bezle falan mı tarttı canım belki ondandır bilemedim ben hep aynı hastanede tartılıyoruz.
Belki başka yerde tartılsak farklı çıkar ama 500 gram fazla bence de
Kızzz nedir bu senin doktorlardan hastanelerden çektiğin kime inanıcaksın sen

Kızlar ben şoktayım. Sağlık ocağında tarttık 5 gün önce hastanede tartıldığı kilosundan 520 gr fazla çıktı böyle bi şey mümkün mü tartı farkı vardır elbet de bu kadar olur mu
200 gram neysede 500 gramda oynamaz evinde tarti var mı varsa bi ölç evinde

Hastanede de bezle zıbınla tartılıyo ay hiç anlamadım yaa hiç deme önce kilo almıyo diye dertlendik şimdi fazla mı aldı diyoruz

Hastanede de bezle zıbınla tartılıyo ay hiç anlamadım yaa hiç deme önce kilo almıyo diye dertlendik şimdi fazla mı aldı diyoruz
Bizim sağlık ocağında kıyafetle tartıldı ordan hastaneye geçtik zıbın ve bezle tartıldı 100 gram oynadı arasında sağlık ocağında da ince bir tulum vardı üstünde ekstra olarak

Kızlar ben şoktayım. Sağlık ocağında tarttık 5 gün önce hastanede tartıldığı kilosundan 520 gr fazla çıktı böyle bi şey mümkün mü tartı farkı vardır elbet de bu kadar olur mu
Evet canım saglık ocagı tartıları 400 gram fazla çıkardı bizde doktorada söyledim saglık ocagındakiler hep öyle fazla çıkarıyır dedi farklı onların ki dijital degil

Kızlar yarın verem aşımız var ya çocugumun canı yanacak yaptıranlar nasıl geçti ateş huysuzluk yaptı mı çok

Bizim sağlık ocağında kıyafetle tartıldı ordan hastaneye geçtik zıbın ve bezle tartıldı 100 gram oynadı arasında sağlık ocağında da ince bir tulum vardı üstünde ekstra olarak
Biz hep zıbın ve bezle tartıldık hastanede de sağlık ocağında da. Zaten başka bi şey giymiyo çocuğum

Evet canım saglık ocagı tartıları 400 gram fazla çıkardı bizde doktorada söyledim saglık ocagındakiler hep öyle fazla çıkarıyır dedi farklı onların ki dijital degil
Ne diyosunnn şok oldum şu an. Az bi fark da değil yani çok gerildim görünce. 400 fazla çıkarıyosa 120 gr almış olur 5 günde o da ideal zaten o zaman

Ne diyosunnn şok oldum şu an. Az bi fark da değil yani çok gerildim görünce. 400 fazla çıkarıyosa 120 gr almış olur 5 günde o da ideal zaten o zaman
Bizim saglık ocagı o kadar fazla çıkardı canım bende şaşırdım gözle görülür bi 400gramda almamıştı zaten iki gün arayla gitmiştim yarın gidecem saglık ocagına bakim kaç çıkacak. Ondan sonra ben tartılıp sonra kucagıma alıp tartarım farkı görmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…