2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Teşekkür ederim son çare ona başvururum artık

Bu sefer de ona alışır diye korktum benim de aklıma gelmişti ama bilmiyorum
Benim hiç ucum yok mecbur öyle emziriyorum belki çebesi kuvvetlenince ağzı büyüyünce fekan emer onduz ama önemli olan anne sütü alması bence öyle motive ediyorum kendimi internette bıraktırma yöntemi görmüştüm onu deneyeceğim bi ucu biraz büyüyünce alışırsa olmadı öyle yaparsın sen de

Onu kullanırken her emzirmede steril mi ediyosunuz canım

Eklentiler

• IMG_1190.jpeg
    142,7 KB · Görüntüleme: 38
Şırınga ile tazyikli olur diye endişe ediyorum, bunda damla gibi damlatıyorum. Aslında şey düşündüm izonotik serumdan şırınga ile buna aktarsam öyle damlatsam diye ama üşendim
Oda mantıklı evet şırınga o konuda tedirgin edici ama çok az çekince sorun olmuyor

Günaydın kızlar. Bugün evimize dönüyoruz yaklaşık 8-9saat arabada geçecek. Dua edin şans dileyin bize.
Bugün bebelerim torpil geçti bana oğlum gece 2 kere uyandı. 2.de 5 de emzirip ananeye verdim o baktım. Kızım da 6 da uyanırdı 8 bucuga kadar uyudu.
Sanki yol zor geçecek önden torpil geçtiler bana

Kızlar ben şoktayım. Sağlık ocağında tarttık 5 gün önce hastanede tartıldığı kilosundan 520 gr fazla çıktı böyle bi şey mümkün mü tartı farkı vardır elbet de bu kadar olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…