2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bu arada diyet yapınca süt azalır mı acaba ya zaten 60-80 cc anca çıkıyor zar zor bugün de annem ablam felan delirdin mi sütün kesilirse napacaksın felan dediler bir de kalitesi düşer sütün dediler çok kararsız kaldım öyle diyince de

Ben akşam 7.30-8.00 gibi uyutuyorum her gün ondan önce de en geç 6 gibi felan uyandırıyorum uyutmuyorum dışarı felan çıkarıyorum uyumasın diye yürüyorum biraz gün içinde de çok fazla uyumasına müsade etmesen aslında uyandığında biraz uyanık dursa bence döngü kırılır

Bende var cırtlı olanda alt göbeğim tam olmuyordu giyilen şortlu yukarı kadar uzanıyor göğüs altında bitiyor 2 gümdür felan onu takıyorum hareket ederken felan çok rahat ettim ama tek sorunum tuvalet

Silikon meme ucu alsan belki gene emer

Bende var cırtlı olanda alt göbeğim tam olmuyordu giyilen şortlu yukarı kadar uzanıyor göğüs altında bitiyor 2 gümdür felan onu takıyorum hareket ederken felan çok rahat ettim ama tek sorunum tuvalet
Hangi marka canım link varsa atar mısın

Kızlar demiştim ya normalde geceleri 2 tur emziriyorum hala ağlarsa aranırsa mama veriyorum diye bugün yine öyle oldu 2 tur iki göğsü de emzirdim kaçtan beri emziriyorum bilmiyorum belim koptu hala ağlıyordu, emdikçe de yutkunmuyor süt bitti, evde yalnızım eşim yok mama kendim yaparken ağlamaktan mahvolur diye memeden çekmedim 3. tura geçtim ve süt geldi şimdi luk luk yutuyo. Gerçekten emzirdikçe gelen bişeymiş süt sabır gerekiyor biraz demek ki

Diyet yapma zaten canim.yani daha dogrusu saglikli beslenerek ver.ekmek,hamur isi,seker uzak dur.bol protein ve yesil.kendini ac birakma...
Benimde sutum 2 gundur yok nerdeyse.regl oldum diyemi acaba diye korkuyorum.etkiler mi acaba yaa...

Kizlar 2 gundur sutum cok azaldi bugun saat basi 25 anca cikti.hastane tipi ile ustelik.regl oldum biliyorsunuz omu etkiledimoralim cok bozuldu
Regl döneminde süt bariz azalıyor canım ondandır merak etme bitince düzelir eski haline döner

Evet canım süt yukarda oluyor onu çeke çeke indiriyolar

Canım bu grupta az mı yazdım ben memeyle kavga ediyo vs vs inan bende senin hissettiklerini hissettim ben acimasizdim beslenmesi için ağzına zorla sokuyordum biberon vermemek için o süreç gelip geçici inan bak

Canımsınız kızlar teşekkür ederim desteğiniz için iyi ki varsınız zaman zaman çöküyorum ama topluyorum geri kendimi pes etmiyorum oğluşum için. İnşallah bunu da atlatırız atlatamazsak da canı sağolsun sağlıklı olsun da..

İzotonik serum alın bide şırınga aynı şey. Şırıngayla serumu çekip
Kullanabilirsiniz. Hem daha uzun vadede kullanılır hem daha uygun.
Şırınga ile tazyikli olur diye endişe ediyorum, bunda damla gibi damlatıyorum. Aslında şey düşündüm izonotik serumdan şırınga ile buna aktarsam öyle damlatsam diye ama üşendim

Bu sefer de ona alışır diye korktum benim de aklıma gelmişti ama bilmiyorum
Ama hiç emmemesinden veya her seferinde sizin de bebeğin de uğraşmasından iyidir bence. Benim bebeğim benimle kavga ediyordu çok ağlıyordu normal göğsüme verdiğimde. Kafasını çeviriyordu direk. Ben çok rahat ettim süt ısıt mama ısıt zordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…