2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Çok şükür daha iyi olmasına sevindim insan mahvoluyo.. Allah allah neden acaba
Sormaa canım. Bi pişmanlık, bi çaresizlik bi üzüntü. Onlara bisey olmasın yeterki Rabbim hepimizin bebeğini hastalıklardan korusun.
Teni öyle soğuk olunca işte benimde aklım karışıyor. Aynı şekilde giydiriyorum hava derecesi aynı neden şimdi böyle soğuk diye. Nasıl giydireceğimi şaştım kaldım. Gece tulumla yatırdım

Canımm ben 80.20 çıktım

Gunaydinn..sabah sporumu yaptiim.kizceler tartida bugun 67.75 geldim ama hamilelikten sonra ilk defa regl oldum dün.yazmistim gruba, ben şok:) bende odem yapti regl. tartida fazla ciktim.yarismada adil olmaz.birden 1 kg vermis gibi goruncem.siz beni regl oncesi kg olarak yazin.67.1

Eklentiler

• IMG_20240624_093447.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 62
Aynısı tamamen yataktada iki ugrasiyorum oyle uyuyo da sürekli çocuk tam uyuyacak o refleks çocukta sinir oluyo

Ben her uyandığında bakıyorum bezin durumuna göre degistiriyorum bir kereden ziyade bez sismisse uyumuyo ama bir kere az isemisse degistirmiyorum çok işe mecbur o bez onu rahatsız ediyo
Hee bak işte bez şişiyor önde toplanıyor ya haliyle bez şişince değiştiriyom bende canım sidiğin içinde yatmıyor
Sen çok değiştiriyorsun yavaş yavaş azaltırsın zaman geçtikçe hele iyice büyüsünler akşam takıp sabah değiştiriyorum kızımın bezini ben

Hah aynen aynen işte önde toplanıyor şişiyor ozaman değiştiriyom bende 3 oluyo gene ama yatmadan önce değiştirdiğimle bir. Çok sık değiştirince uykusu çok çabuk açılıyor

Hamilelikte olmayan çatlaklarım şimdi çıkmış şok içindeyim bebeğe bakmaktan vücuduma bakamamisim ki.... moralim bozuldu yemin ediyorum ya tek çatlayan ben değilim dimi

Tamam canım not aldım başarılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…