2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Çok şükür daha iyi olmasına sevindim insan mahvoluyo.. Allah allah neden acaba
Sormaa canım. Bi pişmanlık, bi çaresizlik bi üzüntü. Onlara bisey olmasın yeterki Rabbim hepimizin bebeğini hastalıklardan korusun.
Teni öyle soğuk olunca işte benimde aklım karışıyor. Aynı şekilde giydiriyorum hava derecesi aynı neden şimdi böyle soğuk diye. Nasıl giydireceğimi şaştım kaldım. Gece tulumla yatırdım

Eveeeeetttt başlangıç kilommmm 92.8
Donla tartılmayı unutmayın lütfeeenn
Yarışmacı arkadaşlar beni etiketleyinnn hepimizi not alayım. Haftaya pazartesi yine beni etiketlersiniz kazananı hesaplarımm. Bu arada herkesin boyu kilosu bir olmadığı için ortalama hesaplıcaz kimin yüzdesi daha çoksa o kazanacak. Mesela ben 92 kiloyum bi başkası 68 ikimizde 2 kilo verdik. Ortalamaya göre 68 olan kazanır. Hesaplamayı da ekleyim aşağı
KİLO YÜZDE HESABI NASIL ALINIR
Başlangıç kilo - Bitiş kilo = Fark bulunur.

Fark / Başlangıç kilo = --.-------
Çıkan sonuç × 100= Kilo yüzde hesabı elde edilir.

Örnek: Üye 61 kilo
Bir hafta sonra 60.5
61- 60.5 = 0.5
0.5 / 61 = 0.008
0.008 × 100= % 0.820
Şimdiden notlarınıza kaydedin pazartesi hesaplayıp atarsınız.
Diyet grupları ilk sayfalarında mevcut bu hesaplama.

Kimler vardı grupta bilmiyorum gördüğüm
gulumsebebek gulumsebebek K kelebekimsi catloverk catloverk @vedayagmuru medusaa medusaa

Eki Görüntüle 3443367
Canımm ben 80.20 çıktım 🥲

Eveeeeetttt başlangıç kilommmm 92.8
Donla tartılmayı unutmayın lütfeeenn
Yarışmacı arkadaşlar beni etiketleyinnn hepimizi not alayım. Haftaya pazartesi yine beni etiketlersiniz kazananı hesaplarımm. Bu arada herkesin boyu kilosu bir olmadığı için ortalama hesaplıcaz kimin yüzdesi daha çoksa o kazanacak. Mesela ben 92 kiloyum bi başkası 68 ikimizde 2 kilo verdik. Ortalamaya göre 68 olan kazanır. Hesaplamayı da ekleyim aşağı
KİLO YÜZDE HESABI NASIL ALINIR
Başlangıç kilo - Bitiş kilo = Fark bulunur.

Fark / Başlangıç kilo = --.-------
Çıkan sonuç × 100= Kilo yüzde hesabı elde edilir.

Örnek: Üye 61 kilo
Bir hafta sonra 60.5
61- 60.5 = 0.5
0.5 / 61 = 0.008
0.008 × 100= % 0.820
Şimdiden notlarınıza kaydedin pazartesi hesaplayıp atarsınız.
Diyet grupları ilk sayfalarında mevcut bu hesaplama.

Kimler vardı grupta bilmiyorum gördüğüm
gulumsebebek gulumsebebek K kelebekimsi catloverk catloverk @vedayagmuru medusaa medusaa

Eki Görüntüle 3443367
Gunaydinn..sabah sporumu yaptiim.kizceler tartida bugun 67.75 geldim ama hamilelikten sonra ilk defa regl oldum dün.yazmistim gruba, ben şok:) bende odem yapti regl. tartida fazla ciktim.yarismada adil olmaz.birden 1 kg vermis gibi goruncem.siz beni regl oncesi kg olarak yazin.67.1

Eklentiler

• IMG_20240624_093447.jpg
    IMG_20240624_093447.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 62
Bizimki de öyle o kadar çok uykusu varki kucağıma alıp ellerini tutunca uyuyakalıyor yatağa koyduğumda sıçramaktan elini kolunu oynatmaktan uyuyamıyor😞 bizim oğlan asla kundağa izin vermiyor üzerini bile örtünce onu atmak için savaşıyor😭
Aynısı tamamen🥲 yataktada iki ugrasiyorum oyle uyuyo da sürekli çocuk tam uyuyacak o refleks çocukta sinir oluyo

Ben her uyandığında bakıyorum bezin durumuna göre degistiriyorum🤣 bir kereden ziyade bez sismisse uyumuyo ama bir kere az isemisse degistirmiyorum çok işe mecbur o bez onu rahatsız ediyo🤣🤣
Hee bak işte bez şişiyor önde toplanıyor ya haliyle bez şişince değiştiriyom bende canım sidiğin içinde yatmıyor 🤣🤣
Her emzirmede değiştiriyorum içim rahat etmiyor bazen bezi dğiştiriyorum yenisini bağlıyorum ona yapıyor bir de onu değiştiriyorum 🤣 çiş yapınca kızarmıyor kakada kızarıyor bizim de bilmiyorum ben mi pimpirik yapıyorum yoksa normal mi 1 numara bitti 200 tane 2 numarada bir paketi bitmek üzere 180 tane iyi mi çok mu az mı kullanmışım bilmiyorum 🤣
Sen çok değiştiriyorsun yavaş yavaş azaltırsın zaman geçtikçe hele iyice büyüsünler akşam takıp sabah değiştiriyorum kızımın bezini ben 😂

Bezin ön tarafı çişle dolu doluu olmadan değiştirmiyorum ben (erkek bebekte ön taraf doluyo arkası kuru :KK70:) gece de elimden geldikçe değiştirmiyorum en fazla 1 defa uykusu bölünürse uyanıyır uyumuyor. Kala yaparsa bekletmiyorum ama
Hah aynen aynen işte önde toplanıyor şişiyor ozaman değiştiriyom bende 3 oluyo gene ama yatmadan önce değiştirdiğimle bir. Çok sık değiştirince uykusu çok çabuk açılıyor

Hamilelikte olmayan çatlaklarım şimdi çıkmış şok içindeyim bebeğe bakmaktan vücuduma bakamamisim ki.... moralim bozuldu yemin ediyorum ya tek çatlayan ben değilim dimi

Gunaydinn..sabah sporumu yaptiim.kizceler tartida bugun 67.75 geldim ama hamilelikten sonra ilk defa regl oldum dün.yazmistim gruba, ben şok:) bende odem yapti regl. tartida fazla ciktim.yarismada adil olmaz.birden 1 kg vermis gibi goruncem.siz beni regl oncesi kg olarak yazin.67.1
Tamam canım not aldım başarılar 😍

X