2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kız cidden birkez işeyince değiştiriyomusunuz? Gecede kaç kere bez değiştiriyorsun onla uğraşılır mı habire ya 😂 maksimum 3 kez bez değiştiriyorum ben bir gecede yeterli oluyor. Çok işiyor ya bir kez işeyince hemen değiştirsem ne gece uyuyabilirim ne gittiğim yerde gezebilirim herhalde 20 dk da bir bebek bakım odasına filan dönerim 🤣
Bezin ön tarafı çişle dolu doluu olmadan değiştirmiyorum ben (erkek bebekte ön taraf doluyo arkası kuru :KK70:) gece de elimden geldikçe değiştirmiyorum en fazla 1 defa uykusu bölünürse uyanıyır uyumuyor. Kala yaparsa bekletmiyorum ama

Her emzirmede değiştiriyorum içim rahat etmiyor bazen bezi dğiştiriyorum yenisini bağlıyorum ona yapıyor bir de onu değiştiriyorum 🤣 çiş yapınca kızarmıyor kakada kızarıyor bizim de bilmiyorum ben mi pimpirik yapıyorum yoksa normal mi 1 numara bitti 200 tane 2 numarada bir paketi bitmek üzere 180 tane iyi mi çok mu az mı kullanmışım bilmiyorum 🤣
Çiş göstege yeri dolduysa değiştirirsin canım. Kaka yaptıysa pişik olmasın tabi onu değiştirirsin hemen

Bezin ön tarafı çişle dolu doluu olmadan değiştirmiyorum ben (erkek bebekte ön taraf doluyo arkası kuru :KK70:) gece de elimden geldikçe değiştirmiyorum en fazla 1 defa uykusu bölünürse uyanıyır uyumuyor. Kala yaparsa bekletmiyorum ama
Bizim arkada ille az da olsa kaka oluyo gıcık bi durum😅🤣

Aman amaan öptürme canım. Eşim ve kızım çok öpüyor benimkini de. Terlediğinde uyuyordu canım. Üşüdüğünü düşünüp kundaklayıp üzerini de ekstra örttüm epey uyudu ama uyanınca çok fazla terlemişti. Üzerini değiştirdim. Ondan mı etkilendi
Bebegin nasıl oldu şimdi

Ben 1 haftada 1 numara bezi 200 adet kullandım sanirim 🤣🤣🤣 şu degistirdigim an işeme altına yapma vs olaylarindan da dolayı..
Birde buzimki emerken kaka yapıyor her emzirmeden sonra illa degistiriyorum bi tek gece emerken kaka yapmıyor garip bi şekilde
İyi bari ben de çok mu kullandım diyordum 😂 ben emzirmeden önce değiştiriyorum emerken bir şey yapmıyor Allahtan 🤣

Bizim arkada ille az da olsa kaka oluyo gıcık bi durum😅🤣
Ahahah gaz çıkarırken kaçıyodur o da :KK70: benimki de bazen çok büyük gürültülü bi ses çıkarıyo ahaa diyorum kesin kaka yaptı ne varsa çıktı içinden. Bezi bi açıyorumki minnacık bi kaka. Ortalığı ayağa kaldırdığın şey bu kadarcıkmıydı diyorum :KK70:

Bu arada ben bu gece ince bi tulum giydirip tek kat müslim örterek uyuttum sabaha karşı çok üşüyor üstünü açmış oluyor diye kuzum

Ahahah gaz çıkarırken kaçıyodur o da :KK70: benimki de bazen çok büyük gürültülü bi ses çıkarıyo ahaa diyorum kesin kaka yaptı ne varsa çıktı içinden. Bezi bi açıyorumki minnacık bi kaka. Ortalığı ayağa kaldırdığın şey bu kadarcıkmıydı diyorum :KK70:

Bu arada ben bu gece ince bi tulum giydirip tek kat müslim örterek uyuttum sabaha karşı çok üşüyor üstünü açmış oluyor diye kuzum
Ahahahhahaha aynısı oluyor biliyor musun🤣🤣bi hevesle açıyorum ohh ne güzel kakasını yaptı diye küçücük kaka surpriyle karşılaşıyorum 🤣🤣
Şuan bebeğinin sağlığı yerinde mi canım
Ayy keşke şu soğuklar burda da olsa biz klimayla yola devam

Benimkinde gösterge yok ki elliyorum yumuşaklık varsa bezde değiştiriyorum
Hangi marka kullanıyorsun ki
İyi bari ben de çok mu kullandım diyordum 😂 ben emzirmeden önce değiştiriyorum emerken bir şey yapmıyor Allahtan 🤣
Ben onu da denedim emzirirken yapiyo diye altı pisse bile emzirince değiştiriyorum şu 3 numara bezden işte 56 adet miydi içinde unuttum 3 4 günde bitiriyoruz 😅🤣

Bebegin nasıl oldu şimdi
Sanki bi tık daha iyi gibiydi akşam . Elimden geldikçe emziriyorum. Gün arası dahs iyi belli olur. Ama şaşırdığım bisey var. Mormalde evde yarım kol zıbın giydirirdim. Göğsü ensesi elleri kolları sıcak olurdu. Şimdi aynı şekilde giydirdiğimde göğsü ensesi elleri soğuğa yakın ılık oluyor bunun sebebini bilmiyorum

Sanki bi tık daha iyi gibiydi akşam . Elimden geldikçe emziriyorum. Gün arası dahs iyi belli olur. Ama şaşırdığım bisey var. Mormalde evde yarım kol zıbın giydirirdim. Göğsü ensesi elleri kolları sıcak olurdu. Şimdi aynı şekilde giydirdiğimde göğsü ensesi elleri soğuğa yakın ılık oluyor bunun sebebini bilmiyorum
Çok şükür daha iyi olmasına sevindim insan mahvoluyo.. Allah allah neden acaba

Kızlar benim kızım inanılmaz pişik ne sürsem geçmiyor bi de köpüklü kaka yspıyor ben laktozsuz süt içmeme rağmen kızım sindiremiyor dedi dr süreklsulu kaka kuru kalmadığı için pişik geçmiyor bi damla verdi kızımın kakası düzeldi ve kendiliğinden çok rahat bol bol gaz çıkarıyor dün ilk defa 3 saat kesintisiz uyudu
Canım sen şimdi bu damlayı kullanınca kakasi düzeldi ama buna rağmen yine sut diyeti yapmaya devam edecekmiş?Aynı sorun bende de var

Hangi marka kullanıyorsun ki
Ben onu da denedim emzirirken yapiyo diye altı pisse bile emzirince değiştiriyorum şu 3 numara bezden işte 56 adet miydi içinde unuttum 3 4 günde bitiriyoruz 😅🤣
Prima aktif bebek aynen yoksa hem emzirme öncesi hem sonrası baş edilmez 🤣 hay maşallah sen benden de betermişsin🤣🤣🤣

X