2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kizceler fikir olmasi acisindan yazayim.ben kilo vermek icin suan binevi aralikli oruc yaopiyorum.6 da kalkip spor yapiyorum.biraz dut yaninda laktozsuz sut ile kahve iciyroum. 11-12 de kahvalti 18-00 19.00 aksam yemegi.kahvaltiya domates salatalik peynir zeytin maydonoz dereotu 1 yumurta 2 dilim kepek ekmegi yiyorum.(peynir ustune corek otu serpin sut icin) aksam yemekte ne varsa kucuk pirsiyonlarla yiyorum. (Et sebzr dagilimina haftalik dikkat ederek)Gece acikinca yogurt veya ayran+ diyet kraker misss❤️ 3 haftada 3 kg verdin ara ogune corba icebilirsiniz. Mis gibi kilo veriliyor bu sekilde❤️❤️zorlamiyorda insani..sutede faydali bir menu oldu.aksam bile sutum bol.Bol bol su bide🤗

Kızlar oğlusumun kaşında konak çıktı zeytinyağ nasıl sürmem lazım sürüyorum ama geçmiyor nezaman sürede geçer
IMG_6686.jpeg

Kızlar oğlusumun kaşında konak çıktı zeytinyağ nasıl sürmem lazım sürüyorum ama geçmiyor nezaman sürede geçerEki Görüntüle 3442943
Bende de aynı durum vardı hayatım hatta alnında da çıkmıştı
Banyo sonrası mustelanın kremini sürüp hafif hafif taradım geçti şükür

Dün ilk defa denize girdim. Eşim daha dönmedi ailemle gittim. Henüz bebeme sisme havuz almadık katlanır küvetini ve evden su götürdük. Pusetiyle götürmüştüm ama reflü yatağını yanıma alsam iyi olurmus puset yandı annem havlulardan yatak yaptı öyle uyuttu. Uyanınca da küvet keyfi yaptık çok sevdik. Ben de yuzebildim bana da iyi geldi 🌸

Kizceler fikir olmasi acisindan yazayim.ben kilo vermek icin suan binevi aralikli oruc yaopiyorum.6 da kalkip spor yapiyorum.biraz dut yaninda laktozsuz sut ile kahve iciyroum. 11-12 de kahvalti 18-00 19.00 aksam yemegi.kahvaltiya domates salatalik peynir zeytin maydonoz dereotu 1 yumurta 2 dilim kepek ekmegi yiyorum.(peynir ustune corek otu serpin sut icin) aksam yemekte ne varsa kucuk pirsiyonlarla yiyorum. (Et sebzr dagilimina haftalik dikkat ederek)Gece acikinca yogurt veya ayran+ diyet kraker misss❤️ 3 haftada 3 kg verdin ara ogune corba icebilirsiniz. Mis gibi kilo veriliyor bu sekilde❤️❤️zorlamiyorda insani..sutede faydali bir menu oldu.aksam bile sutum bol.Bol bol su bide🤗
Emzirirken aralıklı orucu yapabiliyormusun ya maşallah ben elim ayağım titrer filan diyordum

Çok geçmiş olsun,eğer CRP çok yüksek değilse ve ateşi yoksa uyumasinda sakınca yok ,sen emzirmeye devam et,ateşine dikkat et,uyuması daha çabuk toparlanmasini sağlar...
Evet bugün gözüne ışık geldi çok şükür🥰crp bakmadi ateş olmadığı icin

Yemek yapamadığım için atıştırmalık yiyorum ben de işte kuru meyveler kuruyemiş falan sabah kahvaltıyı 12 de ancak yapıyorum akşam bazen yiyorum bazen yiyemiyorum yine de hiç zayıflamıyorum 🥲 bünye meselesi bence ben zaten normalde de çoook zor kilo veriyorum deli gibi spor yapıp sıkı bi diyetle ancak olur benim iş
Evet onlar aldırır ama bende yiyiyorum benim metabolizma hızlı ama yememiz lazım onlarida bebis icin🙈

Leslie bi dönem yapmıştım ben bide direk 3 milden başlamıştım 45dk filan sürüyor galiba yanlış hatırlamıyorsam şimdi Medusa hatırlatınca bende bi yükseldim yapsam mı diye. İkisinin uyku saatine denk getirmem lazım daha rahat olur sonra walk walk walk 😂😂 ben maşallah yemeği de ekmeği bana bana yiyorum aburcubur zaten iyice içine düştümmmm aaaaa evlerden uzaaaak yemek değil bu bana tuzaaaak mahvoldummm 🤣🤣
Hahhaahha çok komik kadınsın he 😂😂😂 şu an market yolunda yazıyorum bu msjı abur cubur stoğumuz bitmiş de ajsjsjsj

Süt arttırmada etkili mi canım peki
Vakum gücü iyi memeyi iyice boşaltıyor. Kızımda 2bucuk aylıkken filan bi sağımda 150-200 cc süt çıkıyordu ortalama bazen daha az tabi. Ki çocuk yanımda değildi ten teması filan da yoktu yani. Ama ben kullanıma doğumdan 15 gün sonra filan başlamıştım şak diye arttırmıyor hemen yani öyle dedikleri gibi 1 haftada mucizevi sonuç bekleme

X