2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar ben galiba elendim primaya geçcem napayım ya çocuğumun canı acımasındansa pahalı olsun. Yalnız bişey sorcam ben hep kızımda premium care kullandım. Aktif bebekle premium care farkını bilen varmı
Merhaba aktif bebek kullandınız mı ? Premium care kullandım ben hep aktif bebek deneyeyim diyorum da yorumunuzu görünce sormak istedim

Hahhaahha çok komik kadınsın he 😂😂😂 şu an market yolunda yazıyorum bu msjı abur cubur stoğumuz bitmiş de ajsjsjsj
Kız sana da helal ben daha markete bile gidemiyorum 😂😂
Bebek çok yaramaz olunca kendiliginden gitti olanda hatta fazlasıda gidecek gibi saçlarımıda güncelledim psikolojim düzeldi @sulti tutti cesursavasci cesursavasci
Vallahi benim bebek oturmama bile izin vermiyor sürekli kucakta sallanarak pış pış ama benden eksilen bişey yok😂😂
Varmısınız 1 haftada kim daha çok kilo verecek yarışmasına :rolleyes: yarın pazartesi başlamak için harika bir günnn
Var mısınız ben yokummmm😂😂 bir sürü daha etliyim butluyum mutluyum takılacamm😂😂

Merhaba aktif bebek kullandınız mı ? Premium care kullandım ben hep aktif bebek deneyeyim diyorum da yorumunuzu görünce sormak istedim
Merhaba evet kullandım bi paket alıp deneme yaptım baktım iyi stokladım. Premium care deki emiciliği beklemeyin zaten o yüzden aslında ek gıdaya geçmiş yani daha büyük bebeklere öneriliyormuş sıvı kaka taşması olmasın diye. Ben 2 yaşındaki kızımda premium careden aktif bebeğe geçtim. Yenidoğan bebeğime premium care kullanıyorum. Bide ıslaklık göstergesi yok.

Kızlar az önce şunu buldum 2 buçuk şarkıda pertim. Baldırlarım filan ağrıdı ve tişört terden sırtıma yapıştı 🤣🤣 ama eğlenceli.

Vallahi akıllanma ve irade seviyem seninkiyle kapışır az önce bende bi gofret gömdüm 🤣🤣 olsun kutsal pazartesi başlıcam 🤣🤣

Poğaça ve meyve suyumu yudumlarken okuyorum bunlar bitince gaza gelip bende başlayım perileri gelecek önce bitsinde çok acıktım 🤣🤣

Fazla poğaçan varmı? O ozgeeeee1 de alıp geleyim meleğe bakıp bakıp ağlarken poğaçaları gömeriz 🤣🤣
Hahahahahah bizden adam olmaz 😂😂😂

1 tatlı kaşığı tane kimyonu bi bardak sıcak suda 5 dk demliyorum az bişey bebeğe ayırıp gerisini içiyorum. Biraz daha ılıdığında çay kaşığıyla da ona veriyorum.
Dün annemde tane kimyon yoktu normal kimyonu demleyip tülbentten süzerek geçirdim içtim öyle de oluyor
Evde toz kimyon vardı bi içeyim dedim kızlar yapıyorsunuz diye ayy normalde kimyona bayılırım ekmek arası çiğ bile yerim bi icemedim iğrenç oldu gözümde nasıl iciyorsunuz bende ekmek arası çiğ yedim😅🤣🤣

Bak bak aslında konuya okadar alakasız ki yarının pazar olduğunu bilmiyor bide düelloya davet ediyor aynı ben🤣🤣 ama ben varım ya ben tamamım yalnız pazartesi başlayalım sabah kalkınca herkes tartılıp güncel kilosunu yazsın
Anaaa valla pazartesi sanıyorum 🤣🤣
Kızzz kilolarımızda aynı hadi senle bi kapışalım :rolleyes: Açken 92 tokken kapanış 94 😂
Ozaman pazartesi aç karna donla tartılıp fotoları paylaşıyoruz :KK76:

Bu kapışmayı kim kazanır anketi de yapacam taraftar toplayalım bizi gaza getirsinler 🤣🤣

Kızlar oğlusumun kaşında konak çıktı zeytinyağ nasıl sürmem lazım sürüyorum ama geçmiyor nezaman sürede geçerEki Görüntüle 3442943
Canım banyo yaptirdiktwn hemen sonra kurumadan zeytinyağı sür pamukla hafif bastırır şekilde sonra saç fircasiyla bebeginin tara tek tek dökülüyor ben 1 kere yaptım bi daha olmadi

Vakum gücü iyi memeyi iyice boşaltıyor. Kızımda 2bucuk aylıkken filan bi sağımda 150-200 cc süt çıkıyordu ortalama bazen daha az tabi. Ki çocuk yanımda değildi ten teması filan da yoktu yani. Ama ben kullanıma doğumdan 15 gün sonra filan başlamıştım şak diye arttırmıyor hemen yani öyle dedikleri gibi 1 haftada mucizevi sonuç bekleme
Tamam canım sağol denerim bi olmazsa

Kız sana da helal ben daha markete bile gidemiyorum 😂😂

Vallahi benim bebek oturmama bile izin vermiyor sürekli kucakta sallanarak pış pış ama benden eksilen bişey yok😂😂

Var mısınız ben yokummmm😂😂 bir sürü daha etliyim butluyum mutluyum takılacamm😂😂
Bebeğimin bug’ını buldum asansöre bindiğimiz an uyuyor o yüzden karnını doyurup hemen çıkarıyorım 2 gündür hem biz dolanıyoruz işlerimizi hallediyoruz hem o uyuyor 😂😂

Anaaa valla pazartesi sanıyorum 🤣🤣
Kızzz kilolarımızda aynı hadi senle bi kapışalım :rolleyes: Açken 92 tokken kapanış 94 😂
Ozaman pazartesi aç karna donla tartılıp fotoları paylaşıyoruz :KK76:

Bu kapışmayı kim kazanır anketi de yapacam taraftar toplayalım bizi gaza getirsinler 🤣🤣
Donla fotoğraf paylaşıyoruz diye anlamam peki 😂😂😂

X