2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benimkinde de oluyo Özge, ben zaten kucağımda yatırıyorum o ara pış pış yapıyorum sırtını ovuyorum geri uyuyor

Ya biz de öyle uyuyoruz ama artık zor gelmeye başladı evde bi çocuk daha var ona yetişemiyorum nasıl yatağa alıştırıcam acaba 😢

Çok geçmiş olsun 😢
3. 4. Aydan sonra bebekler kendi alanlarında yatmak istiyormuş sanırımm o zamanı bekliyorum ben 😂 öyle umut ediyorum 😂

Sağlık ocağınız vermedi mi? Sağlık bakanlığı d vitamini veriyor. 15 gün sonra başlayın dedi ebe ama doktorumuz hemen başlattı bu bıngıldağın zamanında kapanması için felan gerekli bildiğim kadarıyla d vitamini. Yani kaç günlüksünüz bilmiyorum ama biz hastaneden çıktıgımızdan beri kullanıyoruz
Bize de hemen başla dedi doktor. 7. Gün başlamıştım sağlık ocağının verdiği damlayı. 3-4 gün kullandım ve çok gaz yaptı sabaha kadar uyumadı süt içmedi tuvaletini yapmadı sabah acile gittik lagman yapıldı öyle düzeldi. Sonrasında bıraktım 2-3 gündür vermiyorum şuna için iyi. Pazartesi doktora götürcem belki başka marka önerir. Siz sağlık ocağının verdiği damlayı mı kullanıyorsunuz

Merhaba anneler. Bebeğim 19 günlük oldu. Doğumum kolay geçti şükür 12 de sancılarım başladı 2 de bebeğim kucağımdaydı. Dikişlerim zor oldu. 5.5 kadar doğum haneden çıkamadım. Hastahanede 2 gün kaldım. Bebeğim sıcaktan vücudunda kızarıklıklar oldu kontrol amaçlı 1 gün fazla yattık. 2. Gece sütüm geldi ama ilk andan beri göğsümü tutmadı. Mecbur sağarak verdim sütümü şırıngayla. 4-5 gün o şekilde devam ettik. Şırıngayla ağzından akıttığı için biberona dönmek zorunda kaldık. 3 kez emzirme danışmanına gittim sadece 1 kere memeyi tuttu diğerlerinde tutmadı. Ağlayarak ya memeyi ittiriyordu yada uyuyup kalıyordu mememde. Her biberon öncesi sonrası ortası sürekli memeyi demedim tutmadı. 2. Hafta göğüs ucuyla vermeye başladım. Şuan o şekilde emiyor. Sütüm yetiyor şükür. Bazen hiç mama vermiyorum bazen 1-2 kere veriyorum sakinleşsin diye. Sağlık ocağının verdiği damla gaz yaptı bebeğimde. Lagman yaptırdık o şekilde düzeldi. Siz hangi markayı kullanıyorsunuz

Selam kızlar
Bebek arabası markanız nedir?
Memnun musunuz?
Eşimin kardesi çocuğunun Bebek arabasını verdi, çok büyük, araba koltuğuna monte eden kısmı kullandık bir kaç kez o da hastahaneye giderken tasiması zor oluyor.
Arabayı katlamayı da beceremedik bagaja koymak için.
Bugün milletin arabalara baktim minicik güzeldi.
Bir tane alayım söyle çok ağır büyük olmayan, katlayıp bagaja koyması pratik olan araba arıyorum.
Pierre cardin bizimki çok pratik güzel 👍

Kızlar daha önce mezoterapi yaptıran yada bilgisi olan varmı? Göbeğe yaptırsak etkili olur mu🤔

Selam kızlar
Bebek arabası markanız nedir?
Memnun musunuz?
Eşimin kardesi çocuğunun Bebek arabasını verdi, çok büyük, araba koltuğuna monte eden kısmı kullandık bir kaç kez o da hastahaneye giderken tasiması zor oluyor.
Arabayı katlamayı da beceremedik bagaja koymak için.
Bugün milletin arabalara baktim minicik güzeldi.
Bir tane alayım söyle çok ağır büyük olmayan, katlayıp bagaja koyması pratik olan araba arıyorum.
Kraft kenya bizimki. Çok memnunum gayet hafif ve az yer kaplıyor

Kizlaar sanirim ben regl oluyorum.cook hafif bi kanama geldi sabah.simdide adet oncesi olan o sancidan var belimde ve rahimde...aranizda olan varmi?

X