2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Avent meme reddi yapmadı bizde canım baya da zor geliyor 90 lık mamayı 1.5 saatte ancak bitiriyordu benim kız
Link atar mısın canım. Bi şey daha sorucam memeyi bıraktıktan sonra ağlamaya devam ediyo süt bitti doymadı diye düşünüp mamayı veriyorum ama sıktığımda hala sütün geldiğini görüyorum. Yeni doğduklarında meme reddi olmasın diye kaşık biberon kullan dediler şimdi de ona mı alıştı acaba diyorum direkt ağzına aktarıyorum sonuçta meme ya da biberon gibi olmuyo memeyi emmeye sabrı gelmiyo da ondan mı mamada doyuyo acaba?
gulumsebebek sen de bilirsin böyle şeyleri

40 i cikinca duzene girer dediler biz daha fena olduk artik geceleri 5 saate kadar uyuyabilirmis insallah o uyur ben de uyurum

Çözüm buldun mu canım sen? Sanırım benim de öyle ya. İnanılmaz acı çekiyorum emzirirken hiçbir şey bu kadar zorlamadı şu süreçte off
Şöyle önce bu yazıyı yazdığımda oldu bebek emdikçe düzeldi ama acıya acıya emziriyordım. Yakın zamanda geçen hafta tekrar meme ucunun aynı bölgesinde oldu bu sefer sabaha kadar sızıdan uyuyamadım çocuğu emziremedim resmen acıdan ağladım. Emziremeyince meme de doldu oda ağrı yaptı. O gün hemen devlette bi
Randevu bulup genel Cerrahiden randevu aldım yağ kisti Bu dedi emzirmeye bağlı olmayadabilir
Normalde emzirmeyen insanlarda da olıuor
Dedi boşaltalım mı dedi bi operasyonla o kısmı iğne ile boşalttı ama benimki biraz katılaşmış sanırım süt akmadı yani
Ordan kist şeklinde parça çıkardı yani. Sürekli acı çekmektense o acıya katlandım çok şükür
Rahatladım ama sanırım tekrarlayacak şuanda da ufak ufak sızı var beyazlaşan ufacık nokta var inşllah tekrarlamaz. Ama içini boşalttırmadkça o sızı geçmiyor akşama rahatladım o işlemden sonra

Ayyy okurken bile ucu sızladı gerçekten. Benim de inanılmaz sızı var ama anlamadım ne olduğunu koyu halka kısmında minik tomurcuk gibi kırmızı noktalar var ve onlar sızlıyor ucundan ziyade. Bazen ağlıyorum acıdan o kadar

Benimkinde beyazlaşma olmuştu ufacık bir nokta şeklinde. Süt incisi diye geçiyor nette aratınca yani fotoğraflarda o şekilde var.
Resmen doktor içini oydu ya o parçayı da biyopsiye gönderdi felan
Korkutmak gibi olmasın ama. ufak anrstezi
Vermiş o bölgeye sanırım ben anlamadım da kafamı çevirtti. Ama sizinki bu dediğim değil bence sizinki tahriş olmuş olabilir bebeğin emmesinden olmuş olabilir giydiğiniz kıyafetten olabilir o da çok can acıtıcı oluyor zeytinyağı sürün en kokusuz çocuğun reddetmeyeceği
Şey baya faydası olur emzirmeden önce silersiniz.

Bana onu görümcem söyledi bebeği rahatlatıp uyutuyormuş. Ama ben denemedim
Benim rüyamda çarşaflıydın dudakların dolgulu pembe ruj sürmüştün 160 boylarındaydın ama eminim hiçbiri tutmuyordur seni öyle hayal etmiyorum çünkü
başım açık dudaklarıma dolgu yaptırsam eşim boşar beni 160 kısmı tutmuş

Evet 90 göstermiyorum ama zayıf ta görünmüyorum bariz topluyum yani

Burnunu
Burnunu actim birseey cikmiyor ordan zaten. Bogazinda tüm sekresyonu. Ay deli olcam 40 gunluk çocuğu hasta ettim vallahi
Benimkide öyle hır hır burnu tıkalı açılmıyoda aspiratörle. Damla kullanıyorum yakasına oda fayda etmiyor. Doktora yazdım arefe günü. Ani gelen fazla sıcaklardan oluyor klimalı odada dikey konumda yatır inan başka yapacak pek bişey yok dedi

Evet canım benimkide aynı kavga ediyor memeyle süt kalmadı heralde memeyi boşalttı diyorum bi sıkıyorum süt fışkırıyor ama onun başta çektiği o dolu memedeki gibi gelmediği için sinirleniyor. Biberon yada kaşık biberon farketmez o doyana kadar her çekişinde aynı ölçüde aynı mamayla ağzı doluyor memede baştaki o doluluk emdikçe azalıyor her çekişinde daha az gelince sinirleniyor baş edemeyince kalkıp mama yapıyorum bende

Kızlar tatilden döndüm heralde en sıkıcı kısmı tatil sonrası yıkanacak çamaşırlar boşaltılacak bavullar
Hakkını yemeyeyim oğlum oldukça uslu durdu ya uyuyarak ya etrafa sakince bakınarak geçirdi gününü. Birkez olsun gaz damlası kullanmadık gaz masajı sancıları vs hiç bi sıkıntı yaşamadık. Geceleri işte malum onada alışkınız zaten okadar da olsun kafasındaydım. Güzel ve evimizde hissettiğimiz bir tatil oldu en çok ta kızıma yaradı bu sene epey tadını çıkardı suyun.

Gel gelelim sabahtan beri ağlıyor sürekli bi gaz sancısı ıkınmalar tıslamalar sanki 3 gün sakin takılan çocuk o değil. Sebebi de bence çok açık. Tatildeyken beslenip gazını çıkarınca plaja havuza yemeğe yada bişeyler içmeye çıkıyoruz haliyle bebek arabasında götürüp getiriyoruz sallanıyor gazı çıkıyor rahat rahat uyuyor. Geceleri hırıldama burun tıkanıklığı yoktu çünkü merkezi sistem klima tüm odalar serin rahat rahat yatıyor. Evde klimalı odaya koysam kızım rahat vermiyor diğer odaya koyup klimanın orayı serinletmesini sağlasam çok başarılı olmuyor ve kızım klimalı odada olduğu ve benim diğer odayı serinletmesi için fanı en üst düzeyde kullanmamla kızımda üşüyor. Yani biri sıcaktan biri soğuktan duramıyor.
AdChoices
ADVERTISING​
Yalnız imkanı olan yanına birini alıp gitsin bizde eşimin yeğeni geldi. O arada çocuklarla ilgilenirken biz eşimle başbaşa dışarda en azından bi kahve içebildik. Genel olarak güzeldi ama yanımızda biri daha olmasa zor olurdu işimiz.
Bugün Külkedisi modunda temizlik çamaşır ve eski sistem klasik koş emzik ver koş gaz çıkar ve sürekli çığlıkla ağlama durumuna geri döndük benim saltanat 3 gün sürdü

Mama veren anneler hangi marka mama kullanıyorsunuz hipp bizde çok gaz yaptı ve kabızlık yaptı mama arayışındayım ben

Ben 90 120 veriyorum canım uzun süre uyuduysa 120 veriyorum hem emiyor hem mamayıda yiyor fazla gelirse çıkarıyor zaten ben günde 7 8 defa veriyorum

Bende yapicam ignelerle foto yeni bitti bnm iğneler.
Ben 12 gunlukken foto çekimi yaptırdım. Aile çekimi özellikle çok istemiştim. Memnun kaldım. Fotoğrafçılar biliyor işi bir şekilde o çekimi yapiyorlar.

Kaşık biberondan normal biberona geçmem bi şeyi değiştirmez mi o zaman bunlar böyle alıştı demek ki bu düzene

Valla aynı şeyi yaşadık ama ben hep meme verdim başka bir şeye alismasin diye o süreç geçti o yüzden bizde

Ben de eylülde gidicem otel tatiline. 3 aile 7 çocuk. Yalnız cesaret edemem gitmeye. Cocuklar birbirini oyalıyor mutlaka denize havuza girmeyen yetişkin oluyor o da çocuklara goz kulak oluyor. mis gibi tatil oluyor. Geçen sene masaj bile yaptirmistim. Darısı bu seneki tatile insallah

Philips Avent Scy930/01 DoÄal Tepkili Cam Biberon 120 ml 0 Ay Fiyatı, Yorumları - Trendyol Bundan benimki canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…