2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yaşanmış belli 😂😂😂 yüz üstü mü çektin kız fotoğraflarını 😂 5’ten beri uyanıktı yeni uyudu valla bugün de yalan oldu😂
Yaşandı be yaşandı onunda en âlâsı yaşandı😂😂 kız instada bizimkinin yüzünü daha göstermediğim için birkaç poz da öyle çektim😂😂
Bi de bundan yapmak istiyoruz tabi beyefendinin keyfi olursa 😂 sizlere de fikir olsun çuk tadlı 😍
kubiskubiskubis kubiskubiskubis

Ayy bundan bende istemiştim ama bizimki aaasla durmadı 2. gün artık pasta bayatlayacak yiyelim bari dedikte yapamadık bunu😂😂😂

Kizla@rr nasilsiniz? Ya metehanin burnu tikali sanirim horluyor suan. 3-4 gundur de ara ara öksürüyodu. Grupta var miydi cocugu boyle olan ya

Kızlar aranızda saç boyatan var mı...ben boyatmak istiyorum ama internette izlediğim hiçbir doktor buna onay vermiyor emzirme döneminde..

Ben de hamilelik boyunca kan sulandırıcı iğne kullandım ya hayalim o iğnelerden kalp yapıp ortasına bebeği koyup foto çekilmekti ama nerdeee hiç doğru düzgün fotosu yok ne yenidoğan ne 1 ay 😅 ya emmek istiyor ya uyumak istiyor derken vakit yok
Biz niye hayallerimizi yaşayamıyoruz yahu😂😂😂 ben de anca uyurken portre modunda çekiyorum 😂
Nasıl bişey canlanıyor gözünde? 90 kilo kısmını unutma 🤣
Bence de başın açık 😂 cesursavasci cesursavasci
Ve kilonu hiç göstermediğini düşünüyorum böyle hafif balık etli güzel tipli bi kadınsın hayalimde 😂

Yaşandı be yaşandı onunda en âlâsı yaşandı😂😂 kız instada bizimkinin yüzünü daha göstermediğim için birkaç poz da öyle çektim😂😂

Ayy bundan bende istemiştim ama bizimki aaasla durmadı 2. gün artık pasta bayatlayacak yiyelim bari dedikte yapamadık bunu😂😂😂
İnsta için yüz üstü çekmek mantıklıymış😂
Yarın denicez bakalım inşallah başarırız 😂😂

Ya günde 300-360 cc arası mama içen çocuk bugün 200 anca içti verdim verdim almadı ağlayıp durdu. 21.00 gibi uyumuştu 2’ye doğru kalktı yine baya gece uykusu aldık aç olsa uyanırlar mı artık sizce? Sütüm mü yetti acaba bugün yoksa bu çocuk bugün aç mı kaldı

Bebeği anne sütüyle besleyen anneler 3 günde bir kere kaka normal mi sizin ne kadar zamanda kaka yapıyor biz yeni sadece anne sütüne geçtik 3 günde 1 kere yaptı Perşembe doktora gideceğiz bayram dolayısıyla yok şuan doktoru kafama takılıyor

Doğduğundan beri hiç 3-4 olmadı bizim ya meme artı mama verirkende olmadı çözemedim bu işi kilo alışı iyi dedi doktor 1 kilo aldı hastane çıkışının üzerine ama kaka olayı çözümsüz 😞
Benimkide sadece anne sütü alıyor 3. Gün bazen 4 geçen 5. Gün yaptı ☹️ normalmiş sanırım araştırdığıma göre

Burnunu
Burnunu actim birseey cikmiyor ordan zaten. Bogazinda tüm sekresyonu. Ay deli olcam 40 gunluk çocuğu hasta ettim vallahi
Hee öyle bi yazmışsın ki burnunu açmadın sandım kusura bakma canım eğer kötüyse bi acile götür istersen ciğerlere inmesin hasta olduysa

Ya günde 300-360 cc arası mama içen çocuk bugün 200 anca içti verdim verdim almadı ağlayıp durdu. 21.00 gibi uyumuştu 2’ye doğru kalktı yine baya gece uykusu aldık aç olsa uyanırlar mı artık sizce? Sütüm mü yetti acaba bugün yoksa bu çocuk bugün aç mı kaldı
Aç olsa uyanır kuzum ya büyüdüler artık sarılık da geçti ben alarm kurmayı bıraktım

Ay dün bizimde klimasız uyumasına rağmen tıkanmış 2 burnundan da kocaman sümük çıkarttım.. bence tek klimada değil bebeklerimiz bildiğin sümüklü 🤣🤣 ama o polen filtresini bilmiyorum
Bizimki burun aspiratöru kısmında ağlıyor dün çok az ağladı. Agliyim da ayıp olmasın der gibiydi 😅 o da farkında nefes alışı düzelecek diye ses çıkartmıyor artık 🤣

Ben artık uyku saatine takilmiyorum canım, Dr takılma dedi çünkü. Bizimki de gece uykusunu bazen uzun tutuyor özellikle banyo yapıp yattiysa. Banyodan önce emiyor banyodan sonra emiyor iki memeyi de vermiş oluyorum epeyi doyuyor. Banyodan ötürü rahatlayinca da gece uykusu uzun oluyor ben de ellemiyorum en azından gün içinde bebeğe bakacak enerjim oluyor

süt incisi şeklinde meme ucunda yara yaşayan var mı ? Sanırım süt kanalının tıkanıklığından oluyormuş. Ne yapmak gerekir biliyor musunuz acayip acılı bişey ? Yara sanmıştım ama yara değilmiş süt incisi denilen bir şey yaşıyorum Şuan.
Çözüm buldun mu canım sen? Sanırım benim de öyle ya. İnanılmaz acı çekiyorum emzirirken hiçbir şey bu kadar zorlamadı şu süreçte off

Kızlar ne farkettim ben.. benim bebeğim kusmuyordu uzun zamandır dün ve bugün kustu instagramda şu yaziya denk geldim.. harbiden de hurma ve rezene içmiyorum memlekete geldiğimden beri ciddi ciddi faydası var 🥹

Eklentiler

• 1000041331.jpg
    1000041331.jpg
    121,7 KB · Görüntüleme: 52
Bebeğimin yüzündekiler egzamaymış isilik sanıyoduk🥺 doktor krem verdi ama fayda etmiyo kızlar acaba mustelanın kremini mi alsam bilgisi olan var mı bu konuda

Hem meme hem mama ile giden anneler, Siz kaç cc veriyorsunz benimki istahli bir bebiş. 60 cc yaptigimda az geliyor artık öğlen ve gece veriyorum aralarda emiyor yada günde 3 kere veriyorum. 90 verdiğimde emmez mi diye korktum fazla olanı kendi çıkarıyor aslinda melegim can melegim can

X