2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kaşık biberondan normal biberona geçmem bi şeyi değiştirmez mi o zaman bunlar böyle alıştı demek ki bu düzene
Ben normal biberon kullanıyorum hiç bişey farketmiyor
Valla aynı şeyi yaşadık ama ben hep meme verdim başka bir şeye alismasin diye o süreç geçti o yüzden bizde
Bende süt te yetmiyor ki gittikçe azaldı
Kafa dengi insanlarla öyle daha güzel olur canım çocuklar birbirini oyalar dediğin gibi. İnşallah bu sene de Rabbim içine sindirsin güzel geçsin

Oof dün kremalı pasta yemiştim o kadar pişmanım ki 3 gündür kakası gazı her şeyi normal olan çocuğumun düzenini bozdum resmen yavrum öğlenden beri ıkın ıkın. Banyo yaptırdık, kiraz çekirdegi yaptım, kovaya oturttuk ama yok kakasıni yapmadığı için çok huzursuz daha da yemem kremalı şeylerden. Yediğimiz etkilemiyor diyorlar gayet de etkiliyor

Ay ben dun kola icmistim acaba ondan mi hergun iki uc kere kaka yapan cocugum bugun hic yapamadi bir de uzerine gazi var annenin gazi bebege gecmez demelerine guvenmistim bende

Bugun benimkide oyle.saatlerdir araliksizm agliyor.bisey de yiyemedi

Ay ben dun kola icmistim acaba ondan mi hergun iki uc kere kaka yapan cocugum bugun hic yapamadi bir de uzerine gazi var annenin gazi bebege gecmez demelerine guvenmistim bende
Kesinlikle geçtiğine inanıyorum bugün çok kötüydü

Haydaa bu da böyle demiş golden-snitch
Gördüm canım ama dr'unuzun da izniyle demiş ya ülkede çok yabancı uyruklu var. Aşı kısmı bu yüzden doğru geliyor bana. Ben Eylül'de falan hava iyi olursa sokacağım en azından bir kısim aşılar bitmiş olur

Aynen canım doktor aşı konusunu dediği için bende aynı şeyi düşünüyorum bende ekimde goturcem senjnkinin eyluluyle aynı zamanda olur

Bizim de bayram gezmesinde hep ordan oraya mahvoldu çocuk uyku muyku kalmadı ne onda ne bende

Nasıl bişey canlanıyor gözünde? 90 kilo kısmını unutma
Kız gülümse yanlış anlama birşey soracağım, kıyafet felan doğumdan sonra nerden alıyorsun? Anam ben butiklere bakıyorum 40 bedenden yukarı yok yahu çoğu beğendiklerimde beden en fazla L. Ay çıldırıyorum ya ben, Instagramdan trendyoldsn söyledim hep kalıpları dardı geri yolladım

Beybi sen kaç kilosun şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…