2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Sağ ol canım cevabın için peki alt değiştirme gaz çıkarma da yapacağım değil mi yine 4 saat 4 saat olunca
Aynen canım 4 saat şeklinde mantıklı geldi bana da uyandırmadan emzir çişli bez ben gece uyurken almıyor uyanmıyor bu sayede gaz çıkarma da yapsam da uyanmıyor çok patpatlamıyorum

Bizim Doktorumuz da ilk Ay 2bucuk saatte bir besleyerek doğru yaptın ama artık şuan buna ihtiyaç kalmadı uyanınca emzireceksin o da uyuyacak sende demişti ilk ay kontrolünde. Hem böylece bekleyen sütun besleyiciliginin artacağını çabuk doyacağını söyledi. Ama bnim de içim rahat etmiyor. Bende 4 saatte bir fln uyandırıp besliyorum. Gündüz daha sık oluyor bazen

Peki benim hala 2 saate bir emzirmem

Sağımı nasıl yapıyorsun canım bir yöntemle mi yoksa normal sağım mı yapıyorsun günde kaç kez kaç dk?
canım medela sanayi tipi kiraladım ama geç kaldım galiba daha erken başlamak lazımmış günde 4 ya da 5 kere falan yapıyorum yöntem denemedim ama 15 dakika sağ 15 dakika bekleme varmış onu denemek istiyorum senin var mı tavsiyen :)

Gazlı bebeler hepimizin anasını ağlatıyor napalim benim kızda durmadı hiç güç bela süpürge açtım yemek yaptım ama bitik durumdayim ya çok yoruldum

Bu makası diyorum canım. Kesebiliyorsan hepsiyle olurda bununla kolay oldu

Eklentiler

• 1000062547.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 48
Peki benim hala 2 saate bir emzirmem
2 saat çok kısa değil mi ben artık o sureye yetişemiyorum ne kadarlık olduğunu bilmiyorum bebeğinin ama bnce en azından 3 saate çıkarmayı deneyebilirsin çünkü annede dinlenemeyince gerçekten süt azalıyor. Birde Doktorumuz sütun besleyicilik vs açısından da beklemesi gerektiğini söyledi.

44 günlük ya yapabilirim aslında öyle ama zaten bebeğim çok emiyor ben uyuduğu zaman son emdiği saate bakıp 2 saat sonra emziriyorum hemen bilmiyorum sanki araları uzatsam aç kalır gibi geliyor travma oldu sarılıktan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…