2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar uzun zamandır grubu takip ediyorum ben de yazayım dedim bebeğim 48 günlük gözleri ilk günden beri mavi böyle olup değişen oldu mu merak ediyorum

Bende ateş için fitil aldim

Grup sessizleşti sanki valla bende bugün bittim kucakta olmak istiyor sürekli uyuduğu an bıraktığım gibi gözler fal taşı gibi açılıyor ağlıyor yemek yapamadım hala aklıma bişey de gelmiyo makarna yicez galiba

Ben de yanına uzanip yatakta mememi veriyorum biraz sonra emzik verip kalkıyorum,oyle duruyor uyuyor biraz daha

Oyy genel olarak bebişler aynı huya sahip herhalde ya makarna iyi tercih canım yorma kendini her zaman iyi yemek olmak zorunda değil

Ya acaba slingde emzirme yapılır mı denedin mi hiç

Her bebek aynı sanırım bıraktığın gibi gözler açılıyor uykuya bi direnmeler oluyor bi çaresi yok sanırım yemek yapacak vakit yok ki bazen kahvaltılık bazen makarna bazen vakit varsa yemek günü geçiriyoruz bir şekil

canım ben de yaşamadım ama ben gaz damlası kullanmıyorum Holle mama bizde gaz yapmadı anne sütü zaten azıcık içiyor sağım yapıyorum 10 cc ile başladık 5. gün 20 ye çıktı
Sağımı nasıl yapıyorsun canım bir yöntemle mi yoksa normal sağım mı yapıyorsun günde kaç kez kaç dk?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…