2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ama optiprodan aptamil prosyneo ya geçtim canım ama birine etki etti melise etki etmedi aptamil yapacak bir şey yok artık bugün bi sıcak suya oturtturacağım banyo yaptırırken belki o zaman kendisi yapar
Cansuuuu hoşgeldin canım nasılsın ?

Geçmiş olsun canım Allah kolaylık versin

Geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldun?ben çocuğu giyindirince belim ağrıyor sanırım bu bel ağrıları hep bizimle olucak

Sizede gecmiş olsun canım.Aynen bende hep takip ediyorum
Sağol canım sakince atlatıp geçelim inşallah
Beş eskisi gibi takmıyorum kilosuna çünkü babasıda bende çocukken kilolu diğildik ama sanırım boyu uzun olmucak
Yok taktığımdan değil aslında bizimki tombik acaba dedim varmı bizim gibi olan sağlıklı olsunlar güçlü kuvvetli olsunlarda bende çok kilo isteyen biri değilim açıkcası yaşına göre iyi olsun yeter
Canım biz boy uzun, ama kilo alımı çok iyi değil. Sizin nasıl ?
Maşallah bizim gurubun bebişleri genel olarak uzunlar bugün tam 2 aylık 6.654 ölçtü

Maşallah canım
Seninki anne karnında da tombik ti zaten benim ki minnoş biraz

Maşallah canım
Seninki anne karnında da tombik ti zaten benim ki minnoş biraz
Oyyş sevsinler o minnoşu evet canım bizimki hep önden gidiyordu zaten mamada veriyordum günde bazen 2 bazen 3 azalt dedi mamayı benimki hep memede olduğu için yetersiz hissetiğimde veriyorum azaltmaya bakıcam belki sadece dışarı çıktığımda veririm fazla kiloda iyi değil kendimden biliyorum

Oyyy maşallah Doğum kilosu neydi canın

Büyüdükçe tombikliği gider, o poğaca yanaklar hele yürümeye başlayınca, benim ortanca oğlum tombik ti şimdi zayıf büyük oğlumda zayıftı şimdi tombik, sağlıklı olsunlar da
Minnoş olunca da çok tatlı oluyorlarmış Hastaneden çıktığımızda 2430 gr Dı
En on 3500 olmuştu bir Çoğunuzun doğum kilosu ilk çocuğumda nasıl kafaya takıyordum zayıf diye şimdi hiç takmıyorum biliyorum ki büyüyecek Allaha şükür sağlık sorunu da yok
Sen tombişini oku üfle tombik bebekler çabuk nazara geliyor bizim millet seviyor, soranlara da 4 aylık falan de

Evet istendi canım da senin değer düşüktu sanki

Bak işte aynı anne aynı meme ama kilolar aynı değil çokta takmamak lazım dediğin gibi yeterki sağlıklı olsunlar Güzel taktik aslında 4 aylık demek bayramda görenler oldu zaten sonradan olanlar oldu yazık sabilere valla göze geliyorlar toparlaması zor oluyor sonra

Amin canım aynen önemli sağlıklı olsunlarSen hamilelikte bile önden gidiyordun ondan normal öyle olması MaşAllahBenimki beden olarak zayıf ama yanakları var

Amin canım aynen önemli sağlıklı olsunlarSen hamilelikte bile önden gidiyordun ondan normal öyle olması MaşAllahBenimki beden olarak zayıf ama yanakları var
O yanaklar çok bal oluyorlar ya ben yüzünü çok öpemiyorum çünkü yüzündeki yağ bezelerinden kurtulamadık henüz mustela krem çok iyi geliyor ama tekrarlıyor öpüncede daha beter oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…