2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
O yanaklar çok bal oluyorlar ya ben yüzünü çok öpemiyorum çünkü yüzündeki yağ bezelerinden kurtulamadık henüz mustela krem çok iyi geliyor ama tekrarlıyor öpüncede daha beter oluyor
Ay ben çok öpüyorum ya demek ondanmış yağ bezlerio zaman öpmeyim mustela vücut kremi var bende onu ede bilirmiyim yüzüne?

Ay ben çok öpüyorum ya demek ondanmış yağ bezlerio zaman öpmeyim mustela vücut kremi var bende onu ede bilirmiyim yüzüne?
Çok öpmeyin geçene kadar canım bizimkş çoşturuyor iyice dur bak atayım sana resmini ama çok çabuk etki ediyor çok iyi

Eklentiler

• Screenshot_20240422_134004_Samsung Internet.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 34
Çok öpmeyin geçene kadar canım bizimkş çoşturuyor iyice dur bak atayım sana resmini ama çok çabuk etki ediyor çok iyi
Çenesinin altında var bizde mustela yeşil olanı bendeki bir deneyim evdekini geçmese bunu alırım

1yok canım ben 1.67 yim baba tarafına çekmiş benimki ama sadece boy olarak yüz olarakta benim tarafa
Benimki saç diplere kadar yayılmıştı düşün artık şimdi bakıyorum beliriyorlar hemen sürüyorum geçiyor o kadarda iyi bir kırem
Evet o zaman babaya çekmişben şimdiden diyorum baskete koymam lazımzaten bazen 2 aylık çocuktan beklentilerim çok fazla
Ayyy geçmiş olsun canım iyi krem o zaman öpmemek lazım

Aynen canım, valla söyleme kuzum kilosunu da ayını da, ben çok çekmiştim oğlanda birde renkli gözlü kızıl saçlı çok dikkat çekiyordu

İlk ay 4.900 ikinci ay 6.654
Maşallah kuzum

Kuzum boyu ne kadar?erkek olduğu için taktım bende boya
Benim minnoş 53cm Di 1 ay kontrolünde

Evet o zaman babaya çekmişben şimdiden diyorum baskete koymam lazımzaten bazen 2 aylık çocuktan beklentilerim çok fazla

Daha çok küçükler canım, zamanla uzayacak 49 cm doğmuştu büyük oğlum
Şimdi yaşıtlarından uzun boylu

Oyyy tombişe maşallah sadece anne sütü dimi
Yok canım ilk doğduğundan beri mama destekli ilk ay zaten sarılık var diye başladık her memeden sonra mama gidiyorduk sonra doğum kilosunu yakalayınca azalttık işte şimdi günde 2 yada 3 veriyorum çoğunlukla sabah öğle akşam olarak aslında kesmem lazım kilosuna göre ama bazen açmı sanki düşüncesini bırakabilirsem tabi

Selam kızlar nasılsınız bir tavsiyem olacak benim işime çok yaradı belki sizde yararlanmak istersiniz . Sütüm azalmıştı yetmiyordu daha önce burayada yazmıştım. Hemşire bir arkadaşımın tavsiyesiyle aşağıda ki karışımı aktarda yaptırıp içiyorum bugün 6.günüm maşallah sütüm arttı kızım güzelce emiyor hatta sağıp dolaba da yedekliyorum.

Rezene 100 gr
Çörekotu 100 gr
Maydanoz toh. 50 gr
Havuç toh. 50 gr
Anason tohumu 50 gr
Kişniş toh. 50 gr gramlara göre hepsini koy karıştır
Bitki çayı demliyor gibi frencprese 1 tatlı kaşığı koy bir kupa için 5 dk demlensin sonra içebilir

Aynen canım, valla söyleme kuzum kilosunu da ayını da, ben çok çekmiştim oğlanda birde renkli gözlü kızıl saçlı çok dikkat çekiyordu

Maşallah kuzum

Benim minnoş 53cm Di 1 ay kontrolünde
Oyy seninki kombo olmuş ya maşallah Allah sağlıklı uzun ömürler versin hepimizin evlatlarına kem gözden kötü insanların şerrinden korusun inşallah

Hangi mamayı veriyorsun kuzum

Hepimiz öyleyiz kız bakma bizde bakıcaz duruma göre hangi dala daha yatkınsa ona göre yazdıracaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…