2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kizlar sağdiğım sütü buzluga koymadan dışarıda ne kadar tutabilirim. 2 3 saat tutup bebege içirebilirmiyim. Bu gün dışarıda işimiz var emzirebilicegm bir yer degil bende sagayım diyorum.

Kızlar günaydınnnnnn, ya bazen atlasın kakası sarı, bazen hep sarı hem yeşil oluyor acaba niye, çok gazı var aşırı, nasıl geçecek bu gaz bilmiyorum ne denediysem nafile. Aslııııı sizde durumda ne A Asliyokfotokopisivar , canım ilacın gazı nasıl @biryenianneadayi. Çocuğum ıkınmaktan kıpkırmızı oluyor.anlamadığım konu gazda çıkarıyor ama halen ıkınıyor halen.
canım nazar değmesin ama holle mama bize iyi geldi

Kızlar günaydınnnnnn, ya bazen atlasın kakası sarı, bazen hep sarı hem yeşil oluyor acaba niye, çok gazı var aşırı, nasıl geçecek bu gaz bilmiyorum ne denediysem nafile. Aslııııı sizde durumda ne A Asliyokfotokopisivar , canım ilacın gazı nasıl @biryenianneadayi. Çocuğum ıkınmaktan kıpkırmızı oluyor.anlamadığım konu gazda çıkarıyor ama halen ıkınıyor halen.
Günaydın kuzum Alya da gaz ilacına başlamadan önce yeşil kaka yapıyordu canım mukusta vardı içinde biraz çok şükür ilaçtan sonra turuncuya döndü. Colinox kullaniyorum gaz sorunu devam ediyor malesef kolik demişti zaten doktor domates gibi kızarıyor emerken de öyle oluyor çoğu zaman

Çok mantıklı kuzum ama o kadar süre aç kalabilir mi kendi uyanır dimi acıksa🙈

Kendi uyanır kuzum sen artık uyandırma bence, ben 20 günlükten itibaren uyandırmadım minnoş olduğu halde 🙈
Uyku da büyütecek onu, birde artık büyüdüler acıkınca zaten ciyak ciyak olurlar 😂 benimki 2 3 saat içinde uyanıyor 😄

Kızlar ya biliyorsunuz bebeğim kabızdı kaka yapamıyor zeytinyağı içirmek de işe yaramadı demir ilacını bıraktık oda işe yaramadı mama değiştirdik oda olmadı gaz çıkarıyor ama kaka yapamıyor yapamaması sorun değil acı çekiyor 1 saat katılarak morarıp ağlıyor yapamadığı için. Kardeşinde sorun yok o yapıyor kafasına göre şükür. Doktor yapacak bir şey yok demire devam et dedi olmadı gelişimlerine göre ek gıdaya erken geçiririz 5. Ayda kaldı şurada 3 ay dedi o zaman da kayısı zeytinyağı her öğüne katarız bağırsak o zamana kendine gelir yapacak bir şey yok dedi. Popo uyarmadan yapamıyor düzelir mi bilmiyorum ama doktor popoyu çok zorlanırsa katılarak ağlarsa mecbur uyar bir şey olacağını ben düşünmüyorum bir sorun olacağını düşünmüyorum dedi. Burada popoyu her gün aynı saatte uyarıyorduk diyen bir arkadaşımız vardı o aklıma geldi bir şey olmadı demişti. Bende bilemedim ama mecbur kaldıkça uyarıyorum poposunu maalesef
Bendim tatlım o. Kızım erken doğduğu için bağırsaklara tam gelişememişti biz yaptırıyorduk kakasını şimdi kızım 10 yaşında ve hiçbir şey yok o yüzden daha bebeklerimiz çok ufak yaptırabilirsin öbür türlü kendine zarar verdiğini düşünüyorum ben ıkınmaktan

Kızlar ben bittim 😭 bebeğimi kaldırıp salona inecektim alırken birden belim tutuldu ilk defa böyle ağrı oldu hemen bebeği koydum neyseki uyuyordu. Zar zor şekilden şekile girerek geri yattım ama şu an ağrıdan duramıyorum ayağa kalkmayı deniyorum kalkamıyorum bebek uyanırsa bittim 😭 eşim de işte ay aramak da istemiyorum hamilelik sürecinde ve doğumdan sonra benim rahatsızlığım sebebiyle sürekli izin aldı artık kovulacağım diyor ama ne yapacağım😣 şu an sabit modda yatıyorum azıcık bile kıprayamıyorum tutuldum resmen ambulans arayacak moddayım bittim ben 😥

Kızlar ben bittim 😭 bebeğimi kaldırıp salona inecektim alırken birden belim tutuldu ilk defa böyle ağrı oldu hemen bebeği koydum neyseki uyuyordu. Zar zor şekilden şekile girerek geri yattım ama şu an ağrıdan duramıyorum ayağa kalkmayı deniyorum kalkamıyorum bebek uyanırsa bittim 😭 eşim de işte ay aramak da istemiyorum hamilelik sürecinde ve doğumdan sonra benim rahatsızlığım sebebiyle sürekli izin aldı artık kovulacağım diyor ama ne yapacağım😣 şu an sabit modda yatıyorum azıcık bile kıprayamıyorum tutuldum resmen ambulans arayacak moddayım bittim ben 😥
Canım annem falan kimse yok mu yakında, yakınında kimse de yoksa eşimi aramak zorundasın kuzum. Bel fıtığı falan var mıydı sende ?

Oy kiyamam ya neden oldu ki 🙁

Canım annem falan kimse yok mu yakında, yakınında kimse de yoksa eşimi aramak zorundasın kuzum. Bel fıtığı falan var mıydı sende ?
Bel fıtığı yok bende kuzum muhtemelen ters hareket yaptım.😣 Annemler 3 saatlik mesafede oturuyor, cumartesi akşamı döndü evine. Eşimi aradım mecbur zar zor kızımı aldım kucağıma nasıl bir acı bu ve aksi gibi kızımın da burnu akıyor sarı olarak, eşim hastaydı korktuğum başıma geldi

çok geçmiş olsun :KK43:(

Valla slinge koydum duruyor orda şimdi 😂 çocuk resmen doğduğuna kendi bile inanmıyor yani koynumda hayatına devam etmek istiyor🥲
Dkfjg çok doğru ben de iyice kolum uyuusana kadar tutuyorum sonr abirakiyorum öylece biraz duruyor, kundak yaptım oldu busefer uğraştı ama epey sabaha doğru ancak çıkardı kollarını😅🥰 canım bu arada kusarken burnundan da geliyor mi bazen sizinde normal mi

Kızlar bebeklerde bebek tırnak makası kullanan var mı? Ben yeni aldım kullanmaya cesaret edemedim daha ama kullanmam lazımpilli törpü tırnak kenarlarını törpülemiyor batık olmasından korkuyorum kenarları törpülersin eti de törpüleniyor kızarıyor busbefer mikrop kapar diye korktum kızlarım yerinde durmuyor zaten yaparken. Tırnak makası artık kullanılır herhalde demi bebeklerin ki zaten minicikmiş dün yeni aldım yoktu evde
Ben de beebk tırnak markasıyla kestim canım, incecik zaten çit diye zorlamadan kesiliyor dipten de almamaya çalıştım emzirirken yaptım bı elimle

X