2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Selam kızlar nasılsınız ☺️ bir tavsiyem olacak benim işime çok yaradı belki sizde yararlanmak istersiniz . Sütüm azalmıştı yetmiyordu daha önce burayada yazmıştım. Hemşire bir arkadaşımın tavsiyesiyle aşağıda ki karışımı aktarda yaptırıp içiyorum bugün 6.günüm maşallah sütüm arttı kızım güzelce emiyor hatta sağıp dolaba da yedekliyorum. 🧿🙏🏻

Rezene 100 gr
Çörekotu 100 gr
Maydanoz toh. 50 gr
Havuç toh. 50 gr
Anason tohumu 50 gr
Kişniş toh. 50 gr gramlara göre hepsini koy karıştır
Bitki çayı demliyor gibi frencprese 1 tatlı kaşığı koy bir kupa için 5 dk demlensin sonra içebilir
Teşekkürler 🙏🏻🥰

Anneler merhaba benim oğlum 27 mart ta doğdu. Gittiğimiz çocuk doktoru 8. Günlükken tiroidlere bakalım dedi değer yüksek çıktı tekrar yapalım dedi bugün gittik yine kan aldırdı 20 tane değere baktırmış. Sizin doktorların böyle uygulaması var mi? Her defa bıktım artık kan vermekten sonuç göstermekten henüz erken değil mi bu uygulamalar için?

Anneler merhaba benim oğlum 27 mart ta doğdu. Gittiğimiz çocuk doktoru 8. Günlükken tiroidlere bakalım dedi değer yüksek çıktı tekrar yapalım dedi bugün gittik yine kan aldırdı 20 tane değere baktırmış. Sizin doktorların böyle uygulaması var mi? Her defa bıktım artık kan vermekten sonuç göstermekten henüz erken değil mi bu uygulamalar için?
Tiroidlere hangi sebeple baktı?
Bizim bir şişmelerimiz yoksa sürekli kan alıp değerlere bakmıyor aslında.

Trioid değerlerine neden bakıldı
Sizde yada ailenizde var mı, yada topuk kanında ki tahlillerde sıkıntı var mı?
Ben hamilelikte trioid ilacı kullandığım halde doktor gerek görmedi, arkadaşımın bebeğinde topuktan alınan kanda trioid değerleri yüksek çıkmıştı belli sürelerde o yüzden bakılmıltı, sonra değerleri normale döndü

Tiroidlere hangi sebeple baktı?
Bizim bir şişmelerimiz yoksa sürekli kan alıp değerlere bakmıyor aslında.

Trioid değerlerine neden bakıldı
Sizde yada ailenizde var mı, yada topuk kanında ki tahlillerde sıkıntı var mı?
Ben hamilelikte trioid ilacı kullandığım halde doktor gerek görmedi, arkadaşımın bebeğinde topuktan alınan kanda trioid değerleri yüksek çıkmıştı belli sürelerde o yüzden bakılmıltı, sonra değerleri normale döndü
Hiç bir sebebi yokken baktı topuk kanıyla ilgili olumsuz bir dönüşte yok keyfi yapıyorsa artık gitmemeyi düşünüyorum soruda sordurmuyor. Şimdi yine sonuç bekliyoruz

Evva Evva canım seninki hep uyuyormu bu gün?benimki mamayıda çok az yiyor ve hep uykusu var uyumak istiyor üzülüyorum bu haline ateşi yok şimdilik takip ediyorum

Kızlar günaydınnnnnn, ya bazen atlasın kakası sarı, bazen hep sarı hem yeşil oluyor acaba niye, çok gazı var aşırı, nasıl geçecek bu gaz bilmiyorum ne denediysem nafile. Aslııııı sizde durumda ne @Asliyokfotokopisivar, canım ilacın gazı nasıl biryenianneadayi biryenianneadayi . Çocuğum ıkınmaktan kıpkırmızı oluyor.anlamadığım konu gazda çıkarıyor ama halen ıkınıyor halen.
Kuzum ilay da çok gazlı 😫

tuvalet iletişimi nasıl bir şey 🙂
Bebeğin çişi kakası geldigindeki sinyallerini farkedip tuvalete tutmak canım prema sundarinin videosu var youtube da anlatıyor. Tam zamanli
yapamam zaten calisicam en azindan kakasını bezine yapmasın istiyorum ama daha hiç sinyal farketmedim bakalım😅

Kızlar sizin de hep aynı saatlerde huzursuzluk oluyor mu bebeğinizde her akşam 7 de başlıyor inlemeye karnı tok altı temiz gazını çıkarıyor ışıkları kapatıyorum uyusun diye kesinlikle uyumuyor ağlıyor ışıkları açınca susuyor etrafı izliyor uyuması 12 yi buluyor

X