2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ayyyy anladım kuzum en güzeli gitmemek ama diyorsun her şeyinize gelmiş o zaman gitmek zorundasın kaç gün ertelicen gidesi olsan?
Hiç gitmek istemiyorum kuzum esimede söyledim ama çok ayıp olur ailesine karşıda dedi mecbur gidicez artık bir hafta ertelemem lazım kuzum ama bı arkadaş bir gün ateş yapıyor yapsada dedi o yüzden artık şansa bakalım yaptiricam zamanında olsun hiç karıştırmayım

Kuzum sütün üzerine çok düşünüyorsun stres olursun o şekilde. Her koşulda yeteceğini düşün gerçekten süt duygulardan çok etkileniyor. Duymuşsundur şuna üzüldüm sütüm kesildi diyenleri. O yüzden ne koşulda olursam olayım sütüm bebeğime yeter diye düşün.🙏🏻 Bizim bıdık da uykusuz bıraktı beni, şimdi uyuyor dünün acısını çıkarıyor emzirmek için uyandırıyorum sadece. Sancısı olabilir seninkinin de kuzum sabah benimki bir kaka yaptı 3 kere arka arkaya doldurmuş derdi buymuş dedim rahatladı bayıldı resmen
Kuzum bizim ki neler yaptık uyumadı, bende aç öı acaba diyorum, banyo yaptırdım saatlerce kucağıma aldım öyle bira daldı emmiyorda anlamadım gitti ya kuzum, :KK43: perişan haldeyim resmen. Aşırı kiloda aşırı ye ye, süt olsun diye

Yalancı emzik canım, emzik almayınca memede durma süresi artıyo bence. Ama büyük kolaylık ilk iki bebe aldı benim az da olsa ama bu hiç istemedi. 3685 gr doğdu canım 3560 dı kaybettiği kilonun üstüne 5170 çıktı bu ay

Maşallah 🧿🧿🧿 benim minik oğlum şuan senin bebeğin doğum kilosunda 😂
Minik doğunca işte 😁

Kızlar bebeklerinizin yüzü sivilcelendi mi
Evet benimkinde var minik minik böyle pütürlü bi taraftan iyileşiyor bi taraftan yenileri çıkıyor
1713617667700290719819129314914.jpg

Maşallah 🧿🧿🧿 benim minik oğlum şuan senin bebeğin doğum kilosunda 😂
Minik doğunca işte 😁
Senin kuzuna da maşaallah canım sağlıklı olsunlar da yoksa arkadaşımız sordu diye söyledim kiloyu destek olmak için. Her çocuk büyüyor bir şekilde mutlu sağlıklı büyüsünler inşaallah 🥰

Valla sana şöyle söyliyim bebek emmeye göğsüme gelmese emzirdiğimi anlamam canım sadece göğüslerim ağırlaşıyor doldukça ama yumuşak. Bir de benim bebe dolmasına da izin vermiyor genelde diyorum ya gündüz kısa kısa uyuyor
Canım peki kaç dakika emiyor, saat başımı emiyor. Ben halen doydu mu doymadı mı anlamıyorum

Bu arada çarşamba günü kayrayı götürmüştüm pazartesi 2 aylık kontrolü vardı normalde ama doktorumuz gelmene gerek yok 3 aylıkken gelirsin birdahakine dedi herşeyine baktı çok şükür genel olarak iyi gidiyoruz ama hem kolik hemde reflüsü var vede çok gazlı bir bebek dedi 3.5 4. Ay gibi geçer dedi öyle umuyorum inşallah geçer biz 3. Aydan sonra sünnetini yaptormayı ve dil bağını kestirmeyi düşünüyoruz hayırlısı ile inşallah 🤲

Canım peki kaç dakika emiyor, saat başımı emiyor. Ben halen doydu mu doymadı mı anlamıyorum
Her mıkırdandığında emziriyorum canım belli aaat hiç koymadık. Doyduğunu bir tek bezden anlarsın bezi doluysa doydu. Dolu olmasına rağmen de ağlayabilir uyumayabilir yenidoğan dönemi böyle geçiyor

Aldım canım ilk aşıdan dolayı ne olur ne olmaz diye sıkıntı yaşamamıştık inşallah buda gelip geçer 🙏
İnşallah canım inşallah süt durumun nasıl oldu canım, sağım azalttı mı senin sütünü bende sağsam çoğalır mı diyorum

X