2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Aslıııııı bizde 5.haftayız bugün 35 günlüğüz Atlasta uyumuyor bende artık bayıldım bayılacağım tam yatıyorum beşiğe koyuyorum arkamı dönüyorum sanki demin uyuyan bebek o değil gibi gözleri açık çığlıkla ağlıyor, hele gazı hiç söylemiyorum :KK43: mahvetti bizi :KK43:
Şu pozisyon gaza yardımcı oluyor galiba 🧿

Eklentiler

• IMG_2065.jpeg
    IMG_2065.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 107
Cnm benimde öyle 1 paket 1 numara vardı 2 numaraya geçtim o 1 numarayı arada gündüz vakitleri kullanarak bitirdm 1 numarayı taktığım vakit 2 3 saatte alıyordum o şekilde bitirebilirsiniz cnm suanda sanki 2 numarada suanda sıkıyor bizm kızı 3 numarada aldık olmadı 2 numarayı da o şekilde kullanacağım
Evet cnm arada kullanıp bitiririm yada birine veririm artık, elimde 2 pk
2 numara var, slepyy. ölçtüm 1 ile 2 arasında nerdeyse fark yok. Genelde 2 pek kullanılmaz dırekt 3e geçilir. Oğlumda da öyle olmuştu. Bundada oyle olacak sanırım

Ay kızlar bebeğim 2-3 gündür anneeemmm benim güzel bebeğim gibi sevgi sözcükleri söylediğimde gözlerime baka baka gülüyor ya da memedeyken gözlerime baktığında sevgi sözcükleri söylüyorum memeyi bırakıp gülüyor konuşmam bitene kadar da gülmeye devam ediyor bunu bilinçli mi yapıyor acaba yoksa bilinçsiz mi merak ediyorum seslere tepki vermiyordu önceden sadece irkilme ya da sesin geldiği yöne dönme hareketi vardı bu güncelleme yeni geldi çok hoşuma gidiyor ama bilinçli mi merak ediyorum 🙈
Cnm bnde bir iki yakaladım o şekılde gülmelerini, artık konuşurken bna bakıyor bnı dınlıyor, yarın öbürgün gülücükler atacak🥰

Maşallah de kız😂🧿 bizde atak matak aglama krizi falan yok ama kaka olayımız var, 1,5 günde bir yapıyor. Ikınıyor, sıkınıyor dün bıraz kurcaladım yapsın dıye, kakadan sonra temizlik olayımız var leğende yıkıyoruz çunku her kakada sırta kadar pok🥴 tüm zıbın pijama heryere geçiyor🙄 yerler gökler pok oluyor. İtiraf edıyorum bez küçük geliyor elimde 1 paketim daha var, 2 numaraya geçmem grek, bez sıkıyor, bacaklarda iz yapıyor🫤
Kuzum kaka olayı bizdede var hatta sen dedin kaka her gün yapıyor bende kendi kendime dedim dur sen bu ilk günler😅çünkü ilk günler bizimde her gün kakamız oluyordu🤭bezde ben çok erkenden 2 numaraya gectim 1 numara çok sıkıyordu

Kaç günlük oldunuz canım maşallah tesadüf değildir bence bilinçlidir birkaç kere olduysa bazıları da erken gelişiyor zaten💕🧿
37 günlüğüz canım 🙈 diyorum acaba anne karnında 40 haftayı geçti ondan mı erken başladı diye düşündüm sonra da bilinçsizdir dedim ama baya baya tepki veriyor her konuştuğumda🥰

Ay kızlar bebeğim 2-3 gündür anneeemmm benim güzel bebeğim gibi sevgi sözcükleri söylediğimde gözlerime baka baka gülüyor ya da memedeyken gözlerime baktığında sevgi sözcükleri söylüyorum memeyi bırakıp gülüyor konuşmam bitene kadar da gülmeye devam ediyor bunu bilinçli mi yapıyor acaba yoksa bilinçsiz mi merak ediyorum seslere tepki vermiyordu önceden sadece irkilme ya da sesin geldiği yöne dönme hareketi vardı bu güncelleme yeni geldi çok hoşuma gidiyor ama bilinçli mi merak ediyorum 🙈
Bilinçli olabilir artık sanırım canım, oğlum da 40 günlük olmaya yakın gülmeye başlamıştı böyle 🥲🥰

Bilinçli olabilir artık sanırım canım, oğlum da 40 günlük olmaya yakın gülmeye başlamıştı böyle 🥲🥰
Ya yerim onları 🥰 sanırım öyle canım biz de 37 günlük olduk bugün de aynı tepkilerle devam sanırım gerçekten bilinçli 😍

• Muhteşem
Reactions: The
Kızlar bu arada biz eşimin dahiyane korunma yöntemiyle ilerliyoruz tahmin etmeniz zor değil 🫣 hoş zaten çabuk hamile kalamıyorum ama yinede hiç belli olmaz 2. Ye gözüm korksada içten içe istiyorum aslında 😂
Ay bende Cook zor hamile kalıyorum eşimde o yöntemle diyor ben korkuyorum🫤

37 günlüğüz canım 🙈 diyorum acaba anne karnında 40 haftayı geçti ondan mı erken başladı diye düşündüm sonra da bilinçsizdir dedim ama baya baya tepki veriyor her konuştuğumda🥰
Evet evet olabilir gelişimini önden götürüyordur minnoş 40 hafta sabretmesini ödülünü alıyor:))🧿

Kuzum bende başlayacağım, doktor bugün hergün bir saat çıkar dedi. Dışarı çıkmayan bebek daha çabuk hasta olurmuş
Kuzum bende çıkmak istiyorum. Bebek arabası zor geliyor. Kanguruyla hemen hop diye çıkabilirim ama güvenemiyorum

Dun slingle çıktım ben parka havalar ısınınca bı elim hep üstündeydi ama ağırlıgi yoktu,hepte uyudu sallandikcs sanırım , düşmez iyice kontrol edip bağlayınca kanguru hiç düşmez csnim
Ne bileyim canım . Yine de tutarım alttan hep kesin

Geçen gün soyle bir çıkışımız oldu ama girisimizi sormayın 😂😂 bende asla guvenemedim su fotoyu cekerken bile aklimda felaket senaryolari yururken iki elimle de tuttum bu sefer oglusum rahatsiz oldu hemen eve kactim geri 😂
Ay bende tutarım hep alttan . Yaaa kanguru çok rahatmış aslında. Bi alışabilsek

Kızlar bu arada biz eşimin dahiyane korunma yöntemiyle ilerliyoruz tahmin etmeniz zor değil 🫣 hoş zaten çabuk hamile kalamıyorum ama yinede hiç belli olmaz 2. Ye gözüm korksada içten içe istiyorum aslında 😂
Valla iyi cesaret 😃 daha çok küçükler büyüyüp bebekliğini özlersem gebelik düşünürüm ben öyle canım yandı bu sefer ,😃

The The 2 cocukla dışarı çıkmışsın valla helal olsun ben slinge güvenemem galiba birde benim büyük oğlum aşırı yaramaz koşuşturuyor filan yollarda zaptedemem diye korkuyorum valla 😃

X