2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ay kızlar bebeğim 2-3 gündür anneeemmm benim güzel bebeğim gibi sevgi sözcükleri söylediğimde gözlerime baka baka gülüyor ya da memedeyken gözlerime baktığında sevgi sözcükleri söylüyorum memeyi bırakıp gülüyor konuşmam bitene kadar da gülmeye devam ediyor bunu bilinçli mi yapıyor acaba yoksa bilinçsiz mi merak ediyorum seslere tepki vermiyordu önceden sadece irkilme ya da sesin geldiği yöne dönme hareketi vardı bu güncelleme yeni geldi çok hoşuma gidiyor ama bilinçli mi merak ediyorum 🙈
Bizde 5 gün sonra 2 aylık oluyoruz benimkide öyle agu bugular bile başladı hatta 😍🧿 benimki karnımdayken pek sessizdi ama şimdi tam tersi çok hareketli ve sinirli daha önceki gülüşler bize değildi ordan bile anlarsın çok heyecanlıyım adım adım büyüyorlar 😍🙏

maşaAllah canım 😍 Benim kızımda bu aralar benim gözlerime bakıp gülümsemeye başladı, aynı şeyi bende düşünüyordum acaba tevafuken mi denk geliyorum felan yoksa bana mı gülüyor gerçekten diye🥹🥹🥹🥹🥹🥹🫠🫠🫠🫠
Yaaa 🥰🥰 inşallah bilinçlidir her defasında da yapınca bilinçsiz gibi de gelmiyor ama öyle de böyle de çok hoş bir duygu içim ısınıyor 😍

Bizde 5 gün sonra 2 aylık oluyoruz benimkide öyle agu bugular bile başladı hatta 😍🧿 benimki karnımdayken pek sessizdi ama şimdi tam tersi çok hareketli ve sinirli daha önceki gülüşler bize değildi ordan bile anlarsın çok heyecanlıyım adım adım büyüyorlar 😍🙏
Ayy maşallah 🥰🧿🌺 evet ya her anları çok güzel hiçbir anını kaçırmak istemiyorum ❤️🙏🏻 zaman zaman zorlasa da onlar bile hoş geliyor çok şükür Rabbime şükürler olsun iyi ki doğmuşlar 🤲🏻 bu arada bizde agular başlamadı sadece heee diyor devamlı 😂

Maşallah de kız😂🧿 bizde atak matak aglama krizi falan yok ama kaka olayımız var, 1,5 günde bir yapıyor. Ikınıyor, sıkınıyor dün bıraz kurcaladım yapsın dıye, kakadan sonra temizlik olayımız var leğende yıkıyoruz çunku her kakada sırta kadar pok🥴 tüm zıbın pijama heryere geçiyor🙄 yerler gökler pok oluyor. İtiraf edıyorum bez küçük geliyor elimde 1 paketim daha var, 2 numaraya geçmem grek, bez sıkıyor, bacaklarda iz yapıyor🫤
Cnm benimde öyle 1 paket 1 numara vardı 2 numaraya geçtim o 1 numarayı arada gündüz vakitleri kullanarak bitirdm 1 numarayı taktığım vakit 2 3 saatte alıyordum o şekilde bitirebilirsiniz cnm suanda sanki 2 numarada suanda sıkıyor bizm kızı 3 numarada aldık olmadı 2 numarayı da o şekilde kullanacağım

Canım 40 tan sonra dikişler ve rahime bakıcak sanırım toparlanmış mı ne durumdayız diye
Ben cumartesi gittim smear ve hpv testi iicn suruntu aldı doktorum rahme ve dikislerime baktı testlerin sonucuna göre aşı uygulaması için konuşacak hpv rahim kanseri asisi iicn konusacgz

Ben cumartesi gittim smear ve hpv testi iicn suruntu aldı doktorum rahme ve dikislerime baktı testlerin sonucuna göre aşı uygulaması için konuşacak hpv rahim kanseri asisi iicn konusacgz
Öylemi oluyormuş canım bakalım bana ne diyecek dikiş izim hafif mor görünüyor sizlerde de öylemi yani sanki bazı yerleri daha daha kaynamış ten rengine yakın 🤔

Kızlar bu arada biz eşimin dahiyane korunma yöntemiyle ilerliyoruz tahmin etmeniz zor değil 🫣 hoş zaten çabuk hamile kalamıyorum ama yinede hiç belli olmaz 2. Ye gözüm korksada içten içe istiyorum aslında 😂

Off bı dk durmuyor sürekli ağlıyor siyiricaaamm
Aslıııııı bizde 5.haftayız bugün 35 günlüğüz Atlasta uyumuyor bende artık bayıldım bayılacağım tam yatıyorum beşiğe koyuyorum arkamı dönüyorum sanki demin uyuyan bebek o değil gibi gözleri açık çığlıkla ağlıyor, hele gazı hiç söylemiyorum :KK43: mahvetti bizi :KK43:

Bir sürü tahlil yapıldı

Aslıııııı bizde 5.haftayız bugün 35 günlüğüz Atlasta uyumuyor bende artık bayıldım bayılacağım tam yatıyorum beşiğe koyuyorum arkamı dönüyorum sanki demin uyuyan bebek o değil gibi gözleri açık çığlıkla ağlıyor, hele gazı hiç söylemiyorum :KK43: mahvetti bizi :KK43:
Yanına yatırıp yapış bebeğine nefes al ver hızlı hızlı senı hıssetsın bi elinlede göneğine dıkun belkı uyur 38 günlük benimde bebeğim belki dönemseldir benşmkide cok uyanıyor yatağa koyunca

canım bizde 5. haftadayız dediklerinin ayyynısını yaşıyoruz :KK43: çok pis kucağa alıştı kucağımda uyuyor yatağa koyduğum an uyanıyor ağlıyor. Bir iki defa yanında uzanarak durdum ağlamadı uyudu bakalım devamı gelecek mi, sende dene istersen ağlamaz belki

canım bizde 5. haftadayız dediklerinin ayyynısını yaşıyoruz :KK43: çok pis kucağa alıştı kucağımda uyuyor yatağa koyduğum an uyanıyor ağlıyor. Bir iki defa yanında uzanarak durdum ağlamadı uyudu bakalım devamı gelecek mi, sende dene istersen ağlamaz belki
Canım neler yapıyorum banyo yaptırdım, yanına uzandım ama yok uyumuyor. Daha birsey bile yiyemedim bende birseyler yemezsem sütüm olmuyor

Ay kızlar bebeğim 2-3 gündür anneeemmm benim güzel bebeğim gibi sevgi sözcükleri söylediğimde gözlerime baka baka gülüyor ya da memedeyken gözlerime baktığında sevgi sözcükleri söylüyorum memeyi bırakıp gülüyor konuşmam bitene kadar da gülmeye devam ediyor bunu bilinçli mi yapıyor acaba yoksa bilinçsiz mi merak ediyorum seslere tepki vermiyordu önceden sadece irkilme ya da sesin geldiği yöne dönme hareketi vardı bu güncelleme yeni geldi çok hoşuma gidiyor ama bilinçli mi merak ediyorum 🙈
Kaç günlük oldunuz canım maşallah tesadüf değildir bence bilinçlidir birkaç kere olduysa bazıları da erken gelişiyor zaten💕🧿

X