2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kuzum bende çıkmak istiyorum. Bebek arabası zor geliyor. Kanguruyla hemen hop diye çıkabilirim ama güvenemiyorum

Ne bileyim canım . Yine de tutarım alttan hep kesin

Ay bende tutarım hep alttan . Yaaa kanguru çok rahatmış aslında. Bi alışabilsek
Kuzum güzel bağla çık ilay daha büyük hemen hemen 2 aylık olacak dimi çık gez dolaş İlyada hava alsın mis gibi

Annesinin bebeği, annesinin güzel bebeği, annesinin biricik bebeği, annesinin mis kokulu bebeği diye türetiyorum hahaha 🤣
Hahaha türetenlerde biz ben genelde altım şaçlı oğlum, deniz gözlüm falan diyorum, maviydi yeşile döndü gözleri gerçi birde salata kafam diyorum eşim çok kızıyor onu dememe 😂

Arkadaşlar çalışan annelerimize soracağım ne zaman işe döneceksiniz ? İşe dönünce kim bakacak bebeklere

Arkadaşlar çalışan annelerimize soracağım ne zaman işe döneceksiniz ? İşe dönünce kim bakacak bebeklere
Ben eylülde okula dönerim artık diyordum bebiş 6 aylık oluyor o zaman ama şimdi kimseye bırakamam kafasına girdim çünkü ailem burada değil eşimin tek ablası var onun da 2 çocuğu var bakamam demedi ama hissettirdi belli istemediği o yüzden ne yapacağım bilmiyorum. Eski velilerimden birine rica edebilirim ama içime de sinmiyor ay bilmiyorum napacağımı

Ben eylülde okula dönerim artık diyordum bebiş 6 aylık oluyor o zaman ama şimdi kimseye bırakamam kafasına girdim çünkü ailem burada değil eşimin tek ablası var onun da 2 çocuğu var bakamam demedi ama hissettirdi belli istemediği o yüzden ne yapacağım bilmiyorum. Eski velilerimden birine rica edebilirim ama içime de sinmiyor ay bilmiyorum napacağımı
Ben eylülde dönmek zorundayım benim mecburen kv bakacak. Bende aslında 2 yaşına kadar bakmak istiyorum ama iş yerimde o kadar idare etmez 10 yıldır bir şirkette çalışıyorum bakalım nasıl olacak, evlat çok başka ya kimseye güvenemiyorsun.

Kızlar yazıldı mı bilmiyorum sizlerinde bu şekilde mi çok takip edemiyorum kolik bebeğimden dolayı ama sezeryan sorası yarın 40 mız çıkacak ama iki haftadır hala benden sarı renkli değişik bir kokulu akıntı geliyor doğru düzgün kanamam olmadı bile en başından beri damla damla idi doktora gitmeyi düşünüyorum ama fırsat bulabilirsem..

Kuzum sen ne öğretmenisin
Çalışan annelerin işi daha zor, Allah kolaylık versin 🤲

Kızlaaaar bebişlerinize nasıl hitap ediyorsunuz 😍 ben pamuk şekerim diyorum hep. Ama bebişim esmer olsun 🤣
Minnoşum, boncuğum, Yusuf yüzlü bebeğim 🥰
Bu gün 2 günümüz anne oğul çıkıyoruz dışarıya ama nasıl çıkıyoruz😩
Yolda ağlıyor mu, bende henüz cesaret edemedim, bizim arabamız daha gelmedi, gelsinde bir deneme sürüşü yapalım😬
Korkmuyor da değilşm🙈

X