2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Aynen doğru söylüyorsun, bu gibi şeyler vücudu tembelleştiriyor bebeğin burnu çok kapalı değilse karışmamak lazım. Ben aşırı hırıltı olduğu zamanlarda yapmıştım

Reactions: The
Kızlar gaz sorunuyla nasıl başa çıkıyorsunuz
Eczaneden dere otu suyu aldim bebeklerin gazi için üretilmiş. Ilk once onu içirdim 20 gun falan hiç fayda etmedi. Sonra yine dere otu ama başka degisigini aldim. Onu verdigimden beri çocugum. Gaz çikariyor bu kadar gaz nerden geliyor. Her an patir patir çok rahatladi eskisi gibi her an aci çekerek aglamiyor. Eskidende bu kadar gazi çikaramayarak aci çekiyormuş yavrum
Ama yinede tam geçmiş degil arada ayaklarini kaldirarak agliyor. Ay gerçekten bu sanciya çocuklar dayaniyor.

Kızlar hani sıcak su gaz sancısına iyi geliyordu benim minnoş bugünde gazlı bianda sancı giriyor çığlık çığlık ağlıyor duşa soktum kuvvetini doldurdum yüzdürdüm içinde orda da krize girdi elim ayağıma dolaştı tutabildigim kadar tuttum suda ama sesi gitti yine çıkarmak zorunda kaldım duştan sonra da hiç öyle gaz falan çıkarmadı ara ara yine giriyor sancı

Kuzum resmini atsana o iyi gelen şeyin

Kuzum senin doktor gerçekten haklıymış ya. Ta ultrasonda söylüyordu ya çok gazlı diye

Valla ne yapsan kesin çözüm olmuyor bir şekilde yeni gazlar geliyor. Bugün doktor da dedi çok gazlı bir bebek diye çözüm yok mu hocam diye sordum motorlu taşıtlarla gezmek dedi
Ya bende bı damla var iyi geliyor dokyor dedı ama sürekli kullanınca alısır mı bılmıyorum dün vermedım allahım yıktı evı köyü hıc uyumadı mecbur verdım yine bitkisel ama insan korkuyor ya

Ya evet insan üzülüyor hallerini görünce tuvaletını yapınca inanılmaz sevınıyorum içime su serpiliyor hahsjd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…