2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ya bende bı damla var iyi geliyor dokyor dedı ama sürekli kullanınca alısır mı bılmıyorum dün vermedım allahım yıktı evı köyü hıc uyumadı mecbur verdım yine bitkisel ama insan korkuyor ya
Ben de kötü oldukça veriyorum vermeden 2 gün dayanıyor kiraz çekirdeği kemeriyle idare diyorum vermediğim günler ya da biraz uykusuz kalıp 45 dk sadece bir bebeğimin gazıyla uğraşıyorum

Kızlar kullandığınız kanguru ya da sling modeli varsa link atar mısınız?
Gündüzleri biri uyur biri uyanıkken uyanık olan beni odadan ayrılmama müsade etmiyor gözü hep bende çıktığım an çığlığı basıyor ağlıyor kucağıma alıp ev işi yapıyorum o da çok sağlıklı gelmiyor o etrafı izliyor ama ben tek kolumla onu tutamıyorum ağırlaştı da artık kanguru alayım diyorum? Hem eşim de dışarda kanguruyla taşımak istiyormuş nerden geldiyse bu heves

merhaba kızlar hepinize hayırlı olsun evlatlarınız ben temmuz annesi olucam Allahın izniyle ama size şey sormak istedim ben tüp bebekle hamile kaldığım için kilolu hamile kaldım kuzenimde benimle aynı zamanda hamile kaldı ve o zayıf benden hafta sonu misafirlerimiz ikimizi karşılaştırıp şey dediler kuzenin zayıf onun bebeği seninkinden daha iyi bir kiloda doğar o kendisi almıyor ama senin bebeğin küçük doğar kiloyu sen alıyorsun
Sizce öyle bir şey var mı kilolu olanlar arkadaşlar bebekleriniz doğduğunda zayıf mı oldu

Ya djflfjfjfjnf iptal iptal
Ay senin bıde ıkı tane dimiii allahım sabırlar versin
Kız Allah seni işe yarar diye yapayım dedim ne güzel yeni mama içtiler hazır gaz çıkaracaktım kendi hallerinde duran çocukların ayarlarını bozdum ağlamaya başladı ikisi aynı anda

Kızlar acil birsey soracağım, eltim iftara çağırıyor aynı site içinde başka blok, blok arası yürüme 10 dakika falan sizce gitmeliyim ?

O kemer işe yarıyor mu ya gaz ilacı cocuktan cok bana bagımlılık yaptı sankı
Bende probiyotik kullanıyorum ama benimki probiyotiksiz gaz çıkaramıyor biri diğeri çıkarıyor her türlü ama bir bebeğim daha gazlı o uykudan uyanıyor çıkarmaya çalışırken kemer birinde işe yarıyor diğerinde yaramıyor sadece karnı yumuşuyor uykuya dalıyor sıcaklığından ama sıcaklığı 45 dk ya geçiyor tekrar başlıyor ıkınmaya bende 2 günde bir veriyorum probiyotik ona mesela kaka yapmak için 2 gündür ıkınıp sabahları ağlıyordu dün akşam verdim probiyotik şükür bu sabah yaptı rahatladı mutlu gülüyor keyfi geldi

Kızlar acil birsey soracağım, eltim iftara çağırıyor aynı site içinde başka blok, blok arası yürüme 10 dakika falan sizce gitmeliyim ?
Sana iyi gelecekse git canım bir şey olmaz ama kalabalık mı hastalık kapar mısınız iş yapacak mısın orası sana kalmış şeyler evde bunaldıysan san d ayığında gidebilirsin bence diğer şeyleri de göz önüne alarak
Ben ortam kalabalık mı hasta biri var mı beneği kucaktan kucağa gezdirilecek birmortam mı onalrı düşünürdüm eğer ortam şartları istediğim gibiyse giderim

Sorun benim dediğime itimat etmemesi, aylardır lafını yapıyordu ben de hep hayır dedim inadıma geldi yaptı zorla

Kuzu aşırı bir tepki koydum kimse şimdi kucağına bile alamıyor, benden babasından başka hatta geçen akşam babasına alır çocuğumu giderim dedim tüm ailem Kocaeli yarımcada. Kocaeliye gelir çocuğunu görürsün dedim. Çok kalabalık değil diğer eltim ve çocuğuda orda olacak. Bilemedim kuzum pek kararsız kaldım. Geçen doktor muayenesine gittik. Bilerek kv sende gel dedim onun yapmak istediği salak saçma şeyleri sordum, doktor Hayır olmaz oda olmaz falan gibi cevaplar verdi eşimde oradaydı. Yani artık öyle beni. Oğlummmm o benim oğlum evimin direği paşası diye sevmeler son buldu

Ay şükür üstünden bir kv yükü kalkmış canım valla ee o zamana git sanada değişiklik olur iyi olur bence

Hgkgkh benimkide hiç durmuyo sende ikisine birden neden yapıyosun bırınde denesene
Baktım biri ağlıyor dedim bunda işe yaramadı herhalde diğerine deneyeyim baktım o da ağlıyor 5 dk sonunda aman diyip susturmaya geçtim 2 tane deneme tahtam var sanki cidden niye ikisine de yaptım bilmiyorum hak geçmesin ne yapıyorsam diğerine de yapıyorum

Canım geçmiş olsun göbeğinde ne vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…