2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Allah kolaylik versin benim hastanelerde uzak.. ozelden paket mi almistiniz

Ayda bir 24. Haftada gittim en son tekrar 17si randevum 29 olacağız inş ama çok var daha erkene de bulamıyorum bir türlü randevu sen gittin mi kuzum bu arada
Bugun gidicektim kuzum ama gözum yemedi hic apartmanimda asansorde yok hastanede uzak bende gec kalkmistim gidemedim saniirm bi kac hafta sonra gidicem özelde paket oldugunicin cokta harcamak istemiorum haklarimi devlete gitsem ozelden daha uzak bide 27nci haftamdayim bide daha biraz daha beklim kanamam da yok cok sukur dedigin gibi hayatimdan uzaklaatirdim strest yapanlarida..

Alırken neye dikkat etmem gerek bende bilmiyorum hiç. Eğer bu baya iş görür diyorsan alayım bende yalnızca 7-8 katına
Hahah kuzum ben oğlumda da kullanmıştım o muslinden çok basit bişeydi işimi görüyordu ama bunun kumaşı pamuk ve çok güzel bide böyle kavisli biseyi var bebeği izleyebilmek için o çok iyi olmuş kafamı örtünün içine sokarak bakmaya çalışıyordum oğlumda kız git ebebege bak vardır başka şubelerinde

Eklentiler

• 17044595155093552018951754421009.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 58
Saol cnm inşallah 37 e kadar çalışmak istiyorum izinlerim bebek doğduktan sonraya kalsın diye ama her sabah kalkınca bi acaba 32de biraksm mi diyorum sonra dayan diyorum kendi kendime 31.haftadayum
Canım sen kendi vücudunu daha iyi tanırsın bebekle vakit geçirmek açısından sonraya bıraksan iyi olur diyeceğim ama bir süre sonra da iyice ağırlaşacaksın. En iyisi kendini takip etmek pes edeceğin noktada bırak

Kızlar ben 32de rapor alcam
Bni 13 gün sonra çağırdı.
32+0damı tam o günmü rapor alınıyordu

Aynı haftadayiz beni de tekrar çağırmıştı muayene için ama gitmedim ben de alttan muayene ediyor diye eşeletmek istemedim devam da etmediği için..senin de geçmesine sevindim tekrar ederse ne yap ne et git ama bu haftalarda dikkat edelim yüzdük kuyruğuna geldik çıkar gitsin akraba da olsa lazım değil böyle akbabalar olmasa da olur ay akraba diciktim pardon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…