2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Aa şaşırdım o kadar tutmasına canım. O zaman zaten yeni almak mantıklı olmuş

emzirme örtüsü alırken özellikle dikkat etmemiz gereken bir şeyler var mı tecrübeli anneler? Mesela ne bileyim işte çıtçıtlı olsun bilmem ne gibi shsjs

Çok çok çok güzel haber kuzucuuuum her şey daha da iyiye gidecek grubumuzun ilk annesi

Amin kuzum amin şimdi ödemleri gitmiş bugün iyice. Kilosu kaç olmuştur acaba. Gün gün kilo söylemiyorlar
Şimdi yavaş yavaş başlar artık kilosu artmaya. Şu bir kaç gün en kritik günlerdi anladığım. Şükürler olsun. Sütün şifa olsun, en yağlı yerlerini içsin de löp löp et olsun inşallah.

Yaaaa çok şükür kuzumBen diyorum mucizeler hep var yeterki Allah istesinçok sevindim senin adına

Kızlar idrar tahlilinde eritrosit ve lokosit negatıf cıktı, buseferde keton pozitif çıktı önemsemedi yine. Yani bu kasılmalar agrılar acaba enfeksıyondanmı diye bakıldı, bısey çıkmayınca nstye soktu.

Yarım saat nst deydım. Dünki gbi kasılmalarda sancı kaç çıkıcak dıye gözümü ekrandan ayırmadımhatta kız 15 dk sonra düğmeye basın dedi. Gelip makınayı durdurayım ben basmadım,

Gelgörki şansa bak hiç kasılma olmadısadece 1 kez oldu o yüksek sertleşme son dakıkalarda, sancı 30a çıktı o an.
Onun dışında sancı yok. Göbeğimi full oynattım, bızıkladım sertleşsın dıye

Doktor bunu sancıdan saymadı tabıkı. Hrsey normal dedi. Bunlar olacak dedi.

Yaa maşallah sübhanallah aryamız Cook gucluuu allahima hamd olsun allahimm inşallah kuvezden çıktığı haberini de almayı nasip et

Ay da kaç defa gidiyorsunuz hastaneye kizlar ?
Ben özeldekine ayda 1 gidiyordum. 29+4 oldum. Her hafta gel dedi. Bide ben şehir dışına gidiyorum gerçi 40 dk sürüyor ama. Bana da çok geldi haftada 1. Bide bu yaşadığım ilde devlet hastanesinde bir perinatalog birde kadın doğum uzmanı 2 haftada 1 gel dedi. Nasıl yapıcam bilmiyorum iyice kafam karıştı

Allah seni napmasin resmen kasilmak için ugrasmissin keton neymiş canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…