2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Aaa onun farkını bilmiyorum kuzum yoğun bakımdan sonra başlatınca doğum izinizi nasıl bir fark oluyor aklımızda bulunsun da ne kadar çok izin yaparsak o kadar iyi

Aaa onun farkını bilmiyorum kuzum yoğun bakımdan sonra başlatınca doğum izinizi nasıl bir fark oluyor aklımızda bulunsun da ne kadar çok izin yaparsak o kadar iyi
Daha uzun süre izin kullanmış olursun dedi kuzum yönetici. Sen de yine sorarsın tabi ki

Gayet iyi olmuş kuzum. Onları da ayrı ayrı birer poşete yada minik hurca koyar verirsin
Büyük bir hurca bunları, ıslak mendil ve temizleme pamuğu koydum kuzum direk büyük hurcu eşim ebelere verir diye düşündüm 2 ayrı hurç yapsam eşim panikle birini vermeyi unutur büyük battaniye , alt üst takım , takım içine kısa kollu zıbın , alt patikli ama her ihtimalde çorap da koydum, eldiven, şapka ebelere vermek içni yeterli olur demi bir de bez

Haklısın kuzum şimdi düşününce ikisinin aynı yerde olması daha mantıklı aynen yeterli olur onlar. Ben instada doğumdan sonra bebek giydirme videolarına denk geliyorum. Çorap koyulmuşsa onuda giydiriyorlar. Bende koyacağım çorap. Islak mendil ve temizleme pamuğunu da bunların yanına mı koydun canım orasını anlamadım

Aynen kuzum büyük hurcun içine bunların yanında ıslak mendil bez ve temizleme pamuğu koydum hurcun üstüne de içindekileri yazdım bir de hemşireye verilecek diye not ekledim belki hemşireler ister ıslak mendil bez pamuk diye düşündüm bilmiyorum ama

Ben 2 doğumumda da sadece bez koymuştum ıslak mendil vs istememişlerdi canım. Ama dursun yine de belki bişeye lazım olur. Sonra geri sana getirirler zaten

Aaa hemşire çantasına ıslak mendille bez de mi koymamız gerekiyordu ben bilmiyordum bunu. Bez dediğimiz temizleme pamuğu değil mi

Kızlar hastane kapı süslerini ne yaptınız ?
Ben Instagram'da bu sayfaya bundan yaptırdım canım erkek için olanı da atayım senin oğluşun olacaktı

Eklentiler

• Screenshot_20240105-172342~2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 81
  • Screenshot_20240105-172613~2.png
    999,8 KB · Görüntüleme: 76
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…