2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
@The @Niqu Tikabasa Tikabasa @paris2023 @Evva @Asliyokfotokopisivar europh europh tablo gorunmuyor o yuzden daha etiketleyemedigim kıslaaaaarrr 🤩🤩 nasilsiniz bebislerle hayat nasil gidiyor buraya girdikce hep mart annelerine bakiyorum ne guzel zmanalarimiz gecti 😍 Eymen hepinize kucak dolusu opucukler veriyooo😍😍
Peki benim bunu neredeyse 3 hafta sonra görmem ? 😂 Çocuklardan telefonları elimize zor alır olduk burada çok güzel zamanlar geçirdik dertlerimizi paylaştık endişelerimizi giderdik 😍 soruna gelince bizde her şey yolunda ama Elisa da yumurta alerjisi var sanırım ne zaman versem onu saatler geçse de çıkarıyor test yaptıracağız bugünde kusup duruyor onun dışında her şey yolunda oldu mu hiç bu durumu yaşayan ? Eymen’i çok öp kuzum yerime 🥰🥰 nasıl gidiyor ek gıda süreci

Bir aydır öksürük tıkanıklığı vardı hastaneye yattık 3 gün idrarında koku vardı doktora söyledim hocam birde idrar bakalım dedim. İdrarında bakteri üremiş doktor sizi nefroloji görsün bir dedi, bizde dün gittik sol böbrek 9mm büyüklük dedi. Böbrek reflüsü olabilir dedi. 5 aşama imiş 4,5 aşamalar ameliyat. 1.2.3 de koruyucu antibiyotik. Dedi yıkıldım ama büyüme oranı çok yüksek dedi doktor
Geçmiş olsun en kısa zamanda sağlığa kavuşsun inşallah

Bu tarifide iştah açıcı diye geçiyor. Sarımsakta rendeliyor içine. Tel şehriye var onları verebilirz dimi kızlar. Hem bebişlere farklı tatlar olur deneyin
Bn her çorbayı verıyorum cnm, yayla, tarhana, şehriye hemde pütürlü oldugu için bunlar iyi oluyor

Bir aydır öksürük tıkanıklığı vardı hastaneye yattık 3 gün idrarında koku vardı doktora söyledim hocam birde idrar bakalım dedim. İdrarında bakteri üremiş doktor sizi nefroloji görsün bir dedi, bizde dün gittik sol böbrek 9mm büyüklük dedi. Böbrek reflüsü olabilir dedi. 5 aşama imiş 4,5 aşamalar ameliyat. 1.2.3 de koruyucu antibiyotik. Dedi yıkıldım ama büyüme oranı çok yüksek dedi doktor
Cnm gecmiş olsun🤲😪

X